• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

3. júl 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela ... a za domom ma zlatu banu a kartonovy podnos nafarbila zlatom z bane... :grinning:
3. júl 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa a to zlato jej zadara kopu permonici:slight_smile:
3. júl 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 no tak uz smola....bola makka, ked som ju niesla domov. dala som ju do chladnicky a teraz je tuha ako kamen.....tak nic
3. júl 2012 o 13:49  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v januári 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@battole no ak chceš poradiť tak sa spýtaj skôr ako to kúpiš :wink:
3. júl 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa pch neblázni , to ma papierovy podnos co stoji 20centov :stuck_out_tongue_closed_eyes: jej ho predsa ludia vracajú späť po zjedení torty!!!
3. júl 2012 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 jeeej no ta c. 9 je preesne to co hladam :wink: mne nevadi aj cely kotucik, sak to spotrebujem, dakujeeem :dizzy_face:
3. júl 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 v tortomanii som ich vcera obzerala osobne..len je moc tmava, bordova..ja potrebujem cervensiu, ale nie klasika cervenu jak na sovietskej vlajke :sweat_smile: naarocna som, coo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 som si ju objednala z MMB..tak som zvedava co mi odpisu :confused: :unamused:
3. júl 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka uvidis, hadam ju budu mat a poslu co najskor... zatial som na mmb nemala ziadne problemy a rychla dodavka tovaru bola ak mali skladom :wink:
3. júl 2012 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejda, sak ja musim skontrolovat ci mam este "papier" na podozky... na vikend dve 5kg torty, tento krat robim rovno na podlozke a neprenasam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka jedna super galanteria je na Sustekovej v Petrzke :wink: :slight_smile: ja som tam kupila krasne stuzky a aj tie goralky na tortu..... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. júl 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nehlasi sa nejaka dobrovolnicka, co by mi zavarila uhorky? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@katy1979 tak jim tam dej mickeyho ve ferrari, které se právě chystá nabrat bagr :grinning: ......
3. júl 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka myslim ze toto su tie co mizulienka pouzila a je to na silone http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/retaze-s-perlickami/
@simasa tiez sa k tomu odhodlavam uz vyse tyzdna..ale este nevydalo :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2012 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 sranda..presne tie som si vcera objednala :grinning: :wink: ale ako to tam prichytim? ci to len polozit...ci? :confused: :sweat_smile:
3. júl 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: . no ja som zapichla to torty malicko alebo som plilepila kuskom potahovky :wink:
3. júl 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 jaaaj a ja ze nejaka zlozita technika :sweat_smile: :grinning: oki :wink:
lebo nemam jedle lepidlo a uz mam bobky, ze keby som zas vystartovala do tortoveho obchodu ze zas by som len oplieskala aj na to co nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
3. júl 2012 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
musim vecer uz zacat tie ruze robit...booze sak sa mi to nechce :sweat_smile:

nechce sa niekomu spravit mi ruzicky? :sweat_smile: staci biele..ja si nafarbim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2012 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som vcera robila svoju uplne prvu pokusnu v zivote ..ale teda nic moc ... :frowning2: :unamused:
3. júl 2012 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@pipka mozno pomeszi listy do safari, zebru, leva a hrasky a mrkvicky k dalsiemu prasiatku zvladnem aj ruzicky...ale nie take pekne ako vedia niektore sikulky tuto :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2012 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
toto mam spravit..ale chcu v cerveno-bielej kombinacii, ale nie maky ale ruze a nie krajka ale satenova stuha...vsetko v tej rubinovej cervenej...tak sama som zvedava :sweat_smile:

kolko myslite ze mam dat tych ruzi miesto tych makov? ja som tak myslela, po 3 ruzicky mensie..pripadne dole aj po jednej takej rozkvitnutej..le tie ci sa mi podaria..toť otazka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@dm1 už som tam prispela aj ja. Ale aspoň vidíš, že výrok tej zákazníčky, že cukrárka nie je stratová je scestný. Nemá páru o nákladoch na suroviny, inak by takú kravinu nepovedala. A takto uvažuje 90% Slovenska :angry: :angry: :angry: :angry:
3. júl 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pipka od neho berie moja mamina do galantérky. Pozri sa v Ba, tam máte tiež dobrú galantérku.
3. júl 2012 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to nie je mak, ale tuším divá ruža :wink:
3. júl 2012 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 aj ja, aj ja:slight_smile: sice len troskou, ale jednou vetou sm prispela
3. júl 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 najhorsie je, ze potom niekto pride a povie, ze chce taku trojposchodovu, ze tam a tam ju urobia za 25 eur a ty potom vyzeras ako truba, lebo nie si schopna dodrzat cenovy limit pri zadanej velkosti torty
3. júl 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok