• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps aha, to ma nepadlo :grinning: to bude tym teplom :grinning: dakujem pekne :slight_smile:
4. júl 2012 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella to nič ani ja to nemám z vlastnej hlavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj holky, prosiiim radu ci postup na Ovecku Timmy a jeho kamarady. mate neco? Nevideli jste nekde? Dekuji
4. júl 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. júl 2012 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja perfišné:slight_smile:
4. júl 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby prave som odmietla objednavku na tortu obliatu cokoladou, bojim sa ze by sa topila, a mozno mam trosku taku pochybnost ze mozno nie, robite niektora cokoladove torty teraz??
4. júl 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko to je na samovrazdu teraz cokoladu
4. júl 2012 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps zlatko...na víkend mám dalšie 2 margarétkovéééééé........... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sranda, že ako chcú len tie teraz ... dakujem ešte raz za rady pri prvej........ :wink:
4. júl 2012 o 17:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 aj ja robím na víkend margarétkovú :grinning: ale takú celú posiatu margarétkami a s mašlou :slight_smile:
4. júl 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 byl by receptik. Nikde jsem ho nenasla. Asi jsem slepa :grinning:
4. júl 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko iba Danka robi :grinning: @dm1
4. júl 2012 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monika76 Mate nieco nove?
4. júl 2012 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky, právě se mi totálně zbortil dort, když jsem ho mazala pod potahovku, šlehačkovej s jahodama....... naprosto to je nepoužitelný :frowning2:
4. júl 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 špajdle a schladiť???????
4. júl 2012 o 19:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miciatko dobre si urobila ... ja som včera mala na pláne pre mm k výročiu svadby ... vzor s čokotransferom, na vrchu jahody .... no to bola taká katastrofa... som tú tortu ani neodfotila ... čokoláda netuhla ani v chladničke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
... začala sa topiť len čo som z chladničky vytiahla, deti mi jahody pojedli .... :grinning: ... ale som rada že to bolo len pre nás, lebo si neviem predstaviť robiť takúto na zákazku :unamused:
4. júl 2012 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 nie je za čo :sweat_smile: už sme dve margarétkové :sweat_smile:

Tu je moja práve dokončená pre 3-ročného fešáka, ktorý si sám rozkázal, že na torte musí byť žltý kamión :sweat_smile:
4. júl 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
@dajna11 , @dadka212, @vlada 111, @levandulka3, @pipka, @zizala79, @dm1 dakujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj vsetkym ostatnym za likey:slight_smile:
@levandulka3 no, to netrvalo dlho ich tam nalepit. To bola vlastne doslova minutova akcia a sup do chladnicky:slight_smile:
@zizala79, je to krabica, ktoru som spravila, aby ladila s ostatnym. vnutri je poskladane tricko s futbalovou aplikaciou.
4. júl 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 určite fialová - Sugarflair Grape Violet :wink: :wink:
4. júl 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 akože tú tortu nechápem :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful: :fearful:
1. nevyzerá na 12kg
2. min. poťahovky je tam cca 3kg - pri mmf 3x3€ ´= 9€ !!!!
3. ked sa tým živí veľa rokov - tak nevidím žiaden umelecký zázrak
Možno to bola rodina a robila len za nejakú véééľmi dobrú cenu a ani náklady tam nie sú všetky !!!
4. júl 2012 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
A žienky :slight_smile: :slight_smile: - pozdravujem vás z Liptova - práve nám dopršalo :wink: :wink:
4. júl 2012 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
to je horko, se me nechce barvit hmotu. Musim :frowning2:
4. júl 2012 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Sabi máš nejakú tortu na FB, čo si tou fialovou farbila? Som zvedavá ako farbí :wink:
4. júl 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ber to z tej lepsej stranky...zatial si usetrila :sweat_smile: ..potom oplieskas dvakrat tolko :grinning: :grinning: :grinning:
4. júl 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 hrozno sa sude, a potom už len nejaké menšie detaily :wink:
4. júl 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix recept na čo?
4. júl 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mna toto teplo zabija :rolling_eyes: mne tie lupene tych ruzi vobec neschnu, a to ventilatorom na to fucim...stale sa mi ohybaju a nedrzia tvar :stuck_out_tongue_closed_eyes: co s tym mam robit :confused: :sweat_smile:
4. júl 2012 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas aj nam tu doprsalo:slight_smile:
4. júl 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka takze ani ventilator nepomaha?... tak to sa mi neoplati skakat hore do krine a hladat ho :unamused: mozno si len dieta zobudim ked padnem odtial :stuck_out_tongue_closed_eyes: slak ma triafa z toho tepla...
4. júl 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no mna tiez...ja uz mam take nervy na tie ruze ze az :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akoze este ten zaciatok sa da..ale jak uz lepim tie vacsie okrajove, tak sa mi to len placa a ovisa mi to...na nervy som z toho :angry: :angry: :rolling_eyes:

asi urobim len same puky a basta :angry: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
4. júl 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok