• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela no u Kamky som pozerala a nenašla som :stuck_out_tongue_closed_eyes: a u náš Kaufland ešte len stavajú :stuck_out_tongue_closed_eyes:, v Lidli majú len ružové, teda aspoň dúfam, musím tam behnúť
22. jún 2012 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps Kamka ich mala, ale čo som nedávno pozerala tak ich nemala už v ponuke .... ja som kúpila v kauflande biele haribo 100g á 49centov ... už som aj vyskúšala, sú fajn :wink:
22. jún 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ja robim vsetko zo smartflexu, u nas je celkom sucho, behol hodiny bola masla tvrda.
22. jún 2012 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jáj teraz čítam že som ti asi veľmi neporadila :unamused: u nás v lidli zas len šmolkov majú .... tak jedine že ti tu nakúpim a pošlem :grinning:
22. jún 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hello žienky práve dokončená "malinká 8kg" lodička :slight_smile: pre moju Emušku na oslavu :slight_smile:
22. jún 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (25)
@mizulienka pekná tortička ... možno trošku vidieť že je krivá ale tým že všetky tie ozdoby sú všelijako tak mi príde že takáto mala byť :grinning: sa to úplne stratí... asi by som upozornila keď prídu pre tortu že teplo a torty sa nemajú radi :wink:
22. jún 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 teraz som ju dokončila tu je :slight_smile:
22. jún 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby ja končím... toto je nenormálne vlhko... večer som to nechala rozrobené, že veď ráno dokončím... to bol to des a hrôza teraz... torta hneď spotená po vytiahnutí z chladničky... :angry: a som zvedavá, či sa vám tá prvá podobá na nejakú inšpiráciu tu... :sweat_smile: známa chcela pre 14ročnú dcéru tortu so znakom FB, tak som ju prehovorila na túto... som zvedavá, čo povie... :slight_smile:
22. jún 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
aaach dievčence, keď vám tu tak čítam, mám strach ísť dokončiť tortu. Naplnila a opatlala som ju v pohode, ale má byť maľovaná a toho sa trochu (vlastne dosť) bojím, že sa mi to bude rozpýjať :frowning2:
22. jún 2012 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka áno podobá sa hneď som ju spoznala, super :sweat_smile:
22. jún 2012 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prosím potřebuji nutně radu! Právě se patlám pro tchýni s dortem k sedmdesátinám. Poradíte prosím, jak se používají patchwork vypichovače písmo kurzíva, nemůžu z toho pak ten marcipán dostat, budu vděčná za každou radu. Děkuji.
22. jún 2012 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kočky, hruza a des, všetko sa mi lepí, rosí, porazí ma, hádžem vám obrázok, ako som sa popasovala s tou päťkou, bol to masaker, ešteže to bola farma a dalo sa hocičím maskovať :slight_smile:
22. jún 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@mamina1978 požiarnicke auto je z horaliek :wink: a ďakujem :slight_smile:
22. jún 2012 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 tá 5 je super :dizzy_face:
22. jún 2012 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps som zvedava aka bude malovana, urcite krasna, tesim sa :wink:

@maca77 uz mam stiahnuty zaludok, lebo kazdu chvilu maju prist....

teraz som potahovala dalsiu a ta je uplne v pohode, paradne sa mi potiahla, som zvedava, co bude, ked ju vytiahnem...u nas je sparno a dusno a teplo :confused: :confused:
22. jún 2012 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 krasne su obidve aj ta 5 je super.
22. jún 2012 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka držím palce ... u nás bola ráno búrka ale stále dusno.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2012 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka jasne ze som ju hned spoznala moc sa ti podarila
22. jún 2012 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 NO TO ja by som takú 5 ani neurobila.....mne všade pukala aj 1 a našťastie to tiež bolo ako lúka a tak,takže všade som dala stromy,včielky a kvety a maskvalo sa o dušu :grinning:
22. jún 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucinka jeee ja viem ktorá t je,tá moja srdcovka....a náhodou je krásne...super farby,aj kvietok.....super
22. jún 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 wau krásne
22. jún 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tortarky :grinning: kupila som si marcipan od dr. oetker, isto viete ktory, no nikdy som s nim nerobila. da sa zafarbit normalnym potr. farbivom?
22. jún 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence :slight_smile: pridávam svoje dnešné 2 ešte jednu na zajtra a asi dlchšie nepribudne ani jedna :frowning2: Aj tak ani neviem ako som ich upiekla v duchu som dakde veľmi ďaleko ...
22. jún 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@maranat ja som ho nemala ale viem ze kocky pisali ze sa im s nim nerobilo dobre. a ozaj isto ti nebude stacit jedno balenie na potiahnutie torty ako reklamuju :angry:
22. jún 2012 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky. tak ja som tiez prave dorobila tortu pre kamoskinu dcerku. chcela ju veselu, farebnu. dufam ze nie je moc precackana. v tomto teple sa aj mne velmi zle robilo, ale hlavne som mala problem s potahovkou, neviem ci som na mmf nedala vela farby, tak sa mi akoby praskala. esteze som mala cim kryt... a este pridavam kitty pre kamosku.
22. jún 2012 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@pristela
@lamps
už je pozdě, dort je fuč... :confused: se jen modlit zbývá
22. jún 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminky, vím že toho máme moc, ale prosím, mohly byste mi odpovědět. Jak s těmi písmenky, jak je dostat ven. Děkuji. :slight_smile:
22. jún 2012 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čtu, že se nám to všem lepí a rosí no a bude hůřeee, já měla ty stejný problémy včera a dnes... a to ješte dva dorty před sebou.
22. jún 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 potahovat budem s marshmallow ale na detajli som chcela skusit. tak ho nemam radsej ani odbalit? :confounded:
22. jún 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maranat a preco nechces zdobit s MMF? ved s tym sa dobre robi. a neviem veru nerobila som ved vyskusaj ho a uvidis :wink:
22. jún 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok