Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
26. jún 2012

@simasa jenom ne kotlíkový 😀 😀 😀 guláš. 😀 😀 😀

simasa
26. jún 2012

@mia114 Na 22 az 23 septembra (zrejme od obeda do obeda - uvidime podla ubytovatela) zatial sa rysuje lokalita bud Beluša aleby Lysa pod Makytou. Ides, pisem si? 😀

dadka212
26. jún 2012

@simasa to je kde ? 😅

anibas
26. jún 2012

@dadka212 Lysa p M. cca 20 km od Považskej a tuším aj Beluša

simasa
26. jún 2012

@jakelina preco nie kotlikovy? 😀

simasa
26. jún 2012

Je to blizko hranic, aby to ani CZ kolegyne nemali az tak daleko 😀 No ale neviem, ci to plati, este nikto sa k tomu nevyjadril - dala som tam 3 chaty. Len ta v Belusi je dost draha.

mia114
26. jún 2012

@simasa no ja by som isla, len aj moj muz ma 20teho narodky, musim sa opytat , ze ci solavu spravime skor alebo neskor 😅 dam vediet 😉 ale moc rada by som isla.

eliska22
26. jún 2012

@simasa ja určite by som išla, ak sa budem vedieť dopraviť 😝 resp. sa tu s niekým poprípade odviezť na miesto činu 😉

sisix
26. jún 2012

ahojte, trosku mimo tema, ale peceni se to tyka. Pecete nektera i vanocni cukrovi na zakazku? Holky co hodne pecete, mate na to zivnost? diky

lifinka
26. jún 2012

SLOVENSKÉ ŽENUŠKY. prosím, kdo zná kúpalisko Štúrovo je to tam fajnééé???Chcem na 3dny na dovču 😀

anibas
26. jún 2012

@simasa tak dajme tú Lysú - ja mám vlak do Pov. bystrice a odtiaľ sa nejak dotrepem do Lysej - poprípade by niekto s autom otočil na 2x po mňa 😅 😅

sisix
26. jún 2012

a jeste, kolik si berete za kilo? Vubec nemam tuchu kolik si rict. Sousedka chce dort pro kluka

anibas
26. jún 2012

@sisix konkretne ja pečiem len tortičky a už len pre blízku rodinu - na zakázky už nemám čas a nikdy som neuvažovala o živnosti - to musíš mať osobiotné priestory a výučný list 😉 😉

lifinka
26. jún 2012

Na stretko, nedojedem, mrzí mě to ráda bych se něco od vás přiučila,nemám se jak dopravit a hlavně kam dát ty moje miláčky, muž jede od srpna do mise 😔 , takže budu mít i jiné starosti...............už se to blížíí 😖

simasa
26. jún 2012

@eliska22 a nemozete sa dat dokopy s @dadka212 ? Aspon by vas aj benzin vysiel lacnejsie.
Ja mozem zobrat niekoho v smere od Noveho Mesta nad Vahom az po Povazsku 🙂

anibas
26. jún 2012

@simasa zoberieč mňa od P.Bystrice 😀 😀 😀

lifinka
26. jún 2012

@sisix no já chci právě přehodnotit ty moje ceny... nevím, sice co je vhodné, ale já si beru za celý dort 200kč a když tu třeba mají holky na kila dorty, tak já tím prodělávám...takže se to musí spravit.Jenže mám váhu kuch. do 2kg takže samé erory při vážení, Třebas šmouli měli 3990g a stál 600kč.Jinak mám dorty kolem 3-3,5kg.

sisix
26. jún 2012

@lifinka to mi prijde malo za 200,. a to je potahovany? Pac jen ta hmota je dost draha a ty prace. Dekuji

dadka212
26. jún 2012

@lifinka si sa zbláznila 200kč 😕 šak to dávaš zadarmo, ešte im za to platíš....no určite zdvihni cenu!
@simasa ja nemám vodičák 😀 takže ja nemôžem takéto nič riešiť, teda možno ho budem mať 24.7. ale to neviem či spravím a či sa na takú dlhú cestu hneď dám 😀

simasa
26. jún 2012

@lifinka Ach tak to Ti nezavidim. A co sa tyka Sturova - celkom fajn. Deti sa vysantia. Bola som tam raz (ale nie na dovolenke, len pozriet rodicov, ti tam boli asi 3 leta po sebe aj s deckami). Chodia odtial aj na vylety do Budapesti, tam je vraj nejake krasne obrovnske akvarium (tropikarium).

simasa
26. jún 2012

@anibas Jasne, budes hlavny navigator (ak trafim do Povazskej 😀 )

simasa
26. jún 2012

@dadka212 No to musis dovtedy spravit. a Mozeme sa dohodnut, ze prides do Noveho Mesta (ved to je len po dialnici) a odtial pojdeme ako "kolona" 😀

mizulienka
26. jún 2012

dievcence, neate ulozene nejake inspiracie torta s lodkou, more, morske zivocichy?
ten 5rocny chlapcek si to rozmyslel a nechce tortu s domcekom ale tortu s lodkou 😉

simasa
26. jún 2012

@anibas Este pozeram na mapu, ze lepsie by to bolo v Puchove. Stoji Ti tam vlak?

anibas
26. jún 2012

@simasa och - tak ďaleko ešte nie som 😀 😀 - ešte si to zistím

dadka212
26. jún 2012

@simasa no neviem, ešte som vodičák nespravila 😀 a teda neviem či sa odhodlám isť po polnej ceste nie ešte po dialnici 😀 ale možno niekoho ukecám, kto ma tam vezme....

jakelina
26. jún 2012

@simasa kdo by tam přikládal a sekal dřevo 😀 😀 😀

simasa
26. jún 2012

@mizulienka A rozmyslel si to chlapcek, ci tatino? 😀

mam len toto:

dm1
26. jún 2012

@simasa inak aj ten trencin je dobry co sa tyka vlakoveho spojenia. najlepsie by bolo aby kocky nejako neprestupovali co cestuju pripadne aj ja niekoho mozem zobrat. idem kuk nejaku chatu v okoli. ozi a ma to byt chata ci penzion?