• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. decembra 2017 
ahojki :slight_smile:
toto je dnesni vytvor, jeste musim dodelat moji nocni muru, prsa :sweat_smile:
6. jún 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lelou tak ta je krásná :slight_smile:
6. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lelou jeeeeeeeee Vitkovice :grinning:
6. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:

prosim vas mam par otazocek ako sa robi zaoblena torta ze tie kraje niesu do hrany ale do oblucku....velmi sa mi to paci a chcela by som to skusit...
a ako sa farbi prachovymi farbami???? len po povrchu asi ze?
a este jednu otazocku mam
sofi07 prosim ta ak mozem vediet ...... tu tortu s ktorou si vyhrala valentinsku sutaz to bola farbena hmota alebo bola farbena na povrchu....dakujem veeelmi by si mi tym pomohla :dizzy_face:
6. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita praskovymi farbami sa da farbit aj hmota,aj krem... a ak sa nemylim sofiina torta bola tak robena,ze mala farebnu hmotu..nefarbila na povrchu..ja som sa jej na to pytala... :wink:
a tie oble hrany ake myslis??? :confused:
6. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mám po radosti,ty kamna co mi měl muž dovézt od známých vůbec nejdou,takže jsem zase bez trouby :frowning2:
Jinak spiderman sklidil úspěch a díky své velikosti 30*30cm jsme ještě půlku dostali domů,páč synovci tu přes týden nebudou,aby ho celý snědli,navíc každý dostal od švagrové ještě medovník. Ale jak kluci sami řekli,dortů není nikdy dost. :grinning:
6. jún 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.mali sme výpadok netu tak som mala absťáky :grinning: :grinning: :grinning: Ale som stihla cez víkend tortičku upiecť kamarátke.No nie tak krásne ako Ali napiekla.To ja ešte tak daleko niesom :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabudla som,že všetky máte krásne výtvory.Som unesená fakt :wink:
6. jún 2010 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alionuska dakujem :slight_smile: ale kolko cukru do potahovky aby sa to nedrvilo??? alebo ako to urobyt s gelovkou tak aby sa nedrvil potah .... ja som dala len troska chcela som zafarbyt na hnedo a drvilo sa mi to ako to urobyt ....nemam skusenosti s gelovkami kupila som si ich az teraz..... a aj s prachovymi sa da??? farbyt potah niel len na povrchu??? :confused: to som nevedela ak v akom pomere sa to riedi aby sa to dobre nanaslalo na povrch a aky stetec pouzit ?? plochy???

DAKUJEM vam za pomoc :slight_smile:
6. jún 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hejdi, ja davam gelovky i sypke barvy az do zadelane potahovky a obojiho davam opravdu hodne, pokud chci sytou barvu,.:slight_smile: A nikdy se mi nic nedrobi...

Jestli chces krasnou tmave hnedou, tak obarvi potahovku sypkym jemnym kakem na peceni... :slight_smile:
6. jún 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak baby toto som robila v piatok na sobotu kamarátke.Bola som pozvaná na kávu tak som jej tortu upiekla :wink: Chcela som skúsiť kliešte.No šlo to celkom na prvý krát aj ked sú tam chyby viem ale čo už niesom Ali :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hejdita ali tu už kdysi psala,že používá tu houbičku z make-upu na barvení.
6. jún 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a kde máš ty chyby? vždyt je dokonalá.
6. jún 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nocni mura :kozenky je hotova, slivovice uvnitr nesmi chybet :sweat_smile:
6. jún 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Benjik dík to som tak bez chyhy odfotila :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lelou super krásna torta.Klobúk dole :wink:
6. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lelou Pamela ti půjčila svá prsa? vypadají jako pravá, nádhera. mě čekají ve čtvrtek. Jak se ti povedla tělovka? nebo máš gelovku?
6. jún 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný večer - ja len tak narýchlo - znova rušný víkend - opäť tu vidím krásne torty - Ali :dizzy_face: - Vinka :dizzy_face: - Lelou :dizzy_face:
a ak som na niekoho zabudla, zajtra to napravím

6. jún 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte pridávam moje nočné mory :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte - neviem čo furt odosielam ked nedokončím :unamused:
6. jún 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anibas,super dorty,ten s kočárkem je úžo žůžo,zrovna přemýšlím co známé až se jim narodí mimčo,dík za inspiraci.
6. jún 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anibas tak toto sú torty.Krása fakt :slight_smile:
6. jún 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za odpovede :slight_smile:
@hejdita , torta nebola veľká, ale mala som ju plnú. Lebo sme oslavovali moje aj Tomiho a Marekove narodky, takže som piekla aj zákusky, bolo toho viac... Nakoniec som aj tak nestíhala a tortu som dokončila hodinu pred príchodom hostí, takže to bolo úplne čerstvé...
6. jún 2010 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Plnú chladničku som myslela, odpovedám na príspevok spred dvoch dní... :sweat_smile:
6. jún 2010 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vinka a ty co ma moja furt spominas??? :grinning: :grinning: :grinning:
Ved si peknu urobila a aj klistiky sa ti vydarili... :wink: :wink:
Ja som prave dokoncila dušikov malej Ale do skolky..a dnes som jej robila taku roztomilu tzorticku..zajtra nafotim a pridam aj fotecky...

@anibas a tie tvoje torty su uplne dokonaleeeeeeeeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Si velka sikovnica!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
A aj torticka lelou je pekna...take torzo na zahryznutie! :grinning: :grinning: Idem off.dobru noc!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. jún 2010 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@benjik nemam gelovky, ja nemam vubec nic :sweat_smile: , barvy mam nejake praskove z globusu a telovou jsem udelala tak, ze jsem dala trosicku cervene, aby to bylo jen lehce ruzove a pak jsem trosku prisipyvala kakao, ale taky pomalu aby to nebyly prsa ciganska :grinning:
@anibas dorty mas nadherne, asi mas vykrajovatka natymale pacinky co? je fakt ze mmf se da asi daleko vice vyhrat nez s tim marcipanem
7. jún 2010 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lelou krasne didiky :wink:
@anibas krasna, s tym certom ci co to je si sa namakala, to si si urobila maketu? :slight_smile:
7. jún 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lelou, proc si myslis, ze s MMF se toho da udelat vic nez s marcipanem? :confused:
7. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak: Anibas, Lelou a Vinko, fajnovky... :dizzy_face:
7. jún 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze ta mmf lepe drzi tvar nez mlecny maripan, ten se nejak borti, teda aspon mne :sweat_smile:
7. jún 2010 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok