• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

23. októbra 2017 
@pristela - moja zlatá, moc ďakujem, no nebudem to komplikovať, skúsim ich vyrezať z hmoty, ako to robievaš Ty, len či sa mi to podarí :confused: :sweat_smile:, ale ako sa poznám, kým budem vôbec robiť tortu, ešte to 100x zmením :grinning: :grinning: :grinning: . Ale ďakovaaaaaaaaaaaam :wink: :dizzy_face:
1. júl 2012 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, toto su moje prve dve marcipanove torticky pre 3-rocneho syna na narodeniny (dinosaury) a pre 8-rocneho syna na meniny (podla Lego Ninjago spinnera)
1. júl 2012 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@dadka212 dakujem, urobim to tak :slight_smile:
1. júl 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte
moje víkendovky,tú kvietkovanú som robila presne podla obrázka,na želanie @lamps ďakujem :wink: :wink:
1. júl 2012 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
žienky aj vás svrbia ruky a niečo by ste piekli??? :grinning:
1. júl 2012 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ja by sol LEN niečo jedla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning::grinning: upecene :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@janula.h si sa zbláznila :grinning: :grinning: zapneš trúbu a hneď je aspoň o 10 stupňov viac v dome :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ja by som najradšej všetko zrušila čo mám objednané :sweat_smile: nechce sa mi nič len vylihovať :grinning:
1. júl 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
no ale idem bublaninu robiť mám kopu ovocia tatina pošlem do obchodu a ten kúpi kilo jahôd a kilo malín a čo s nimi? no do koláču :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. júl 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru dieccence v tomto teple piect je samovrazda..vonku hic..pri peci hic..sa picnenm z toho.. :frowning2: to som ledva kura upiekla..no vcera..ze 5 plechov pizze a este k tomu torta..fuj :unamused:
1. júl 2012 o 13:34  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucinka bešamelová, moja kámoška :grinning:
1. júl 2012 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 presne, to čistenie je menej pracné ako prenášanie. Ja si inak niekedy na spodok okolo torty dávam papier a pred potiahnutím ho vytiahnem spod torty
1. júl 2012 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kocky neviete ci je v postupoch postup na psika ? , nie 3D ale len taky krpaty na tortu , sa mi to tam nechce vsetko listovat , ak je tak pohladam :grinning:
1. júl 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 myslim, ze som videla nejakeho
1. júl 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hurááá torta na svadbu dorazila vcelku a všetkým chutila :grinning: no balvan mi padol zo srdca :sweat_smile:
1. júl 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
dievcata chcem vas poprosit o radu, chcem kamaratovi nasho maleho upiect tortu na narodeninky, som zaciatocnik. :sweat_smile: Hladala som pribinacikovu plnku, ale nedari sa mi ju najst poradite ako sa robi? A tiez, maly ma rad kokos, mate tip, na tortu/plnku/korpus s kokosom? Velka vdaka vopred :wink:
1. júl 2012 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sweetsuzi ahoj , tu si pozri , su tu plnky , je tam aj pribinacikova aj kokosova , vola sa RAFAELO :wink: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/marcipanove-torty-recepty-na-korpusy-kremy-potahove-hmoty-2/
1. júl 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žienky ktorá ste robila vankúšik nemáte niekde dobrý postup? ďakujem a na šperkovnicu?
1. júl 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vespolek, prosím ten krém ze šlehačky, bílé čokolády a mascarpone, jak je tuhý? Hodil by se i do dortu v kombinaci s těžkou paříží? Bojím se, aby se při krájení nebortil řez. :unamused:
1. júl 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada ze tu tato tema je a ste vsetky ochotne poradit. dakujem za rady :slight_smile: vsetkym aj @aduskatt. s vasou pomocou sa mi podarila moja prva marcipanova torta s pribinakovym kremom :slight_smile:
nieje sice dokonala od tych vasich uzasnych ma este daleko ale snaha bola. tak snad to casom bude lepsie.
1. júl 2012 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
a este by som sa chcela spytat, nasla som tu krem do torty ze jogurtovy. pouzit ovocny smotanovy jogurt. ktory sa vam osvedsil najviac? myslim znacka?
1. júl 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 ja pouzivam zvolensky ale klasicky, lebo boli este nejake novinky zvolenskeho, len tie su redsie(prip. cba -co je tiez zvolensky, len prebaleny...lebo tie jedavaju moje baby, mam ich stale doma )
1. júl 2012 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 asi by som dala zvolensky:slight_smile: treba rozlisovat jogurt a jogurt........smotanovy, alebo mlieko zahustene kopou chemie:slight_smile:)takze pozriet zlozenie a urcite smotanovyyy:fearful:)
1. júl 2012 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 holandia je tiez super
1. júl 2012 o 17:18  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zizala79 tortu naplním na papieri na pečenie, nechám dobre stuhnúť, papier vytiahnem a hototvo :sweat_smile:
1. júl 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@yamahafazer ja ju na tortu prišpendlím :sweat_smile: špendlík schovám pod tú stužku, ktorá je naprieč mašličky :sweat_smile:
1. júl 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 @aduskatt @bambula1307 diky baby. jasne ja malemu kupujem tiez len zvolensky alebo holandiu. takze to doma mavam. tak super ze su dobre prave tieto do kremu :slight_smile: ovocne som sice este nemala lebo kupujem biely a malemu pridavam domacy dzem ale na plnku kupim tie ovocne
1. júl 2012 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem děvčata dneska sdělila manžovi, že v září jedu na sraz na Slovensko, tak už si psal do diáře a že si prý vezme dovolenou a postará se o kluky, že budou mít chlapský víkend :grinning: :grinning: a já to po nich pak budu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vzal to super, prý klidně jeď, co pořád doma :wink:
1. júl 2012 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@pralinka25 já dělám i bez příchuti, jen čostě jogurtový a do toho si můžeš dát ovoce jaký chceš, kupuju jogurty v lidlu, ale jak psaly holky, zásadně smetanový, protože je hustý a tím pádem je pevnější i krém :wink:
1. júl 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@teodorie podla mňa je mascarpone dosť tuhý....ale ja teraz v lete pre istotu pridávam aj želatinovy stužovač za studena dr. oetker :wink: on keď ten krém stuhne je tuhý dosť, podla mňa sa aj vyrovná maslovým ....
1. júl 2012 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok