• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@mizulienka ja som to ale nemyslela v zlom, len si pamätam tie kolesa so svieckami , ktore tam robis pri autickach, a tam sa tak radostne usmievali a teraz tam usmev trosku chybal. :wink: :slight_smile:
29. jún 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 vobec som to nebrala v zlom, ale dnes som mala taky rychly den, ze som na tie usta uplne zabudla :wink: dakujem, ze si si vsimla, idem dobalit a dorobim ich :wink:
29. jún 2012 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lokalistin díky, já taky marlenku poprvé, ale medovník máme rádi a je to opravdu dost podobné :slight_smile:
29. jún 2012 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luciahromadkova tot je tenučký pásik poťahovky, najlepšie sa to robí bielkvou polevou alebo royal icingom
29. jún 2012 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuziq jeeej to autonko je kraasne :dizzy_face: ja keby som mala tri roky, tiez by som take chcelaaaaa :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
29. jún 2012 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@mizulienka krásne kolieska a šrúbky :slight_smile: :slight_smile:
29. jún 2012 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka lodka uuuzasnaa, ukladam :wink:
29. jún 2012 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby poviem vam, dorobila som spidermana a NIKDY VIAC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: to je otrasna figurka..ja neviem co na nom ti krpci vidia :angry: :grinning: :grinning:

ako nie len ze je teplo jak svina a topi sa mi to pod rukami, este aj to malovanie..no slak ma tu triafal :rolling_eyes:
to teda zlatyyyyyy krtko :sweat_smile: :sunglasses: :sunglasses:
vecer to hodim na torty a len sa modliiiim, aby to do rana prezilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2012 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
ahoj holky,
nevíte jaká pravidla nesplnovalo moje album s dortama? Vždyt je máte i vy některá v albumech ne? Já cím že to není o mateřství ale je to převážně pro děti.
29. jún 2012 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evvina album musí být nazvané Dorty pro děti nebo Dětské dorty a musíš tam mít dorty pro děti a takyy tam musíš mít v popisu napsané, že je to tvoje tvorba pro rodinu a ne na kšeft nebo můžeš mít album isnpirací z netu, jako třeba peroli má, ale tam bys zas měla mít uvedené i zdroje
29. jún 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna díky tak to holt vymažu no :grinning:
29. jún 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evvina nemusíš mazat, jen přejmenuj a přidej popisky k dortům
29. jún 2012 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reruna vymazala jsem ty na kterých byly čísla k narozeninám pro dospělé tak snad to bude dobrý.
29. jún 2012 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mne stopli album, ale vobec nemam chut to prerabat...:frowning2:
29. jún 2012 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslusne hlasim,ze lienky sa nielen pacili ale torticka bola aj chutna....deti sa na obed tak najedli (torticka bola ako zakusok),ze vraj ani olovrantovat nechceli...teda nie len moje ale vseobecne v triede :slight_smile:
....a dakujem za lajky pod tortou :sweat_smile:
29. jún 2012 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@luciahromadkova podľa mňa je to poťahovka :slight_smile:
29. jún 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este dodavam poslednu, akurat si pre nu boli...

ale teda na tie vase sa netaham... uplne uzasne veci robite... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2012 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
ludia dobri, ja som dala na tu svadobnu zle meno! no kebyze nepride kamoska na nu kuknut,ze aku velku krabicu jej treba,tak to by bol iny trapas :astonished: :sweat_smile:
29. jún 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@monika76 děkuji
@mates22 děkuji
@dm1 děkuji a ty dorty jsou naprosto boží, s dovolením ukládám do inspirací....prima nápady
29. jún 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 ten ostrov je perfektnyyy!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. jún 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka krásnučká
29. jún 2012 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za paci sa mi :dizzy_face: ja sa vzdy tak potesim, ked mi to tak oznacite :slight_smile:
musim tie moje baby vyhnat spat co najskor a dufam, ze zaspia skor ako maju vo zvyku, ze 22:00 ...este mam jeden korpus v chladnicke, no neviem ako sa s nim budem pasovat...hadam nebudem do rana hore :sweat_smile:
29. jún 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas moc krásne,si tak moc šikovná že strašne závidím :angry:
29. jún 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maca77 dnes bol manzel v SNV, tak som ho rovno poslala,nech mi kupi aj farby v tom novom obchode... ja som radsej ani nesla,bo uz som toho pominala tento mesiac az az :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nemali zltu citronovu :rolling_eyes: a tu mi praveze teraz treba najviac. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 já s tebe mám ženská mindrák :grinning: !...jako v deset večer začneš plnit a v jednu máš hotovo i s modelováním.....páni, klobouk dolu!
29. jún 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Prvá poschodová, prvá svadobná...
29. jún 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@dajna11 :grinning: :grinning: :grinning: čo si Pipi ?!?!?!? ty máš krásne muffinky - keby si videla moje krumple v papieriku, ani radšej nekúšam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa jéminenky - nádherná :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
29. jún 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ta krajka je uzasna co to je? RVO Joy?
29. jún 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas bože to je to najmenej také mufiny splácať,ale také krásne kvety aké máš,lístky,farbenie a trienovanie a všetko a ja sa snažím a nič....ale nevzdám to :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok