• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka no budem sa tam musiet vybrat niekedy. ak tam ma vypichovace na kvety bolo by to super.
27. jún 2012 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a ze my sme sa z legionarskej prestahovali do karlovky... teraz by sa mi to zislo ... tam v trznici som vsetko zohnala a ked nie tam, tak niekde na okoli co som aj pesi presla :rolling_eyes:
27. jún 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 ma a niekolko druhov, dokonca lalie, orchidei mala, aj brectan, lity rozne, margaretky..ma balenia aj po jednom aj po tri velkosti...no hovorim..ja som sa tam vyšantila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no moja a ja z Kriznej do Dubravky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ..ale tak neva..stale tam mame babku, tak jej tam hodim deti, nech si uzivaju babkovci..a maminka vypadne odreagovat sa :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. jún 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka takze s plnou penazenkou :grinning: ale vazne dakujem za tip
27. jún 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 aano ano :grinning: ale tak zas nema to tam drahe, ked si vezmes, ze ja som fakt odchadzala ze s plnou billa igelitkou a platila som do 30€ :wink: som jej povedala kolko mam limit, tak ona kalkukacku v ruke a prihadzovali sme a odoberali a skoncili sme na 30,35 a tych 0,35 mi dala nakoniec gratis, vzala si len papierove :sunglasses: :dizzy_face:
27. jún 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 este musim k tomu dodat,ze pri tej mojej ovalnej svadobnej su tie kyticky kupovane :zipper_mouth:
27. jún 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@florentina přesně tak, uvidíme kde to nakonec bude a pak se domluvíme. Na naftu určitě přidám a řídit snad taky zvládnu i cizí auto. :grinning: :grinning: :grinning:
Já nakupuju formy tady.
http://cukrarske-pomucky.cz/forma-na-dort-rafek-srdce-posuvne-1220/
http://cukrarske-pomucky.cz/forma-na-dort-rafek-hranaty-posuvny-959/
Ale konkrétny tady ty nemám, tak nevím jaké jsou. :wink:
27. jún 2012 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ďakujem, je tam veľa krásnych tort, isto si vyberiem
27. jún 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky myslíte, že môže byť? :sweat_smile: také zvláštne zadanie som dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: dva orechy jeden väčší a jeden menší na torte.....a to ešte vôbec netuším akej farby dať poťah a ako to dozdobiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak máte nejaké nápady tak uvítam :wink:
torta je určená pre otca a syna.......
27. jún 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
pridám ešte foto z boku, toto je taká divná foto z predu :sweat_smile:
27. jún 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@eliska22 ja by som im urobila ocka a ustocka :wink: :slight_smile: a take tenucke rucicky :wink: a neviem kolko ma ten syncek , ale bud by som dala ten maly oriesok do marcipanoveho kociku alebo na pieskovisko :wink:
27. jún 2012 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ja tiež, ale nemám kontakt ťava na tú babu a neviem či by to chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 tak tam urob strom na torticku a pod neho listky a medzi ne daj tie dva oriesky :wink: :slight_smile:
27. jún 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 jéééj to je dobrý nápad :wink: akurát som je písla na fb správu, tak uvidíme či odpíše, lebo tam moc nechodí .....
27. jún 2012 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka a po čom tam má tie vypichovače?
u nás som objavila tiež obchodík,také všeličo a na okne vycapené žehličky,valčeky,vykrajovačky...strašne veľa druhov kvetov,lístkov,...a včera som tam bola,tak 3ks balenia tých kvetiniek stoja všetky 2,50 euro :confused: ,normálne som neverila,večer som tu kukala ceny na nete......aj dva krát toľko :unamused:
klieštiky 2ks po 3 eurá,8ks kostice 4 eurá,valček so vzorom tuším 4 eurá...........no sila,fakt,konečne,že to začali predávať aj lacnejšie, :wink:
27. jún 2012 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejka8 a to v ba ci kde?
27. jún 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejka8 tak podobne, vypichovace okolo 3-5€ podla toho ake, kostice balenie okolo 4€ a valceky tusim 3 a sada valcekov okolo 5, nepamatam si vsetko, len to co som kupovala ja..ale mala tam toho hŕbu a za fakt slusne ceny :wink:
a ty si to kde objavila? tiez v BA?
27. jún 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vejka8 ja som si tam kupila balenie 5 kovovych kliestikov tusim za 3,90..som normalne neverila :sweat_smile:
ale som brala jak po nebohom :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
27. jún 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no spidermana mam hotoveho, zajtra mu este tie čiry čary namalujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: snad sa mi moz nezdeformuje do zajtra :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jún 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina to by bylo super. Takový dámský víkend. Já právě nevěděla odkud jsi. ale pokud z prahy tak to pro mě není problém se dopravit tam. Brách tam i bydlí tak bych klidně přespala u něj. Tak to tedy doladíme v září. :grinning: a já se začnu snad i těšit. :dizzy_face:
27. jún 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka @katy1979 @vejka8 - hehe - že aké "alternatívy" ste našli :grinning: :grinning: :grinning: - fakt dobré ceny :wink:
27. jún 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá .Som sľúbila že napíšem.Sme ešte doma a neviem či sa mám tomu tešit ale snáď to bude raz OK. Potvrdil sa aj slabší reflux ,imunita na 18% a ten nález na pľucach že keby to bolo to nahoršie tak by markeri boli velmi vysoké :unamused: a to ma v norme.Pani doktorka je super žena a tá to konzultova aj s inymi lekarmi a že to velke zatienenie može byt aj to že ma plesen v pucach ! lebo že jeho telicko sa nevie branit :frowning2: alebo že je to ešte aj spojene s rozsiahlim zapalom pluc :unamused: tak ešte čakáme na posledne vysledky a v pondelok sa rozhodne .Že v jeho stave nedporučuju ho uspat na to CT lebo je je imunodeficit a silná dávka žiarenia a uspatie su pre neho nebezpecne aj preto že je silny alergik.No ked to tak zoberiem svojim sposobom je to dobra sprava lebo je to niečo z čoho sa dostane .Všetko je zlé ale v tom zlom je dakedy aj nádej a tú nam dávaju aj lekari a úsmev na tvári mi vyčaruje aj jeden anjel ktorý nam velmi pomáha :wink: Nik kompetentny ani nadacie nikto! lebo nespada Jakubko pod ich diagnozy ktore uznavaju !Štát nezaujíma sama matka čo má choré dieta a žije z ničoho lebo si poctivo zaplatí všetky platby.Kludne poviem na celé usta to že pečiem torty neokrádam štát .Snažím si zarobit aby som prežila.a vy žienky robíte to ité :slight_smile: Čo by som nečakala človeka ktorého nepoznáme nám poskytol pomocnú ruku.Ja sa týmto aj chcem poďakovat .Ked to bude čítat bude vediet že to patrí jej :slight_smile: Tak aj ked minulí týžden bol velmi zlý tak teraz som sa ukludnila a idem ďalej lebo musí bojovat za malého ale aj za kopec mám čo prežívaju to čo ja.Idem ďalej bombardovat našich poslancov a aj poistovnu.Pretoze liek ktorý pomáha mojmu malému je liek čo može predpísat len pluciar a napriek tomu je plny doplatok poistovna nicim neprispieva.Test na fibrozu 15e ,gastro 15 ,lieky 18 len jeden den ma stal 48e ! tak takto si žijeme na slovensku !CRP na urgentonom príjme 6e !
27. jún 2012 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky prosim jak se jmenuje hmota, ktera se da dat na krem ze sehacky a tvarohu??? A nahodou nevite kde by se dala objednat? Diky
27. jún 2012 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 monika neber moju otazku v zlom ale potrebujes pomoct? nejake peniazky ci nieco poslat? myslim ze vela asi nemoze poslat ani jedna z nas ale kazde euro je dobre. viem ze ludska hrdost nepusti ale vsetky ta pozname tak vieme ze by to islo do dobrych ruk a pomohlo by vam to.
27. jún 2012 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahojte dievčata ,prosim o inspiracie na tortu pre 5 rocne dievcatko..pan mi povedal ze mu je to jedno no pravdepodobne len okruhla alebo srdiecko..nevie co ma rada a akosy mam vygumovane....dakujem :slight_smile:
27. jún 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko podla mna kvetinkova s lienkami motylikmi tym sa pokazit asi nic neda.

@sisix no ja ti neporadim lebo netusim co hladas
27. jún 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 je to smutné a já rostu z toho, jak se kdejakému feťákovi nebo alkoholikovi dávají zadarmo léky, stříkačky, protože on je chudák :unamused: :cry: :confounded: a my se na to všichni složíme a když je nemocné malé bezmocné dítě, tak aby matka vyhlásila sbírku a šla s tím pomalu do televize nebo někam do novin, protože jinak se pomoci nedočká.
27. jún 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuziq Jej vidim,že s niekim pojdem takmer na rovnako do porodnice :D
27. jún 2012 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka pislaa som ti ip :wink:
27. jún 2012 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok