• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@vecernicci moc dekuji a jak dlouho marmelada vydzi pokud se tedy hned nesni :grinning:
24. jún 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ta postavicka je uzasna :dizzy_face:
24. jún 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix jjo a mám ještě recept na sirup na podporu imunity na 0,5 litru lihu 60% dáme 100 g kořene ( sklízíme až tříleté rostliny) nebo 150 g listu a květu a louhujeme 7 dní, pak užíváme vždycky 2-3 týdny lžičku denně a pak dáme 14 pauzu a zase užíváme
24. jún 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 moc pekne, taky chci umet takove postavicky
24. jún 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix u nás moc dlouho nevydrží, ale bybička ji měla vždycky ve špajzu celou zimu, já ji mám ve sklepě, ten rum to zakonzervuje zvrchu, aby nezplesnivěla, ale hlavně se nesmí olíznout ( někdy je to fakt těžký, je výborná) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci asi sem tele ale jako korene? Co si to mam zasadit?
24. jún 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix to je z echinacey :grinning: jsem se blbě vyjádřila, jmenuje se to česky třapatka nachová, je to taková fialová kopretina :wink:
24. jún 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jasny, nelizat :grinning:
24. jún 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci tu ma sousedka, takze vim kam na ni. Diky
24. jún 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix tak můžeš chodit na lup :grinning: :grinning:
24. jún 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci jest emi prosim rekni, ty koreny maji byt 3lete a ty kvety a listy nemusi?
24. jún 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky pridavam svoje 2 tohtotyzdnove. svadobna boal na zelanie kamosky nevesty podla foto z netu. riskla som to na tom stojane a vydrzalo! fotila to profi fotografka na svadbe
24. jún 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (58)
@dm1 tyyyy jo, ten pernik a ten patrovej me nadchl. :wink:
24. jún 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 tá svadobná je nádherná a ten perník tiež :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 kvoli takejto svadobnej torte by som sa kludne znova vydavala :grinning: krasna.. a pernik je dokonaly...
24. jún 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky nemate ulozene nejake dorty se smoulama??? Bracha chce smouly... :slight_smile: Dekuji :wink:
24. jún 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci prosím prosím, ještě recept na bezovou šťávu....my ji milujeme, ale kupujeme v krámě za nekřesťanské peníze :sweat_smile:
@mariann2 ta s tou čtenářkou je super...nápad a hlavně ta postavička...ukládám do inspirací, pokud nevadí...
24. jún 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 ta svatební je pěkná, vkusná, moderní....áááách
24. jún 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

je prakticky nemozne vas po 5-tich dnoch docitat,tak som aspon zbezne obrazky mrkla, "polikeovala" :grinning: a pre Danku, minuly rok stal vikendovy kurz u Julie 170 Eur.Teraz ma ale na stranke nejake novinky ohladom platenia a organizacie, tak mozno to bude ina suma.
Inak mate môj obrovsky obdiv ,ze ste to zvladli, v tom teple piect,ja som normalne stastna ze teraz nepeciem, lebo ked si predstavim, kolko objednavok som na ten priserne teply vikend odmietla a to by som robila, tak uz tu nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale inak najprv ze abstak a sok , ze vecer nemusim pri stole sediet a modelovat a teraz som si tak za tyzden zvykla, ze uz sa mi ani nebude chciet zacat :grinning: :grinning: .
Tak nech vam to dobre pecie,tesim sa na dalsie vase krasne torticky :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2012 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@sisix DAKUJEM :dizzy_face: , si strasne zlata ....aj ja ich mam rada a deti to iste , som ich branila celym telom :grinning: az mi ich skor neskobylkuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aj vam vsetkym ostatnym VDAKA za paci sa mi , oproti vasim su to take chudatka torticky , ale snad sa to bude poctom zlepsovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
24. jún 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja si myslim,ze karamelovy pod potah moze, kedze tam nemas puding..ale to je moj nazor. Ja davam aj parizsku slahacku a vzdy to bolo ok a zakaznici nadseni
24. jún 2012 o 22:04  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ta svatební je luxusní a je to fakt, že když to někdo vyfotí takhle krásně, hned to jinak vypadá než jak to fotíme doma :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Dani, nadherne. Inak ja som riadne tela. Mam skoro taky isty stojan uz par rokov doma a vobec ma nenapadlo ho pouzit. Takze nadherna inspiracia.
24. jún 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
baby moje vikendove, ta slana je robena le z mojej hlavy nikde som nemohla najst ziadnu inspiraciu
24. jún 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
Baby a stale sa tu hovori o stretku, ze by bolo fajn a tak... Tak nespravime ho uz konecne? Take ceskoslovenske? :slight_smile:
24. jún 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@simasa a ja som dnes na jednom bolaaa:slight_smile:
24. jún 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa no ja som ho chcela uz davno nieco take na podstavci ale biely porcelanovy ten nemali. ale bolo to len tak tak spodok mal 28cm
24. jún 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka moja zlata aj ja som mala podobne problemy s chadnickou. ked som opisala opravarovi co mi robi po telefone, ani sa netrapil,aby prisliel, povedal,ze niekde mi unika chladivo a oprava by stala asi ako nova chladnicka..tak ze si mam radsej kupit novu. pritom dolu je mrazak a ten ide ok.... Ze to je celkom mozne, ze tam sa chladivo este dostane a hore uz nie. :unamused:
24. jún 2012 o 22:19  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dakujem kocky veru foto urobi velmi vela keby ste videli ako mam tu svadobku odfotenu ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:. budem si tusim fotografku domov volat :grinning:
24. jún 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 krásne Dani úžasné :dizzy_face: a veru fotky spravia vela, niekedy sa za hlavu chytám aké dá niekto fotky na FB mojich toriet a niekedy žasnem, že to som ani nerobila ja :grinning:
24. jún 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok