• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mizulienka ja mám len toto - inšpirácia
25. jún 2012 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
no, devuchy, tak toto je vysledok mojej dnesnej malej sukromnej vojny:slight_smile: a farba je krasna fialkova, neviem, preco to odfotilo tak do siva, ci modra
25. jún 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (22)
@florentina já jsem z Opavy a auto bych možná měla, jestli by mi ho manžel půjčil, ale on právě dělá i o víkendu a jezdí autem. :frowning2:
25. jún 2012 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina klidně bych dojela třeba do Brna nebo někam, do města, přes které pojedeš. Ještě je to daleko, uvidíme, třeba si manžel vezme volno a uděláme si výlet všichni.
25. jún 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka no ak je v ňom písaná živočíšna tak neviem...čo tam ešte ide?lebo ak je to čisto šlahačkový krém,mohlo by ten rozdiel cítiť,mne osobne chutí aj rastlinná šlhačka
25. jún 2012 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina přes Brno pojedu určitě, ať už setkání bude kdekoli na Slovensku, tak to by nebyl problém...tak jak říkáš, je to zatím daleko, ale jinak moje nabídka platí, domluvíme se pak až budeme znát více detailů :wink:
25. jún 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuziq @mariann2 dakujem dievcence, akurat som stretla otca toho chlapceka a ze co vymysla maly, ze aky domcek, tak som zvedava, co teraz vymyslia, dufam, ze este lepsie a bude nejaky gormit :confused: :confused: :confused: :confused:
ale aj tak velmi pekne vam dakujem :wink:
25. jún 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simasa môžeme hovoriť o tomto víkende 22 - 23.9 - nie sú vtedy Piešťany nsa TOM ???
25. jún 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11
hříšný šlehačkový krém: 300ml mléka,25g čokopudink, 2 žloutky, 1 van.cukr, 300g čokolády, 400ml rama Cremefine, 1 lž. cukru, 2 ztužovače šlehačky.
25. jún 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa stretko..cooo, kde, kedy..ako? Aaaaaano..len detaily potrebujem vediet aby som vedela kam sa dopravit :wink: :wink: :wink: a teda ak by niekto z BA chcel odviezt, tak ak pojdem, zveziem :sunglasses:

ja som vcera v noci dorazila z dovolenky, tak nestiham zatial sa orientovat...ledva lajkujem, necitala som este nist, sak to je nem normalis, jak vy rychlo pisete :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jún 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak vidíš, jak jsi to krásně naaranžovala a vše Ti vyšlo nakonec:slight_smile: pěkný dort :wink:
25. jún 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka to znie super,to sa potom ten puding s čoko zamieša do šlahačky,či sa šlahačka varí s čoko?
25. jún 2012 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@mizulienka
@anibas
@dajna11
@mariann2
@aduskatt
holky prosím, nemáte uloženo něco pro DJ nebo vlak s výpravčím???Děkuji na netě nic nemůžu najít...
25. jún 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka žial nemám,dala som do googlu dj cake,vyhodila kopu takých kde je gramofon,či čo to je ten mixážny :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka dakujeeeeeeeeeeem, akurat sablona na stencils bola moooc vysoka na tu tortu, tak som z nej len tie bodky porobila na bok.ale nakoniec dobre, lebo by to bolo potom uz preplacane.........ale som si vyskusala zasa nieco nove:slight_smile: ten stencils je celkom fajn...........
25. jún 2012 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka no to teda nemam:frowning2:(.DJovi by som hadam gramec urobila:slight_smile:
25. jún 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby s tou perletou mi neporadite ?
25. jún 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 z mléka a prášku.pudinku, van.cukru a žloutků uvaříme pudink, v horkém rozmícháme rozpuštěnou čokošku, za občasného míchání necháme vychladnout. Vyšleháme šlehačku se ztužovačem:slight_smile:.
25. jún 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka toto som nasla
25. jún 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@maya30 prepac, nepostrehla som.co potrebujes vediet?
25. jún 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no vidíš i stencils jsi si vyzkoušela, ten já mám ještě před sebou:slight_smile:))
25. jún 2012 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no super, díky
25. jún 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka a vies, cim som ho natierala? expirovanou kreditkou, xixi.nenadarmo som v banke robila:slight_smile:
25. jún 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lifinka nemas za co, len neviem, ci si chcela nieco taketo.........
25. jún 2012 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt kupila som perle.sprej a teraz ked ho potrebujem, nejde...tak by som chcela celu tortu operletovat stetcom, no neviem ci sa to da rovnomerne naniest, ci nebudu smuhy, lebo torta bude poschodova....
25. jún 2012 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt chtělo by to ještě nádražíčko, je to pro vypravčího, jenže ta paní chce půl na půl pro oba chlapy, jenže jak to dát .. je to velký obojí....
25. jún 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 mozno blba optazka, ale doooobre si potriasla ten sprej?
25. jún 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka daj vypravcovi do ruky gramec:slight_smile:))boooze uplne fantasticky skombinovane temy ti ludia vymyslaju
25. jún 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko dala som dokopy drôtiky, vymerala som si aký dlhý bude kmeň a koruna a potom som floristickou páskou omotávala a viazala ako keď robíš vetvičky s listami ku kvetom. /plne klasické drôtikovanie. Potom som urobila kmeň z hmota a rozvetvila som korunu a nalepila lístky a kvety.
25. jún 2012 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok