• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka ano, to je ona
22. jún 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 aha takze to iba ja ju neviem taku krasnu urobit, som myslela, ze nemam dobru vykrajovacku :grinning: :grinning: :grinning:
dakujem
22. jún 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hejdita perfektna je :wink: z coho si robila chobot? puncovina alebo rolada?
22. jún 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby zasmejte sa ...ale men je už do plaču pomaly ,za necelé dva mesiace tretia misa :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. jún 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli to co si s tym robila?
22. jún 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ja neviem mne sa nerozbila ešte ani jedna :grinning:
22. jún 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka budeme trenovat, sak sa to musi podarit :wink:
22. jún 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt šľahala iba šľahala..... :zipper_mouth:

@dadka212 asi mám blbe misky no !! ...a táááák som sa tešila ,keď mi mužík kúpil nové a hneď 4 ks.... ale dlho nevydržali :frowning2:
22. jún 2012 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, robili ste niektorá tiramisu krém? existuje nejaký tiramisu zeesan? nikdy som to nepoužila a ak áno aký je?
22. jún 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli no na slaktraf, ked uz tolka v poradi
22. jún 2012 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 existuje, ale este som nerobila take:slight_smile:
22. jún 2012 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak pri prvej som sa zasmiala ,pri druhej som sa zamyslela a dnes pri tretej som si aj zahromžila :sweat_smile: :zipper_mouth: :confused:
22. jún 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Moje dnešné - lietadlo je na svadbu pilota do daru, Cica Mária z rozprávky The Aristocats a agent P pre mladého muža k narodeninám ešte ma zajtra čaká jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. jún 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@lawli vsak nemiesaj ked si ,, nasrata ,, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: to teraz taka kvalita :angry: mozes zas kupit 4 :grinning:
22. jún 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv nádherná @eliska22 krásnučká @mizulienka nádherná @dada2007 parádna @kamini nádherné @lifinka krásna @stankapk nádherná tortička a tie postavičkú sú zlatučké @lawli prekrásne. A Tá s jahodami sa mi páči najviac - je úžasná @yamahafazer nádherné tortičky @lokalistin krásna @eliska22 krásna @wera.g krásna @artepf nádherná tortičky a ten havko je tak roztomilý, no ja by som si ho odložila. @hejdita úžasný je ten mamut @maya30 parádne dielko @mrka2 nádherná je @jakelina nádhera @lamps úplne nádherná @bambula1307 úplne nádherné kvietky ako živé @monika76 krásna @mariann2 nádhera @lucinka nádherné @janula.h krásne tortičky @mia114 nádherné všetky
22. jún 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
22. jún 2012 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no teraz si ma pobavila....bola som v pohode kým sa toto nestalo....a presne ako píšeš taká je teraz kvalita...kašlem ,už nedám ani deravý cent na tieto misky...mamina mi minule dávala ,také 25 ročné (asi) ,len v nich dosť hrkoce ,tak som ich nechcela ,že nový tichý šľahač a v miske to len tak štrnga...ale teraz budú dobré :dizzy_face: :dizzy_face: v nových sa síce šľahalo tichúčko ,ale aj maľúčko.... :pensive:
22. jún 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 ďakujem pekne....to bola taká rýchlovka ...mala vyzerať trochu inak ,ale bolo teplo ,tak to nevyšlo.... :unamused:
22. jún 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka puncovina :slight_smile:

a dakujem vám vsetkym za lajky :slight_smile:
22. jún 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som rada :grinning: :grinning: :grinning: inac tie plechace mame doma , vsak ked tichy robot a hlucna miska = to sa ti spriemerizuje a bude to tak akurat :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lussy23 dievca dievca...ze ta to bavi :grinning: ja by som nemala nervy kazdeho menovat :grinning: dakujem :wink:
22. jún 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@artepf ja by som dala preč tie ruže
22. jún 2012 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf a lalie viacej zasuň, aby sedeli na torte a netrčala tá stonka :wink:
22. jún 2012 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli a nechces si kupit nerezovu... :wink: inak moja mamina pouziva sklenenu, ale taku echt hrubu.. misa ma podla mna aj 30 rokov, to bola ina kvalita este.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2012 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf ja by som skokr dala prec lalie, frezie tam super pasuju.
22. jún 2012 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenocka23 asi siahnem aj po nerezovej sa uvidí ešte...tieto boli také super ľahké a mäkké ,tak sa to možno aj dalo čakať...niekto to asi nedomyslel ,no čo už som sa poučila....niekedy to bola kvalita hlavne preto ,že nešetrili materiálom a tiež bol kvalitnejší...tie mamkine sú od starého ETA šľahača a sú omnoho hrubšie ako boli tieto nové...
22. jún 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeee krasna!!!!!!!!!!
23. jún 2012 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásné dorty.

Potřebovala bych radu - dělám synovi dort a nějak se mi to nevejde na žádný tác, co mám doma, potřebuju rovnou plochu a koukala jsem, že pod dortama máte "něco" a je to obalené asi balícím papírem? Nebo čím. Poraďte mi. Díky.
23. jún 2012 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jmisa je to karton zlepeny a obaleny :wink:
23. jún 2012 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, všem moc díky za rady, nakonec jsem večer dodělala lístky růží a napíchala jsem je místo frézií, jak už jsem psala, požadavek byly bílé lilie a růže, takže ty jsem musela nechat, no a dopadlo to takhle, tak snad se bude líbit :confused:
23. jún 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok