• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
BLBNU MI KOMENTARE PREČOOOO????
22. jún 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 hm, na další šmoulí domek budu chytřejší a podložku obalím folíí a slámku před potažením, že?
22. jún 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamicky. ja by som tiez rada s vami tvorive stretko..ale ja som moc daleko od vas :( a mam doma male detusky..takze asi ne moc realne pre mna.
Citam vaas,ale kedze nepeciem tak nemam co pisat.
zasahujem vo velkom v zahrade, litam s krhlami..moc nam nenaprsalo, tak dufam,ze sa aspon ochladi trosku.

Citam,ze aj vy mate s teplami trapenie..verim. :frowning2:

ja mam tortu buduci tyzden. Robila som si kvietky. kupila som si nerezovy vypichovacku na laliu, tak som skusala.
Astromeriu som len tak bez fformicky skusila. No a jazmin a brectan uz mam natrenovane. Mala by som uz aj dake ine listky robit,ale nam formicku a len tak z brucha mi to akosi nejde. :unamused:
Robila som z WI, ale schlo mi to dva tyzdne..robila som dopredu lu[pienky.. No ja tava som si nespojila,ze lalia ma 6 lupenov, takze mam len na 2 a pol lalie. Vcera vcer som este dorabala...ale poviem vam, robilo sa zle lepilo sa to ukrutne :unamused:
22. jún 2012 o 14:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@ladenka vykrajuj cez potravinársku foliu :wink:
22. jún 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 krasne kvietky si sa namakala!
22. jún 2012 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ďakujem super nápad s tým polystyrénom a poviem im nech si k tomu dajú tie modré zamrazené kocky čo sú do chladničky je to totiž 3D lietadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2012 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujem snazila som sa. :wink: Su tam trochu vidiet drotiky...tak ale co uz.
22. jún 2012 o 14:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 kvietky náádhernééééééé... aj ja chcem také vedieť urobiť ! :sunglasses:
22. jún 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 no vidíš ... mm mi vravel že si mám niekde kúpiť takú polystyrenovú krabicu .... a okolo domu sa po minuloročnom zatepľovaní povaľujú tabule polystyrénu .... tak mu zadám robotu... zbúchať krabicu :grinning: :grinning:
22. jún 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kamini Ahoj Isomalt mají např. tady http://www.fialapraha.cz/eshop/ostatni_suroviny/cukr_na_karamel_isomalt
a nebo tady
http://www.hospodynkam.cz/hospodynkam/0/0/3/1/9/0/?hledatjak=2&slovo=isomalt.

S formičkami neporadím, zatím jsem jen koupila Isomalt a přemýšlím, v čem to budu právě dělat :sweat_smile:
22. jún 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak a tu je moja maľovaná, maľovalo sa mi na figu, trošku sa mi orosil poťah a zle sa nanášala farba, nie je celkom taká aká bola moja predstava :frowning2: a nejde mi dobre odforiť, v skutočnosti sú na nej krajšie - živšie farby
22. jún 2012 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (47)
@lamps je neskutocna, krasna...jemna, nezna,nadherna.
22. jún 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps to ako malujes? prachovymi, ci gelovkami? a najprv nanesies tu tmavsiu cast a potom bielou akoze tienujes? pre mna to je uplne spanielska dedina, mali by sme veru urobit stretko a by si nam to ukazala :wink:
22. jún 2012 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Lucka ďakujem, ja nie som veľmi spokojná, ale podmienky sú také, aké sú, tak som rada, že to nedopadlo horšie :sweat_smile:
22. jún 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja maľujem najprv práškovými nasucho trošičku to vytieňujem a potom dotieňujem práškovými rozpustenými v alkohole. No to stretko by bolo super :sweat_smile:
22. jún 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 těžko napsat něco, co by ti ulevilo, ale strašně moc věřím, že ta pozitivní energie, kterou k vám všichni posíláme začne působit a vše se nakonec v dobré obrátí. Moc držím palce!
22. jún 2012 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka
@lifinka Ďakujem za slová ,Jakubko je bojovník on to musí zvládnuť .On má asi síl aj za mňa lebo mne tečú slzy skoro stále a ako ste už písali tá bezmocnosť je strašná :frowning2: Začali mi aj písať ženy správy som veľmi prekvapená a ďakujem vám všetkým za povzbudenie .
22. jún 2012 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina Vieš máme veľmi dlhú cestu pred sebou a možno to tak nemuselo dopadnút keby som konala skor...ale obvodný lekár nas stále len pachal liekmi a nic nepomáhalo a stupnovalo sa to...Zmenila som lekárku a zacalo sa konat a zrazu prichádzali zle správy jedna za druhou . Musíme to zvládnut však on je bojovník od bruška ešte ked som ho nosila :slight_smile:
22. jún 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps nádherná, tie tvoje torty milujem :dizzy_face:
22. jún 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moje posledne torty a potom mam iba dve v juli a viacej moc nepeciem len prenas
22. jún 2012 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@bambula1307 nenormálne nádherné kvety :dizzy_face:
22. jún 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer a to prečo nepečieš?????nebude ti to chýábať? :grinning:
22. jún 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 ďakujem a teším sa tomu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. jún 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 posielam ti takto virtuálne veľa veľa síl....držte sa !!!!!
22. jún 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 držím palce, nech sa všetko na dobré obráti, aby ste už počúvali len dobré správy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. jún 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 neskutocne kvety, ja sa toto asi nikdy nenaucim :angry:
22. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 prajem vela síl, aby ste to čo najskor zvládli
22. jún 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna Moc děkuju za návod pro blbce, až díky němu jsem to dala do kupy. Měla jsem marcipán moc silný. Nakonec to dopadlo dobře.
22. jún 2012 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bambula1307 nadherne
@monika76 myslim na vas nech vsetko dobre dopadne :wink:
22. jún 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky prosim vas poradte mi :slight_smile: robim vanilkovy krem-zo zlateho klasu je lepsie dat tam maslo ci palmarin???? :unamused: dakujem
22. jún 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok