• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@monika76 je mi to lúto...hádam bude všetko s malým v poriadku a aj finančná situácia sa vám zlepší....

@lucinka ja by som ich len upozornila, že torta je naplnená už skôr, ty za to nemôžeš, že presunuli oslavu....inak je krásna teiž som ju spoznala :slight_smile:
22. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 drzim palce, nech sa malemu polepsi... :fearful:
22. jún 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ženy aj u vás to počas pečenia vyzerá ako po tsunami??(myslím tým samostatne sa hrajúce dieťa) :grinning:
22. jún 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h :grinning: :grinning: :grinning: nie, u mna to vyzera v kuchyni ako po tsunami, lebo ked nerobim, ked teri spi, tak sa mi vo vsetkom hrabe... :sweat_smile: :grinning:
22. jún 2012 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h taky, malý mi krade pomůcky a nakládá je do auta a jednou mi odnesl tříkilové auto už potažené z podložky a dal si ho na koberec. :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@ladenka ano ako pise dadka ked mas tu listu treba cez sacok a potom na tortu. ak je hmota moc makka nechaj chvilku obschnut
22. jún 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 to mi je luto nech vsetko dobre dopadne!
22. jún 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h aj u nas je tsunami uz som ho aj zoparkrat odfotila. muka po celej kuchyni, ci naposledy mi mrazene jahody hadzal do nadoby s cukrom. kym som si ho vsimla nahadzal ich tam docela dost. pod umyvadlom sa nam uz vyduvaju parkety, kedze on si da stolicku k umyvadlu a hra sa s vodou ci si umyva hlavu. a to nepocitam diery v korpuse ktore mi urobil.
22. jún 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova tie trubicky sa daju vyrobit aj doma ale aj sa kupuju rozne aj 2-farebne ale je to priserne drahe
22. jún 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 drzime palceky nech sa drobcovi polepsi a imunita mu vylezie hore
22. jún 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka podlož si domček so slamkami ako daľšie poschodie a neklesne ti mám vyskúšané :wink:
22. jún 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina to som rada :wink:
22. jún 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá pomooooc ako bezpečne previezť tortu z Trnavy do D.Kubína v tomto teple, v aute je klíma :confounded:
22. jún 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka aj ja vzdy vystuzujem tie smoulinkove hlavne ked to davam nabok ten domcek. raz sa mi to vybulilo tak som to radsej dala dole a davam aspon na jednu slamku to staci len aby to nekleslo
22. jún 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 júúúj to musí byť ťažké. To je najhoršie keď trpia detičky. Dúfam, že to je len planý poplach a bude všetko v poriadku. Máš to ťažké dievča, ale ak budeš mať čas, určite peč ďalej, to ti trochu pomôže odpútať sa od toho. Držím palce, drž sa.
22. jún 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 ked je v aute klima tak to je super to by nemal byt problem previest. baby si robia aj take polystyrenove chladnicky na dlhsie vzdialosti a do toho davaju tie naplne do mraznicky prenosnej. iba klincami zbuchaju polysyrenove dosky k sebe
22. jún 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. jún 2012 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 už je pozdě, dort předán :confounded: budu vědět příště.
22. jún 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no teda paráda ale na hlave by som ju nechcela nosiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak som pisala julii ze ci by sa dal spravit kurz na kvety napr. aj v trencine by som normalne do toho sla hadam by sa nas nazbieralo 5 ale ze by to sice slo ale az v roku 2013 lebo tento rok ma plny. no skoda skusim koncom roka hodit babam dotaz ci by nechceli ist
22. jún 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no teda paráda ale na hlave by som ju nechcela nosiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@lucinka tá koliesková je nádherná aj ja mám na ňu zálusk ale nemám komu, a ako si vykrajovalo tie kolieska ? dvomi rozdielnymi? a nekrútili sa ti pri prenose? a aby som nezabudla aj tá druhá je rozkošná :slight_smile:
22. jún 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja by som aj šla budúci rok :dizzy_face:
22. jún 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 a nevadil by ti ani Trencin bolo by to OK? to by bolo super uz by sme boli 2 :dizzy_face:
22. jún 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak torta predana, reakcia ziadna, dobry den a dakujem dovidenia :grinning: :grinning:
ach jaaaj ale som rada, ze uz je prec :wink: :wink:
@monika76 monika velmi drzim palce a myslim na vas, aby sa to uz len zlepsovalo.
22. jún 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ked date dostatocne dopredu vediet, tak by som aj ja prisla... len si musim povedat nasim, nech si zajednaju volno a postrazia baby
22. jún 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Trenčík je ok, to je blízko, deti budú staršie zostanú s tatinom :wink: a ja už možno aj vodičák budem mať :grinning:
22. jún 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli opět krásné dorty, ten s jahody, vypadá moc hezky zase jiný typ :slight_smile:
22. jún 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82
@dadka212 kocky super si myslim ze nebude problem najst tu 5 bab v okoli. len to treba zjednat dlho dopredu ale nevadi aspon si dovtedy budem odkladat z torticiek na kurz evrace :slight_smile:
22. jún 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 no veď treba odkladať :grinning:
22. jún 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 držím moc pěstičky, ať se vám všem objeví usměv na rtech a Jakubko ať je zdravý chlapááák, nejhorší je bezmoc............ten článek co máš v pase, ani jsem ho nedokázala dočíst a už mi tečou slzy............ :cry:
22. jún 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka tá koliesková je nádherná aj ja mám na ňu zálusk ale nemám komu, a ako si vykrajovalo tie kolieska ? dvomi rozdielnymi? a nekrútili sa ti pri prenose? a aby som nezabudla aj tá druhá je rozkošná :slight_smile:
@stankapk nádhera :slight_smile: :wink:
22. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok