• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. januára 2017 
@misa1982 zalezi ci je pani konzervativna alebo nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: kuk mozno si vyberies. mozno aj podla zalub ak zahradka, hubarcenie , alebo kosik kvetov....je toho ozaj moc co moze byt pre zenu
25. jún 2012 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@pipka ahoj ,tak som videla super postup na krásnu húseničku na FB od @dadka212 a tiež sa chcem spýtať na priemer tej misky ,ale budú asi malé...tak kuk ak ju maš na FB medzi priateľmi :wink:
25. jún 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no foto misky ti asi nepomôže ... skôr rozmer :grinning: ja som misky kupovala za pár centov u číňana :grinning:
25. jún 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no toooto som ja potrebovala moooja, dakujem ti dobra vila :sunglasses: konecne fotka, kde je aj misku vidiet :wink:

take mam dve, len sa mi zdali male..ale vidim, ze stacia..tak dokupim este a vybavene :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
dakujeeeeeeeem
25. jún 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt akože len tak "nasucho" ? :slight_smile: Ďakujem, no už som nemaľovala okrem seba nič veľmi dlho, tak uvidíme ako to dopadne :sweat_smile: a veď to, že s tou fixkou som si myslela, že to bude jednoduchšie, štetcom by som to isto pototo :grinning:

@dm1 Ďakujem moc za radu, ja by som to miešala s alkoholom a bolo by po paráde :frowning2: raz som tak chcela farbiť takou striebornou gelovkou a to neviem čo za farbu som si kúpila, lebo "ževraj" jedlá a to taká sviňa, že ani zo štetca ani z podložky nešla nijako umyť.. a farbiť s ňou už vôbec nie :slight_smile: hmotu mám PDTšpeciál (dnes prišla) a WI na postavičky.. tak asi skúsim, snáď to pôjde :slight_smile:
25. jún 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa len nie Duchonku - tam sme boli na školení a 3x sme prestupovali :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@wera.g no normalne strcis suchy stetec do sucheho prasku a napatlas kam chces:slight_smile: teda ak chces mat vytienovane kvietky.samozrejme, ak chces klasikuš malovat, tak zriedis podla navodu a patlas tak:slight_smile:
25. jún 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli priemer je 12 cm jedna naplnená potiahnutá gulka je cca 500-600gramov podla plnky prekrajujem 2x
@pipka :wink:
25. jún 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka jaaaj tak už si sa dopracovala ,asi musím čítať odzadu a nie tam kde skončííím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ďakujeeeeem si zlata ,inak moooc sa mi ta tvoja húsenička ľúbi ,len musím najsť na ňu obeť :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela sak ani my este neviem kam a kedy, ale ideme:slight_smile:
25. jún 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli ja mám tých obetí až moc :grinning: skoro každý víkend ju robím aj tento ma čaká a budúci asi 2 :grinning: keby si bola poblíž tak ti darujem zákazku :grinning:
25. jún 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli v pohode moja, aj tak dakujem :wink:

toto preesne aj ja takto...ze torta...a potom hladam obet, ze komu :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 tak to bude tím, ta moje je oboustranná :confounded:
@jakelina a můžu se také přidat.?..akorát ja na FB nic moc nemám, mě to nějak nepřirostlo k srdci, vlastně jen kvůli dortům jsem tam teď dala první fotky...no a to podstatné, jak tu skupinu najdu?
25. jún 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 aj ja scem obete:slight_smile:.ja idem mojej obeti mickeyho aj s frajerkou robit.........a uz som videla nazivo ako na tooo:slight_smile:)a hladam obet na rafaello krem, kedze mm nema rad kokos:slight_smile:
25. jún 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 tak to už aj po slepiačky robíš...potešila by si ma s tou zákazkou ,možno keby som aj ja spravila jednu ,tak ich mám viac ...na mňa sa zas lepia same prsááá a postele (tento piatok mam z oboch) :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: ...minule sa tu niekto sťažoval zas na Kitty ,že ich už robí skoro každý víkend a ja som dnes modelovala svoju prvú ,tiež som sa na ňu tešila ako mala :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina https://www.facebook.com/#!/groups/130327943673858/
@pipka
toto je skupina na FB ale neviem ako to funguje či vám to pojde otvoriť alebo čo :sweat_smile:
25. jún 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka nie je začo aj nabudúce :wink:

no niekedy sa hľadá obeť ľahko a niekedy zas nie a nie a nakoniec ...sama sa ponúkne... :grinning:
25. jún 2012 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja som robila teraz domov ocovi rafaelo s ananasom ale čojaviem predstavovala som si ho lelpší :sweat_smile: ale všetkým velmi chutil :wink: len mne nie asi som čakala viac :grinning:
@lawli no veru, je to tak, ja samé húsenice robím :grinning: na každého sa niečo iné nalepilo čo robí viac ako často :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 super, da sa to otvorit aj ziadost o priatelstvo ...a kto to potvrdi? kto je adminka? by sme tam mali aj MK nicky mat :sweat_smile: sak ja ja mam vediet kto ste kto? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
25. jún 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina @jakelina @dm1 @aduskatt @anibas @janula.h @eliska22 @dajna11 @dadka212 @mariann2 @ajka82 @reruna @daducha @pipka @lamps @mia111 @dada2007 @pristela
Taaakze! Na termin 22. az 23. septembra mam isto napisanu florentinu, jakelinu, dm1, anibas. Ostatne prosim, aby potvrdili, ze im termin vyhovuje. Co sa tyka miesta - tak nasla som toto - pozrite linky a napiste, ci by to mohlo byt. Pripadne, ak viete o niecom lepsom, co nie je daleko od hranic a mozno aspon priblizne v strede Slovenska - dajte vediet.
http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slovensko/chata/belusa/13066.htm?lokalita=1175_1&chata=on&mimo_obce=1&pp-data=874|2012-07-25|vyhladavace|vyhladavace|google#.T-itMXnPzpc
http://www.ubytujsa.sk/sk/ubytovanie/lysa-pod-makytou/chata-desna-29275/informacie
http://www.ubytujsa.sk/sk/ubytovanie/lysa-pod-makytou/chata-dolna-chata-bartek-30097/informacie
25. jún 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
... mne húsenka odštartovala tortovú "kariéru" :grinning: a odvtedy som ich nepiekla :sweat_smile:
25. jún 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa mne zatial vyhovuje
25. jún 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka neviem ja som kukla a nevidím, že tam niekto žiada, takže ja nemôžem potvrdiť,ale Janka určite môže :wink:
25. jún 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 super tam to zkusím taky jen mám 31% to vadí?
25. jún 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ja prídem :wink: a kam mne je jedno :grinning: ja sa prispôsobím väčšine, vyspím sa bársde
25. jún 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 já jsem teď zažádala a nik jsem napsala do zprávy správci skupiny, co tam byl uveden...tak uvidíme zda to projde....
25. jún 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa hlasim sa dobrovolne :grinning: :sunglasses: ak by aj muz nemohol strazit decka, obstastnim babku s dedom, ti vdacne povaruju jednu noc :wink: a miesto...mne je jedno..len nie niekde kam netrafim :sweat_smile: :grinning: nemam navigaciu a moj orientacny zmysel nie vzdy funguje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. jún 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 teba som poziadala aj sukromne, tak mi mozes potvrdit to :grinning: zatial :wink:
25. jún 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dajna11 jasně hezky si receptík opiš, já jen doufám, že bude dobrý, je vychválený tak uvidíme:slight_smile:

Jinak hoky všem velké díky za inspirace:slight_smile: ještě musím přijít na to, jak to skloubit pro dvě osoby na jeden dort větší...chtěla otevřenou knihu:slight_smile:
25. jún 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok