• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pristela skvělé děkuji, tak v neděli ukážu, jak jsem dopadla ...

ještě holky jak dlouho schnou lístky květů, když jsou z smartlex flower? Vím, že je to závislé na počasí a tak, ale orientačně....máte zkušenosti?
28. jún 2012 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ani sa ti nečudujem človek stále naráža na hlupákov. Ako nič v zlom, ale určite mohla riaditeľka vytiahnuť pre teba tých pár EUR. keď si dávam niečo piecť, nechápem, prečo čakám, že zadarmo.
28. jún 2012 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela asi si chtěla napsát LAMPS a né mě? :wink:
28. jún 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na zajtra pre pani učiteľku som upiekla od všetkých detí, keďže dcéra ide už na druhý stupeň :slight_smile: a urobila som im aj muffinky :slight_smile: len ten podkladový papier vyzerá na foto divne :sweat_smile: a to vždy dávam jednofarebný :sweat_smile:
28. jún 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
tak už šly vložit fotky...můj dnešní.A zítra šup na dinosaury, kdyby jste měly některá postup na malé dino šup sem s ním:slight_smile:))
28. jún 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@eliska22 super...kráásnýýý
28. jún 2012 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka som to napisala tebe ? :confused: dnes som poobede zaspala a očividne mi to uškodilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: malo to byt @lamps :grinning:
28. jún 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Baby prosim vas mam otazku, aku bielu cokoladu mozem kupit na Sk- znacku? potrebujem ju na kolac- treba ju rozpustit a potom zmiesat s cukrom, dakujem pekne za tipy!
28. jún 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatzinkaschatzinko a naco ju chces zmiesat s cukrom????
28. jún 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatzinkaschatzinko viac druhov bielej predávajú,v každom obchode dostaneš :wink: ....orion,milka,schogetten,katty....

@eliska22 krásne farby,som si uložila mafinky,ak možem :wink:
28. jún 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
28. jún 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela to je v recepte, urobi sa na vrch taka glazura, je to velmi chutne, len v Nemecku som na to pouzila nieco take ako "varovu" tak som sa chcela opytat, ci aj tu je daco speci,

@lucula73 ano, viem, ze je vela druhov, preto som potrebovala poriadit, aby som nekupila nejaku zakeracku:slight_smile:))

@aduskatt

dakujem velmi pekne za rady baby, ste zlate!
28. jún 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@schatzinkaschatzinko ako pisu kocky - hocijaku. ale ak chces nieco take ako varova cokolada - su take cokoladove peniazky, dukatiky. Su z bielej cokolady, alebo z mliecnej cokolady.
28. jún 2012 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja si nemyslím, že sme sa nepochopili, skôr si myslím, že tak, ako píše @njonja chceli za málo peňazí, veľa muziky. Ale čo ma štve úplne najviac je ten otrasný prístup, ale kašlem ich. Deti mali veľkú radosť a ja mám veeeeľké ponaučenie :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela aha, super, vidis, to bude ono! este blba otazka..nevies, kde ich kupim, pozerala som dnes v Tescu, ale tam som nevidela, mozno som len zle kukla? inak uzasne rychle odpovede, baby vy ste triedy! este raz dakujem
28. jún 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatzinkaschatzinko Ja ju kupujem v Agromilk, ale tato obchodna siet je len na vychode.
@pristela pouziva biele cokoladove peniazky, tak snad napise, odkial ich ma :wink:
28. jún 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela hh, tak ja veru potrebujem na zapade:slight_smile:)) @pristela prosim Ta zachran ma a prezrad, kde kupujes peniazky z bielej cokolady:slight_smile:))dakujem !
28. jún 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lifinka Postup na dina som nedavno davala do dvojky na 9 strane dole :wink: :slight_smile:
28. jún 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@schatzinkaschatzinko ja kupujem hocaku bielu coko :stuck_out_tongue_closed_eyes: tie peniazteky mavaju v coop jednota :wink:
28. jún 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dakujem Ti velmi pekne, kolac je zachraneny, este aby som ho ja nedorylovala:slight_smile:)pekny vecer! celemu oddeleniu marcipanovych torticiek, ste vazne frajerky, co tu dokazete!
28. jún 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@abriela
@pristela
@schatzinkaschatzinko no ja neviem kočky,ale tie peniažky sú podľa mňa chuťovo na poslednom mieste...či nie?
aspoň tie,čo unás v jednote predávajú,teda nie je bohviečo :confused:
28. jún 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mufinkovanie :grinning: :grinning:
28. jún 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@lucula73 suhlasim ja som z tych peniazkov kupovanych v jednote nebola schopna lyzicku "cokolady" zjest :zipper_mouth:
28. jún 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 fiha, dakujem za upozornenie, baby mne len ide o to, aby ked ju dam rozpustit, aby sa pekne rozpustila a dobre chutila, ale snad to teda klapne aj s ostatnymi..nech tam ozaj nie je taka ta divna pachut
28. jún 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@schatzinkaschatzinko skus jednotu alebo terno
28. jún 2012 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatzinkaschatzinko jasne , ze to klapne aj s ostatnymi, tak tak tie peniazteky su posledne , viem , že Lusilka pouziva len a iba bielu Milku , ja som bola spokojna s tou Schonen... da sa kupit aj v lidly
28. jún 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ochkať achkať jajkať aká krásna vedia všetci ale keď ide o platenie hneď sa mení výraz tváre :frowning2:
28. jún 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@janula.h presne tak to je ako si napísala :angry:
28. jún 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@schatzinkaschatzinko podla mna chutovo je biela Milka TOP :wink:
28. jún 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby ja vám musím povedať, toto je najlepšia téma tu na konovi, tu sa nik neháda, človek sa tu pokochá na krásnych výtvoroch a ešte mi zakaždým aj sliny z huby tečú :grinning: :grinning: :grinning: krásne tortičky tu máte, ja len dúfam že aj mne to čoskoro pojde trocha lepšie a hlavne vám ďakujem za super receptíky čo sem dávate, už som zopár skúsila a bolo super
28. jún 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok