• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

8. decembra 2016 
dievcence, netusite ako dlho mi vydrzi v chladnicke otvorene skaramelizovane salko? dikyyyyyy
25. jún 2012 o 12:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aduskatt když ho dobře zavřeš, já na to dávám víčko z plasu, které bývá na těch z Penny, tak ho tam mám i dva týdny.
25. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jakelina super, vdaka:slight_smile:
25. jún 2012 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne sa dnes vobec, ale ze vobec nedari............dufam, ze ta torta bude dobra...najskor mi vytieklo cesto z rafika :angry: ale hadam aspon na dva platy to rozrezem.tak som dala piect nove cesto... a to mi zasa nevybehlo.no mna dnes asi urve :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akeby tu bol este iny smajl, ktory dupe nohou, tak by som si aj dupla
25. jún 2012 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlada111 prekrásna tortička,som ju musela uložiť,moja dcéra tu chodí tých ponikov kukať každú chvílku :slight_smile:
25. jún 2012 o 12:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@simasa veľmi rada by som prišla ale z Prešova je mi ďaleko :frowning2: a ja nemám auto
25. jún 2012 o 12:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula.h sak sa pridaj k @anibas a pojdete tym vlakom ona je tiez z presova :wink:
25. jún 2012 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simasa akoze trenciansky kraj to by bolo ze ake uzasne to by som mala super blizko :sweat_smile:
25. jún 2012 o 12:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mmaky ja netuším, nikdy som to do mrazáku nedávala a tak s tým nemám žiadnu skúsenosť.....
25. jún 2012 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simasa ja som bez auta, ale keď sa bude dať, tak nejako sa dopravím :wink:
25. jún 2012 o 12:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@simasa juj ale že to by bolo iné obžerstvo na sladké.....určite by každá niečo priniesla a iné zasa neodolali :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@simasa ja by som prišla ale prvé dva augustové týždne som na dovolenke....
25. jún 2012 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som tiez rada prisla, ale otec ma toto leto 2 vazne operacie, tak vam teraz neviem presne povedat, ci pridem, ale ak to bude vyzerat dobre, urcite rada pridem :wink:
25. jún 2012 o 12:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janulkamartinko okuliarky sú robené ručne, mám také okrúhle klieštiky, ktoré som ukradla manželovi a s nimi som drôtik stočila, je to veľmi ľahučké
25. jún 2012 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jakelina Děkuju, aaa, to bude nejspíš tím. Příště nechám plné množství mouky na dávku a přisypu jen kakao, snad to bude lepší :slight_smile:

@lamps Děkuji moc*
25. jún 2012 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aduskatt ja si ráfik "zaisťujem" alobalom a dávam ešte na dno papier na pečenie .. nevytečie :wink:
25. jún 2012 o 12:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simasa aké stretko? rada by som prišla, len mi musíte dať vedieť termín, lebo už teraz mám plný kalendár tort na leto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2012 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 ak by sa mne podarilo ist, tak by som to mohla zobrat cestou cez pezinok :wink: ale neviem povedat co a ako teraz, lebo mm ma toho vela v lete na praci, kedze su aj festivaly, plus jeho robota k tomu :unamused:
25. jún 2012 o 12:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vlada111 krásna tortička :dizzy_face:

@dm1 náááááááádherá je svadobná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: aj tie srdcia :wink: ten podnos je krásny pod tortou .... môžem sa opýtať aká veľká bola tá svadobná? myslím priemer a celková váha.... díky :wink:
... a s tými fotkami to je veru katastrofa .... ja som teraz odfotila moju svadobnú, no jednu poriadnu fotku nemám .. neviem čo som s tým foťakom robila :rolling_eyes: musím pýtať nevestu nech mi pošle nejakú krajšiu foto :grinning:
25. jún 2012 o 12:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas ty si bola komu ukradnúť trpaslíka zo záhrady? :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
žienky - práve mi doviezli PDT - p. Budzák - a už je aj čokoplastelína z tej firmy Irca a 5kg bude u neho stáť cca 29€.
25. jún 2012 o 12:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
joooooj a ja začínam mať výčitky svedomia ... dnes druhá odmietnutá objednávka .... na tento víkend.... ale keĎže som si v piatok večer respr v sobotu ráno o 2,00 povedala že do konca leta žiadna nová objednávka, tak sa snažíííím odmietať.... ale už fakt mám dosť... veĎ ani fotky sem hádzať nestíham :sweat_smile:
25. jún 2012 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@mizulienka @anibas, @janulkamartinko,@florentina, @mizulienka,@mrka2,@jakelina,@zuziq, @dajna11 dakujem :slight_smile: a tiez vsetkym ostatnym za lajky:slight_smile:
@vlada111 je krasna farebna!!!:slight_smile: Deti take miluju!
25. jún 2012 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maca77 dakujem :dizzy_face: . veru vyslednu vahu neviem som ju nevazila bola darovana :dizzy_face:. Ale spodok mal 28cm, stred asi 22cm a vrch 14. spodok a vrch bol plneny 3x a 4 platy a stred az 4x plneny a 5 platov. takze cez 10 kilov mala isto. som sa veru bala ze ten podnos to nezvladne ale nastastie vydrzal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2012 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maca77 mne rafik teraz pretiekol prvykrat..a papier som mala, ako vzdy....asi som urobila nejake riedke cesto........:frowning2:
25. jún 2012 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anibas super cena na cokoplastelinu. len cely kybel tak akurat na velku svadobnu torttu inak to asi bezne neminie clovek.
25. jún 2012 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dada2007 natenko potiahnute rovnakou farbou ako pichliace, a pichliace vysulkane kuzeliky a poprilepovane
25. jún 2012 o 13:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@aduskatt ja uz si rafiky obalujem aj alobalom, podla rad tuto pritomnych zienok :wink: lebo ked som kupovala rafiky, tak mi zena v obchode povedala, ze staci polozit na plech an papier na pecenie a ked trosku vytecie, ze to nevadi... lenze mne ked ta troska vytiekla, co by nemala vadit, teplom ako cesto zacalo rast nadvihlo aj rafik a zacalo mi vytekat v rure...a bola som rada ze som si to vtedy vsimla a nejak zachranila do druhej formy, aj ked to nebol rovnaky tvar ako som chcela...
25. jún 2012 o 13:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@simasa to stretko zní zajímavě, budu to muset prodiskutovat s mm, jestli by mě pustil :grinning:
25. jún 2012 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@ajka82 mne teraz vytiekol prvykrat, ale veruze si uz aj ja dam alobal..........minule som mala len papier a nevytiekol ani kusocek.....ale vseobecne mam dnes debilny den:frowning2:...ked tortu dokoncim v poriadku a krasnu, tak si otvorim vino asik:slight_smile:.a to teda ze nepijem skoro vobec
25. jún 2012 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok