• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps andrejka to je velmi krasna torticka. s dovolenim nedovolenim som si ju ulozila.
A veru mne sa za posledny mesiac viackrat stalo ze som musela odmietnut. bud je vela roboty alebo ziadna
27. jún 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps juuj krááásna :slight_smile: ukladám :wink:
27. jún 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps Wauuuuuuuuuu........ to je taka kraaaaaaasna detska torticka...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ulozim si ju,nehnevaaaas ? :wink:
27. jún 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps už jsem ji obdivovala na FB, je nádherná :wink:
27. jún 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 a ty jsi zkoušela ten hříšný krém? Já ho dneska dělala, ale z poloviční dávky a šlhačka teda byla ta Cremefine přidala jsem více cukru, než je v receptu a tečeeeee to strašně....čím to?
27. jún 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika76 mooc drzim palceky drobcekovi a tebe prajem vela sil, budem na Vas mysliet
27. jún 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kočky vláčik tomáš figúrku nemáte fotopostup? nemám túto postavičku žiadnu uloženú, ešte ju nikto nechcel a čo som našla sa mi nepáči :frowning2:
27. jún 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina to by bylo super, kdyby jsi mě vzala pod křídlo :wink:
27. jún 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina posuvný ráfek jsem koupila u nás v domácích potřebách za 119 korun :wink: mají tam taky letáky orion, tkže mrkni u vás, třeba je tam budou mít taky :slight_smile:
27. jún 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, mam korpus v trube, ale plnit ho chcem az zajtra, ako ho uskladnim? Dakujem :slight_smile:
27. jún 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este nieco. jaaaaj zabudla som dat do korpusu vanilkovy cukor :frowning2: Vsak to nie je az taky problem....
27. jún 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella daj na to utierku a ja ked je to vychladnute davam na to igelit nech mi to nezochne. a vanilkovy cukor nedavam vobec toho sa neboj nic sa nestane ak tam nie je
27. jún 2012 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 obycajny igelitovy sacok? a do chladnicky?
27. jún 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella neblbni s chladnickou. hocico co ti zakryje vrch. ja to davam cele do igelitky a ked sa mi nechce tak len na to polozim igelitku. aj ten vrch ti pekne zmakne a pojde ti to dobre zajtra krajat.
ja to davam hlavne vysoko a mimo deti lebo uz som mala zoprakrat vyzraty korpus
27. jún 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@chanella ja dávam v sáčku alebo v igelitke do chladničky, ale len kvôli tomu, že teraz sme v dome a ak to zacítia mravce tak mám po korpuse :stuck_out_tongue_closed_eyes: inak stačí nechať normálne vonku v izbe :wink:
27. jún 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979
@dadka212 no, takze vysoko a daleko od mravcov, pochopila som :grinning: dakujem dievcata :wink:
27. jún 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 si si ista ze su to mravce? :grinning:
ako tie nam tu behaju tiez ale na stol mi este nesli. oni len poctivo zbieraju omrvinky zo zeme a ja ich poctivo aj s tou omrvinkou v zuboch zahlusím
27. jún 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy1979 som si istá :grinning: minule otvorím igelitku s korpusom a skoro ma šlak trafil mala som tam mravenisko....odvtedy to mávam len v chladničke alebo v trúbe :grinning: samozrejme vychladenej :slight_smile:
27. jún 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 brrr potvory male. tak mne sa do takeho kolaca podarilo zakusnut v skole pocas hodiny. si mala vidiet ten tanec okolo co som tam robila.
27. jún 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps prekrasna!!!
27. jún 2012 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy1979 uf :grinning: no sú to svine a teraz aj muchy všade, bože fuj háveĎ :grinning: ešteže mám chladničku len na torty :slight_smile:
27. jún 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 dufam,ze sa vsetko v dobre obrati a keby bolo s peniazmi najhorsie neboj sa pisnut mi.
28. jún 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ta je nadherna
28. jún 2012 o 00:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja tohtotyzdnova.. modelovanie v tom teple bola hruza... :wink:
28. jún 2012 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
@lamps nadherna torta, fakt originalna, ukladam :wink:
prosim ta s cim malujes obocie alebo mihalnice postavickam?
ja som skusala fixkou ale to nevyzera pekne, som v tom malovani hrozna :angry:
28. jún 2012 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka tak teraz kukam ci to mame ten isty recept. ja mam tak ze uvarim puding s cokoladou a do vychladnuteho za miesam vyslahanu slahacku....nic mi teda nikdy netieklo a recept mam na hriesne rezy uz asi 5 rokov...
28. jún 2012 o 06:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin Všetky ste tu neskutocne obetavé maminky čo su pripravené pomocť :slight_smile: Ďakujem .
28. jún 2012 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika76 moja tak dufam,ze sa to podari dostat pod kontrolu, plucka sa vycistia a hadam aj ta imunita sa pozbiera .
Veru vela z nas ma peceenie skor ako konicek a bavi nas vytvarat pekne a chutne veci :slight_smile:.
Aj ja sa pytam ci mozme pomoct aj financne...ked nas par posle co i len 20 budes mat aspon na zaciatok do boja :wink:
28. jún 2012 o 07:14  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monika76
@dajna11 divcence ja mam kamosku co robi na urade prace a ona mi vravela,ze romky maju preto take velke peniaze..ze vedia v tom chodit, vybavia si vselijake prispevky..na osatenie..a ja neviem na co. normalny clovek ani netusi,ze sa take daco da ..takze by to chcelo skamaratit sa s takou a mozno by poradila co treba ziadat a kde presne. Ze zo zakona nemoze dostat viac na deti ako my ostatne.
Ale vidim to aj tu u nas. romky sa cely den po dedine prechadzaju...deti do skoly max odvedu a potom sa flakaju..stale mi zvonia na branu,ze ci im neupeciem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tak ich idbijam,ze mam malinke dieta. No pusti si takeho do dvora..hned vidia...ze mam chladnicku na vyhodenie..
paron ,ze odbacame od teny
28. jún 2012 o 07:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps Andrejka krasne ceresnickova torticka , si umelkyna :wink:
28. jún 2012 o 07:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok