• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
25. jún 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka a nieco taketo?
25. jún 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lifinka neotvára konkr.tortu - hľadaj medzi chalanskými
25. jún 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt urcite ano :wink: ja som ho skusala ked mi prisiel a vtedy fungoval, neviem co sa stalo, mama tvrdi ze mi vraj isto vyfucal tlak :confused: ale to neviem ci je mozne :grinning:
25. jún 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Luci bešamelovú robím tak, ž urobím o niečo menej toho bešamelu a do teplého prídam jednu lidl čoko. Po vychladnutí dávam jedno 250g maslo, cukor podľa chuti a kakao.
25. jún 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka vyzerá to super,ale to možeš hravo použiť túto ramu.....napíšem si ho :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 aj mne to napadlo, ze si trebars ten sprej nedrzala kolmo a plyn vyfucal..no, neviem, ci sa ti podari bez smuh to natriet stetcom.mozno by som skor robila tak, ze na stetec a zo stetca opatrne sklepavat, alebo sfukavat na tu tortu............nakedy mas tu tortu?
25. jún 2012 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka toto sa paci mojmu chlapovi...on hrava :wink:
25. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@maya30 zkus ještě jehlou propíchnout tu dírku, jestli to není zalepené. :wink:
25. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka Luci to je pre mňa veľká lichôtka. Priznám sa, že som sa toho bála, lebo ja sa snažím vždy o niečo nové a keď malá povedala, že pony skoro ma porazilo :grinning: Tak som špekulovala. Najprv som vymyslela boky, lebo moja malá má podobné šaty len so srdiečkami. A potom strom s kvetmi a pod nimi kone :slight_smile:
25. jún 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt v piatok odovzdavam...torta je pre kamosku, robim ju za minimum, takze nema vyznam objednavat dalsiu perlet... uz som kvoli tomu objednavala jednu formu a tento sprej...takze este som este ani nezacala a uz som prerobila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...snad to bude dobre aj s praskovou farbou a stetcom :zipper_mouth:
25. jún 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 ja mám pomarančový Smartflex a v pohode. až na to, že ja ten okraj nejem, ale nemal s tým nikto problém.
25. jún 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 tak to z toho stetca ofukaj a bude:slight_smile:
25. jún 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa so mnou môžete kočky počítať, len ja robím, tak dajte vedieť termín.
25. jún 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som ju aj preplachovala vodou, ono vyzera ze je to uplne prazdne...nechapem...
25. jún 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 skus reklamovat u predajcu
25. jún 2012 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt nejak to tam ponanasam :grinning: diiiik
25. jún 2012 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt to neviem ako by som dokazovala ze som ju nevynicila :pensive: uz kaslem na to, ale skoda, som sa tesila na ligotavu torticku :sweat_smile:
25. jún 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maya30 bude to rovnomerne neboj postupne ked budes striekat. viem inak ze niektore kocky mali sprej conestrieka a tu v t-formaxe im poslali novy nahradny stane sa aj take veru.
25. jún 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Neviem, ja sa do PN nechystam, tak mi je to v podstate jedno a uvidime, co ostatne baby napisu.
25. jún 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
.....baby, a ako mám robiť takéhoto ježka? z okrúhlej formy, pak vyrezať tvar a dotvarovať punčovinou??????? :confused: :confused: :confused:

foto z internetu..
25. jún 2012 o 19:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, mohli by ste mi poradiť nejaký dobrý zaručený recept na korpus torty? Tortovú formu mám s priemerom 26cm. Veľmi pekne ďakujem:slight_smile:
25. jún 2012 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa kocky ten vikend by som mohla mam tam len jednu tortu
25. jún 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ja by som urobila v miske a zrezala do tvaru a zbytok puncovina
25. jún 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A neviem zatial kde presne to bude, lebo potrebujem vediet, kolko by nas bolo - aspon orientacne, aby som vedela, ake velke ubytovanie/chatu zhanat. Inak co som pozerala v mojom okoli (Zelena voda, Piestany), tak som zatial nic schopne nenasla, jedine na Duchonke, ale to zase bude dost od ruky - myslim pre tie baby, ktore pojdu vlakom, autobusom. Inak ma este napadlo, ze by sme sa mohli dohodnut, ze napr. vystupia v Novom Meste na stanici a ja by som odtial mohla 3 baby zobrat. Aj 4, ak by sa potlacili. Len idem este teda snorit...
25. jún 2012 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dm1 mam uz len praskovu perlet, tu chcem naniest stetcom, neviem ako to bude vyzerat...kupovala som ju v tortickovo.com, zdalo sa mi ze ceny su lepsie, ale velmi som si nepomohla
25. jún 2012 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 a asi akú velkú misku by som potrebovala na to, aby mala torta 2,5 až 3 kg :confused: :confused: ......plnka čokoládová......
25. jún 2012 o 19:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok