• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. januára 2017 
@reruna zapisujem do pisanky :wink: urcite pride na rasdu , u nas sa moze vsetko sladke v hojnom pocte :grinning: , teraz chcem skusit ten krem rafaelo , uz mi sliny vopred tecu :grinning:
@aduskatt a odkial presne ? ci nahodou nie suseda :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka super šmoulíci!
21. jún 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka to Midmachen salko je nějaké jiné, než Tatra salko?
21. jún 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 jasně, já jen, že kokos a ananas opravdu k sobě perfektně pasují:slight_smile:
21. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@reruna To sa vola Milchmädchen... :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a je to to iste ako salko.....Ten recept mam z nemeckej stranky, tak som vam ho prelozila a dala do zatvorky nahradu.... SALKO..... alebo mozes pouzit aj TATRU :wink: :slight_smile:
21. jún 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 aj nesladene a pridat cukor ? tak sa teraz ja chystam vyskusat ....
21. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 V originali recepte bolo, ze sa tam hodi ananas alebo mandarinky a ako uz som viac krat pisala, ja som dala nektarinky a bolo to bozske.... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 aha, já tu značku právě neznám a v tom receptu je to tak zdůrazněné, že jsem myslela, že je to nějaké spešl :grinning:
21. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 to nemam vyskusane ale na ,,creme ole ´´by som sa nespoliehala, lebo florentina ho davala nechcela varit puding sama a dala jahody a vraj sa jej roztieklo. Ja sa drzim receptu a mam ho ako betonik :wink: :slight_smile:
21. jún 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 super , deti miluju aj ananas aj , mandarinky , nektarinky ...snad im bude chutit a mozem dat teda to nesladene + cukor ?
21. jún 2012 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 ja teda vyskusam a dam vam vediet :wink:
21. jún 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
upiekla som dnes piskotove korpusy a oba mi po upeceni klesli dost velmi,neviete kde sa stala chyba?:(
21. jún 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna to je dostat len u nas v Nemecku a mozno v nejakych obchodoch v Rakusku :wink: Na Slovensku nehladaj, tam urcite take nemaju. Ale je to naozaj to iste zlozenie ako ma Slovenske salko len ma tusim 5 g viacej.....to je ale minimalny rozdiel....... ale len v mnozstve :wink: :slight_smile:
Ja som to uz robila aj zo Salka asi pred 3 mesiacmi a chutilo tak isto ako u nas v nem.
21. jún 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikulqa nepiekla si to na velmi vysokej teplote. To sa moze stat, ked sa korpus piekol kratko na vysokom stupni :slight_smile:
21. jún 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ahoj, uz si to skusala s tym nesladenym? Ja neviem ake su na Slovensku tie nesladene, ale co som kupila tu v irsku 9% nesladene, tak bolo uplne riedke a nie take huste ako normalne salko.
21. jún 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna děkujííí :grinning:
21. jún 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nikulqa možné je to těmi stupni, anebo jsi ho vytáhla o pár minut dříve a tím se srazil....to se mi stalo a vevnitř bylo vidět mírné nedopečení...
21. jún 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana este nie , az k veceru ...no nestras ma , tak potom neviem , nemam ho ani otvorene , ci je riedke ci ake ....a do coho si ho pouzila , netusim kde ho minut ....pojdem do obchodu ked maly zaspi , by som dokupila ....
21. jún 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ruze su v pohode , tym sa nema co lamat, ale trebars lalie v tomto pocasi ja nemam sancu urobit :frowning2: :frowning2: :frowning2: ted som robila slnecnicu ma ovela mensie lupienky ale aj tak katastrofa :angry: takze v takomto pocasi uz fakt len ruze a male kvietky u mna
21. jún 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 do kaaavicky predsa, mnaaaaaaaaaam
21. jún 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko to by aj mňa zaujímalo už mi ide na ne ventilátor druhý deň a stále sú rovnaké a krídla na lietadlo suším od pondelka a nič asi budem musieť silno improvizovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 ja som si ho potom nalievala do kavy :grinning: :grinning: :grinning: vypijem tak 5 kav za den takze to slo rychlo :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 dakujeeeem :slight_smile: hned som to vsetko objednala :grinning:
21. jún 2012 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko to by aj mňa zaujímalo už mi ide na ne ventilátor druhý deň a stále sú rovnaké a krídla na lietadlo suším od pondelka a nič asi budem musieť silno improvizovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janula.h nie je veľmi tuhý a mastný ked tam je to maslo ? všetci pýtajú len ľahké krémy :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. jún 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela já mám doma asi sucho, mně i spadl hotový květ na zem a nic se mu nestalo. Nechápu. Nikdy se mi nic ze SF nezlomilo. Je to jak kámen. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@ajka82 dakujem pekne :slight_smile:
@lawli dakujem pekne :slight_smile: tolko ich je a rozne typy pisma, preto si je tazko vybrat :slight_smile:
21. jún 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@79zuzana nie pieklo sa to na 150st a az 65minut
21. jún 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@79zuzana tak ste mi zrovna zrusili plnku :grinning: :grinning: :grinning: hernajs a taku chut som mala , ak tu nebude u nas teda poctive salko , tak zrobim cokoplnku , mi davala tusim @vecernicci a @dadka212 receptik ...uz to vidim prudko zaujimave , este som ani nezacala a uz mam problemi :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 vychylovka
21. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok