Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

florentina
28. jún 2012

@pristela skvělé děkuji, tak v neděli ukážu, jak jsem dopadla ...

ještě holky jak dlouho schnou lístky květů, když jsou z smartlex flower? Vím, že je to závislé na počasí a tak, ale orientačně....máte zkušenosti?

vlada111
28. jún 2012

@lamps ani sa ti nečudujem človek stále naráža na hlupákov. Ako nič v zlom, ale určite mohla riaditeľka vytiahnuť pre teba tých pár EUR. keď si dávam niečo piecť, nechápem, prečo čakám, že zadarmo.

lifinka
28. jún 2012

@pristela asi si chtěla napsát LAMPS a né mě? 😉

eliska22
28. jún 2012

na zajtra pre pani učiteľku som upiekla od všetkých detí, keďže dcéra ide už na druhý stupeň 🙂 a urobila som im aj muffinky 🙂 len ten podkladový papier vyzerá na foto divne 😅 a to vždy dávam jednofarebný 😅

lifinka
28. jún 2012

tak už šly vložit fotky...můj dnešní.A zítra šup na dinosaury, kdyby jste měly některá postup na malé dino šup sem s ním🙂))

lifinka
28. jún 2012

@eliska22 super...kráásnýýý

pristela
28. jún 2012

@lifinka som to napisala tebe ? 😕 dnes som poobede zaspala a očividne mi to uškodilo 😝 malo to byt @lamps 😀

schatzinkaschatzinko
28. jún 2012

Baby prosim vas mam otazku, aku bielu cokoladu mozem kupit na Sk- znacku? potrebujem ju na kolac- treba ju rozpustit a potom zmiesat s cukrom, dakujem pekne za tipy!

abriela
28. jún 2012

@schatzinkaschatzinko a naco ju chces zmiesat s cukrom????

lucula73
28. jún 2012

@schatzinkaschatzinko viac druhov bielej predávajú,v každom obchode dostaneš 😉 ....orion,milka,schogetten,katty....

@eliska22 krásne farby,som si uložila mafinky,ak možem 😉

aduskatt
28. jún 2012

@schatzinkaschatzinko uplne hocijaku🙂

schatzinkaschatzinko
28. jún 2012

@abriela to je v recepte, urobi sa na vrch taka glazura, je to velmi chutne, len v Nemecku som na to pouzila nieco take ako "varovu" tak som sa chcela opytat, ci aj tu je daco speci,

@lucula73 ano, viem, ze je vela druhov, preto som potrebovala poriadit, aby som nekupila nejaku zakeracku🙂))

@aduskatt

dakujem velmi pekne za rady baby, ste zlate!

abriela
28. jún 2012

@schatzinkaschatzinko ako pisu kocky - hocijaku. ale ak chces nieco take ako varova cokolada - su take cokoladove peniazky, dukatiky. Su z bielej cokolady, alebo z mliecnej cokolady.

lamps
28. jún 2012

@pristela ja si nemyslím, že sme sa nepochopili, skôr si myslím, že tak, ako píše @njonja chceli za málo peňazí, veľa muziky. Ale čo ma štve úplne najviac je ten otrasný prístup, ale kašlem ich. Deti mali veľkú radosť a ja mám veeeeľké ponaučenie 😀 😀 😀

schatzinkaschatzinko
28. jún 2012

@abriela aha, super, vidis, to bude ono! este blba otazka..nevies, kde ich kupim, pozerala som dnes v Tescu, ale tam som nevidela, mozno som len zle kukla? inak uzasne rychle odpovede, baby vy ste triedy! este raz dakujem

abriela
28. jún 2012

@schatzinkaschatzinko Ja ju kupujem v Agromilk, ale tato obchodna siet je len na vychode.
@pristela pouziva biele cokoladove peniazky, tak snad napise, odkial ich ma 😉

schatzinkaschatzinko
28. jún 2012

@abriela hh, tak ja veru potrebujem na zapade🙂)) @pristela prosim Ta zachran ma a prezrad, kde kupujes peniazky z bielej cokolady🙂))dakujem !

mamina1978
28. jún 2012

@lifinka Postup na dina som nedavno davala do dvojky na 9 strane dole 😉 🙂

pristela
28. jún 2012

@schatzinkaschatzinko ja kupujem hocaku bielu coko 😝 tie peniazteky mavaju v coop jednota 😉

schatzinkaschatzinko
28. jún 2012

@pristela dakujem Ti velmi pekne, kolac je zachraneny, este aby som ho ja nedorylovala🙂)pekny vecer! celemu oddeleniu marcipanovych torticiek, ste vazne frajerky, co tu dokazete!

lucula73
28. jún 2012

@abriela
@pristela
@schatzinkaschatzinko no ja neviem kočky,ale tie peniažky sú podľa mňa chuťovo na poslednom mieste...či nie?
aspoň tie,čo unás v jednote predávajú,teda nie je bohviečo 😕

dajna11
28. jún 2012

mufinkovanie 😀 😀

dm1
28. jún 2012

@lucula73 suhlasim ja som z tych peniazkov kupovanych v jednote nebola schopna lyzicku "cokolady" zjest 🤐

schatzinkaschatzinko
28. jún 2012

@lucula73 fiha, dakujem za upozornenie, baby mne len ide o to, aby ked ju dam rozpustit, aby sa pekne rozpustila a dobre chutila, ale snad to teda klapne aj s ostatnymi..nech tam ozaj nie je taka ta divna pachut

katy1979
28. jún 2012

@schatzinkaschatzinko skus jednotu alebo terno

pristela
28. jún 2012

@schatzinkaschatzinko jasne , ze to klapne aj s ostatnymi, tak tak tie peniazteky su posledne , viem , že Lusilka pouziva len a iba bielu Milku , ja som bola spokojna s tou Schonen... da sa kupit aj v lidly

janula.h
28. jún 2012

@lamps ochkať achkať jajkať aká krásna vedia všetci ale keď ide o platenie hneď sa mení výraz tváre ☹

lamps
28. jún 2012

@janula.h presne tak to je ako si napísala 😠

pipka
28. jún 2012

@schatzinkaschatzinko podla mna chutovo je biela Milka TOP 😉

andrejecka
28. jún 2012

baby ja vám musím povedať, toto je najlepšia téma tu na konovi, tu sa nik neháda, človek sa tu pokochá na krásnych výtvoroch a ešte mi zakaždým aj sliny z huby tečú 😀 😀 😀 krásne tortičky tu máte, ja len dúfam že aj mne to čoskoro pojde trocha lepšie a hlavne vám ďakujem za super receptíky čo sem dávate, už som zopár skúsila a bolo super