• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@daducha už sa tu píše o septembri :wink: :wink: :wink:
organizátorka @florentina vyššie písala :slight_smile:
25. jún 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja pojdem rada na stretko, ale vzhladom k poloviciakovej praci sa mi moze stat aj to, ze sa dva dni dopredu dozviem, ze nemozem:frowning2:.ale predbezne teda sa hlasim
25. jún 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
este ani farbu tych kvetin som uplne netrafila..ale to neva, to sa spravi
25. jún 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@daducha kuk výše, navrhovala jsem termín 22.-23.9. ...
@ajka82 a co z toho vyplývá? Nemůžeš? Tak kdyžtak navrhni jiný termín....je mi jasné, že vždy se do něčeho někomu asi trefíme, ale ráda bych, aby se nás sešlo co nejvíc, nejlépe všichni. A jinak se omlouvám za blbý dotaz, myslím s tím, zda můžeš či ne, ale z toho tvého příspěvku mi to není jasné....ale beru to tak, že svatby jsou nejčastěji v pátek či sobotu a ten sraz by byl sobota a neděle, tak nevím, zda by jsi nemohla vůbec, či jen na část, nebo si naopak tam mohla něco vyrobit...ozdoby a tak....
25. jún 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata prosiiiim, ked robite biele lupienky na kvietky, tak davate aky drotik, zeleny, ci biely??? :confused:
25. jún 2012 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina kludne nechajte tento termin, je to moja exkolegyna a kamoska, tak by som sa s nou skusila dohodnut nejak aby svetcia boli spokojni :wink:
25. jún 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 To víš, jsem jukla do kalendáře a zjistila, že je to můj první volný víkend v diáři a tak jsem toho hned využila :sweat_smile: , abych pak nemusela na xxx dalších návrhů odpovídat, že nemůžu ....ale jinak samozřejmě platí všechny ty rozumné důvody co jsem napsala předtím :grinning:
25. jún 2012 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ja som dala biely
25. jún 2012 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 i z německa by se dalo dorazit na sraz,ne :sweat_smile: ? ....No ale nevím, kde přesně bydlíš...teda jak to máš daleko, ale tebe bych tam také moc ráda poznala :wink:
25. jún 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 prvy krat som davala zeleny...odvtedy uz biely :sweat_smile:
25. jún 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no tak potom dajte záväzný termín, nech neberiem objednávky, alebo si ich narobím na piatok a muž bude rozdávať :grinning:
25. jún 2012 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mamina1978 ja davam biely aby nepresvital
25. jún 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina veru ja som skoro kazdy vikend niekde prec prinajhorsom torty odovzdavam hned v sobotu rano o 9 a padime si uzivat vikend :sunglasses: . myslim ze sobota nedela by slo. musim kuk doma do diara my planujeme na jeden predlzeny vikend do tatier v septembri a potom tam mam dost brutal tortovy jeden tyzden ale sak nejako by sa to dalo keby to neboli akurat tie tatry :wink:
25. jún 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pro paní učitelky do školky na rozloučenou. Zítra jde malá naposledy v tomto roce.
25. jún 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (17)
@dm1 tak to som si aj myslela že bola viackrát plnená, lebo bola pekná do výšky :dizzy_face: ja som teraz robila svadobnú 32cm - 22cm - 14cm ... a mala niečo cez 10kg ... chcela som tiež spodok radšej menší a 3krát plnený, ale chceli takto
.... som si dovolila tú tvoju uložiť ako inšpiráciu ... môžeš hodiť foto aj na flickr :slight_smile:
25. jún 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina jeej ty si zlata, ale mojim detom zacina skola v polovici septembra a to im treba vzdy kopec veci zhanat, prve dva tyzdne chodim len po nakupoch a zhanam skolske veci, tak si nemozem dovolit hned ist prec. :frowning2: , aj ja by som vas rada spoznala mozno nabuduce......... :wink: :slight_smile:
25. jún 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za odpovede, takze kupit biele na kvety
...... :wink: A zelene teda len na listy..... :slight_smile:
25. jún 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy tak toto ste ešte nezažili tak oni majú oslavu v piatok a tortu pokrájajú dnes!!! sú normálni???
25. jún 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h :grinning: no niektorí sú takí, aj u mňa si objednajú tortu a potom ju na oslave ani nejedia
25. jún 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h dufam ze bola slahajdova a budu ju jest az do stredy :zipper_mouth: . ja som uz aj take pocula ze krajali az na druhej navsteve druhy den s prvou nastevou sa len odfotli pri torte a schovali ju :grinning:

@maca77 jasne ze mozes ulozit ona bola cela na zelanie kamosky podla foto z netu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
kočkyyyy :fearful: :fearful: :fearful: , potrebudem nejaké obrázky na tému dovolenka pri mori, švagor odo mňa chcve tortičku na privítanie manželky a detí, po príchode z dovče pri mori :unamused: :unamused: :unamused:
25. jún 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, teraz ma napadlo, ze ten vikend, co sa napisal na stretko, je v piestanoch festival kvetov Victoria regia... bolo to niekde na TOMe pisane, nechceli ste tam niektora ist?
25. jún 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 @dm1 NAŠŤASTIE TO BOL RAFAELLO PÁNBOŽKO MA MÁ RÁD! ale ešte mi muž povie bola nejaká rozmočená DEBILI!
25. jún 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@mariann2 bozeee uz som asi prepracovana ja som citala ze kamos chce tortu na pitvanie manzelky nie privitanie :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
babenky, idem si zarabat hmotu na stencils a za ziveho neviem najst.ktosi pisal, ze je lepsie zarabat tuhu ceru ako rozpustenu.dobre si to pamatam?
25. jún 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 chudak manzelka:slight_smile:
25. jún 2012 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tusim pristela pisalaa ze nezaraba do rozpustenej
25. jún 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. jún 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina sterilizuju tak, že dám do hrnce s vodou sklenice naplněné, aby byly ponořené a dám na oheň dokud nemá ta voda 80 stupňů a pak nechám 20 minut. Potom je dám dnem nahoru a to je vše :wink:
25. jún 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82
@dm1 diky:slight_smile:) ja sa pre istotu dnes spytam aj na vlastne meno po tom skvelom zaciatku dna:slight_smile:
25. jún 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok