• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
ja začínam plniť prvú tortu a už mám dosť ... dnes som aj mm zahlásila nech do konca leta nepríde za mnou že ho niekto tortu pýtal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na tom baby rovnako, des bes :angry: :angry: :angry: tortu vyberám z chladničky, hneď sa rosí, to sa mi ešte nestalo :angry: :angry: :angry: unavená z tepla jak hovado a to ešte dnes ma čaká roboty kopec na tortách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: keď tieto torty skončia šťastne u svojich majiteľov - dve idú 40 km zajtra v tom hice :rolling_eyes: nebaví ma to dnes, nebavííí a na tortách to asi bude aj vidieť........ach smutná som z toho :pensive:
21. jún 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam asi vynimocne dobry den...robim zo smartflexu, modelujem a uplna pohodka......sice mam zabednenu obyvku a pusteny ventilator, ale zatial je to ok, uvidime, ako to uschne
21. jún 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka taky tak tak by som tú tortu niekde pleštila, otrasná a tie krivé boky :frowning2: :frowning2: :frowning2: potom sa opijeme spolu aspoň takto cez MK :grinning:
21. jún 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 presne aj ja by som ju najradsej niekde smarila...a mne z toho tepla a neustaleho otvarania zatvarania chladnicka prestava chladit...namraza jak slak a ziadny chlad, mna fakt odnesu....
21. jún 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak můj dnešní, nakonec místo perliček zelené lemy s mušličkami, malýmu nebylo dobře, tak jsem dala něco rychlýho
21. jún 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (21)
Holky je lepší uchovávat dort v lednici navolno nebo v krabici?
21. jún 2012 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22
@mizulienka holky ja sa zajtra aj pozajtra za vas opijem v reale, oki ? :grinning: :grinning: :grinning: mne tak vytekal minule ten tvarohovy ale pak ked som rozkrojila tortu tak bol uplne tuhy a aj bolo hodne vela plnky a to som si myslela ze vsetka vytiekla :frowning2: :frowning2: takze nebojte dopadne vam to dobre !!!!! Ja zajtra v tom hice cestujem na tu Moravu aj s tortou sice mini ale aj tak som zvedava ci nedoveziem len kopku :frowning2: no a v sobotu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: myslite na mna ako v tej najvacsej horucave beham po vonku natiahnuta do kroja s milionmi suknic :grinning: a s ciernymi cizmami az po kolena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hned vas studeny pot obleje ako mmna teraz :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@pristela Ja som mala pribinakovy v tej promocnej a tiez bol o dost redsi ako byva. Takze som tiez mala tortu krivu, no ale co uz, v tomto pocasi sa to fakt inak neda... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Buduci tyzden svadobna - uz teraz mam srajdu (s prepacenim)...
21. jún 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ja robila dnes pribinakovy a bol uplne tuhy ako vzdy , ale vtedy som robila šlahacku s tvarohom :frowning2: to tieklo ako divé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
ale dosla som na to , uz neviem kto to tu pisal ze tvarohova plnka bez creme ole chuti ako pribinacik, tak ee, som to narocky robila a bez creme ole to chuti presne ako Miláčik /som to robievala deckam ked boli mini/ a po pridani creme ole je to uplne presne chut Pribináčiku :dizzy_face: :dizzy_face:

a holky mne ten rafaelo nejak moc nechutil :confused: teda dobry bol, ale zeby bol nejaky wow to ee, teda pre mna :sweat_smile: este mam z neho aj v mrazaku co mi zostal :confounded: ja neviem asi preto maslo abo ja neviem , som asi naucena na tie slahackove plnky :frowning2:
21. jún 2012 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a zlomila jsem si mušličkovou kostici
21. jún 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak jedna dobojovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie minie mi dali zabrať, to sú tie, čo som tak stresovala :grinning: prvá s tými topánkami tú som robila 4 hodiny, vždy sa mi podarila každá topánka iná :sweat_smile: nakoniec som ju celú prerábala a tie dve už išli rýchlejšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2012 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@pristela ja som prave doplnila so salkovym kremom spodok svadobky a pohoda krasne sa mi to dalo zahladit tak som zvedava ako ostatne. v strede slahana nad parou vanilkova bude a hore falosny parizak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka kuk aké to mám krivé na tých bokoch, to bude hamba :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kašlem ju, našťastie je to pre spolužiačku zo strednej, tak jej to velice rýchlo vysvetlím :grinning:
21. jún 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, poraďte mi :slight_smile: viem že pod poťahovku ide maslo s cukrom a prípadne odrezky z korpusu. lenže tie mi nezostali, tak sa chcem spýtať či môžem namiesto toho dať napr. piškóty, lebo robím plnku mascarpone+tvaroh, a toho masla na vyrovnanie by som musela dať veľmi veľa, čo by nemuselo byť chutné. ďakujem.
21. jún 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@stankapk mozes aj piskoty:slight_smile:
21. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@stankapk neviem ti povedať, neskúšala som, ale piškóty sú také tuhšie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2012 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 a mame aj fotopostup?:slight_smile:
21. jún 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt myslíš na tie minnie? tak to ma nenapadlo :confused: :confused: :confused: ja som ich robila podľa obrázku čo mi poslala tá spolužiačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: a neviem ako by som ho nafotila, keď som to v kuse prerábala :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 vypadá super a postavičky máš krásné :wink:
21. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. jún 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt
@eliska22 tak som to radsej neriskla a dala iba maslo s cukrom :slight_smile:
21. jún 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura033 krásna torta @andrejecka krásnučká tortička @lifinka krásni šmolkovia @adrika202 mňam @eliska22 nádherná tortička @mishulle krásnučká
21. jún 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte
tu su moje dnesne svadobne torty, ale poviem vam bolo to des robit v tomto teple :frowning2: som zvedava ako preziju cestu tych 250km :frowning2:
21. jún 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
Prosiiiiiim dievcata, vedeli by ste mi poradit , ked robite tie velmi tmavozelene listky , tak ich vytlacite z bielej hmoty alebo uz zo zelenej a potom to este dofarbujete, ci ako ????? :confused: :confused: :confused: A este poprosim ake cislo drotikov je najlepsie na listky,lebo vsade su ine cisla v postupoch.....Chcela by som si ich teraz objednat....... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
21. jún 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ja som robila lístky len raz, ale robila som ich zo zelenej hmoty a ešte som ich povrchu dofarbila tamvo zelenou práškovou farbou. Dávala som ich na drôtik č. 26
21. jún 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 tak ako lamps zo zelenej ale na 24ku som davala, ked boli listky take male centimetrove(presnejsie max. 2cm) tak na 26ku
21. jún 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 Ahoj.. jestli bych ti mohla poradit.. tak já dělala minie 2x a osvědčilo se mi udělat obličej tak, že na černou kuličku vykrojíš srdíčko..to přilepíš na kuličku.. pak si uděláš takový malý váleček a ten přilepíš jako čumášek a do toho vytvaruješ tu pusinku :wink: já tam pak dávám i čumáček a vypadá to super :slight_smile:
21. jún 2012 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eliska22 mám ji tady tak dělanou.. a prosím neber to tak, že by se mi tvé nelíbily jsou krásné postavičky.. jen já každou radu uvítám tak se snažím i já :slight_smile:
21. jún 2012 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@alenv jej, tie su krasne, mne sa tvoja rada teda velmi paci, dakujem :slight_smile:
21. jún 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok