• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte baby, nemate nejaky napad na tortu pre mojho otca k 60ke? Pecie mama, ja mam iba zdobit, zatial je dohoda ze jedno poschodie a gulata. Nemala by to byt taka "dedkovska" torta, ze ruzicky a pod.
Otec je lekar, ma rad vino, bicykle, kavu, je lekar... mozno nieco z tejto tematiky. Som vdacna za kazdu radu, nieco som uz guuuglila, ale nic ma nejako extra neoslovilo, iba torta sudok. Ktora ste robila, nedate foto pre inspiraciu? Dakujem :dizzy_face:
25. jún 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj ja mam z toho miš maš kto je kto ,ale zvykneš si...ja sa orientujem podľa tortičiek :wink:
25. jún 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina no uričte ak bude online ti to potvrdia :wink:
25. jún 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli sak nic ine mi ani nezostane :grinning: :grinning: :grinning:
to uz budem rozoznavat len ako ze husenicova...margaretkova...kittynkova ..adt :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@simasa teoreticky si to viem vybavit s tou mojou kamoskou a ked to bude tam v tych koncinach ako si dala(belusa a spol), tak to je este lepsie, keby nahodou mm nemohol kvoli praci strazit deti :wink:
25. jún 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pochopila šikovná :slight_smile:
25. jún 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak som skusila dnes prvýkrat maľovanú roládu..je to sranda a vyzera to efektne,jasne ked este sa naučim kreslit :slight_smile: ale bola vyborná už nie je :slight_smile: :slight_smile: plnka bolo karamelovo -čerešnova :slight_smile:
25. jún 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (19)
@simasa - joj, skoda, my v tom termine budeme este v kupeloch :frowning2:
25. jún 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ja netusim co bude v tom termine tak daleko dopredu nežijem , ale isto sa hlasim, viem len ze termin 13.10 nemozem ist tak snad to nepresuniete az tak daleko a holky od Topolcian mozme ist na jednom tatosovi Dadka a aj @lamps a dalej neviem kto je odtialto :sweat_smile:
25. jún 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas ked pojdes nabuduce na duchonku uz aj sa mi hlas!!!! to je pri nás blízo :wink:
25. jún 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
inak holky plati aj ta kavicka u mna , kludne dobehnite , aspon by som nemusela zas makat :grinning:
25. jún 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@simasa @pristela Žanetka, ty si poklad, že na mňa myslíš, len ja na dva dni určite nebudem môcť ísť :cry: . Keby to bolo tu niekde nablízku aspoň by som Vás tam prišla kuknúť na jeden deň.
25. jún 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g áno tak, normálne si do suchej farby namočím štetec a maľujeeeem :wink:
25. jún 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 a nemas lis na zemiaky? tam su tie dierky väcsie ako na cesnak a potom jedny este väcsie a trochu by si si ich este sformovala i ked ja si myslim, ze by si to mohla aj royal icingom robit cie nie?
26. jún 2012 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte idem sa pochvalit tu je moja prva postavicka len nie je taka ako som chcela :confounded: bola stihlejsia len kym som dorobila zavoj tak chudiatko pribrala a potom som jej musela este spravit plastiku nosa lebo som tam kvicla pri malovani oci sa mi zaspinil prst a ja "sikulka" som si to nevsimla tak dufam ze to znedne este ked zaschne lebo som to robila z tej istej hmoty co som mala telo urobene :sweat_smile: tak asi zajtra budem este prerabat :grinning:
26. jún 2012 o 00:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
vie mi niekto poradit ako to spravit lepsie? :dizzy_face: mam na to este vela casu tak ju mozem prerobit aj celu:slight_smile:
26. jún 2012 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura033 no ak ti to neponáhla tak to nespájaj hneď dokopy, nechaj obschnúť aj celý deň až potom prilep hlavu, urob šaty, závoj atď...pekne postupne :wink:
26. jún 2012 o 02:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moje dnešné lienky, ja budem zachvílu len húsenice a lienky robiť :grinning:
26. jún 2012 o 02:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@dadka212 dakujem idem to skusim ten trup zo siat vysparat a dorobit len trup myslis ze to pojde takto?
26. jún 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ej veru nemám lis na zemiaky......volačo vymyslím :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. jún 2012 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laura033 presne ako pise dadka. treba najskor urobit spodok trup a hlavu zvlast a potom ked je to vytuhnute skladat inak ti to sadne
26. jún 2012 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ty housenky a berušky a já zase krávy, ovce a psy :grinning: :grinning: :grinning: máme to pěkně rozdělené :wink:
26. jún 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@simasa ja ten vikend na stretko nemozem :frowning2:
26. jún 2012 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
velka pochvala vsem sikulkam
26. jún 2012 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 To je skoda. Keby sa nahodou este menil termin, tak dam urcite vediet.
26. jún 2012 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa tak ten víkend nemůžu, v září mi to nevyhovuje vůbec.
26. jún 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ráno kočky,
snad mě nezabijete, ale takový dotaz, co že to na tom stretku budeme robit? :sweat_smile:
....můj včerejší rozhovor s manželem:
já:"hele, nejspíš koncem září bych jela na slovenkso na víkend na sraz holek z dortů z MK"
on:"hm"
já:"nemáš nic, budeš hlídat?"
on:"hm"....po chvilce "a co tam budete dělat?"
já:"no to vlastně nevim"
on:"aha, takže ty chceš jet jeden den 350km a druhý zpět, bude tě to stát xx za benzín a ubytování, jedeš za nějakejma ženskejma, který neznáš a nevíš co tam budeš dělat?"
já:"jo, ale moc se těšim"
on:"no tak si dělej co chceš"...a u toho řádná grimasa :grinning:

....tak holky, co že to tedy budeme dělat? :grinning:
26. jún 2012 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (14)
@reruna tak to mě moc mrzí, ale už je vás víc, tak nevím, zda nezkusit ještě nějaký jiný termín @simasa? I když se obávám, že to vždy bude někomu nevyhovovat, ale tak třeba aspoň ještě jeden pokus....co třeba první víkend v říjnu?
26. jún 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa so mnou nerátajte :confounded: mrzí ma to,ale neide to :unamused:
26. jún 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina no asi se těžko domluvíme, aby to vyhovovalo všem, tak důležitá bude většina, mě by to spíš vyhovovalo o prázdninách, já se totiž už v září vracím do práce a to vůbec nevím, jak to bude, takže nechci,a byste to kvůli mě přesouvali a já pak nebudu moct
26. jún 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina teď čtu ten rozhovor s tm, tak to je jako u nás :grinning: :grinning: a umím si představit pak to vysvětlování dalších zainteresovaným (babička a spol....) navíc když já vlastně ani nepeču dorty na zakázku, poslední jsem pekla v květnu a další mě čeká až v srpnu, pak v září máme 3 oslavy, takže to fakt nejde.
26. jún 2012 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok