• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@mariann2 že byyy ? to muselo byt super, ale tie babky isto simsonovcov ani nepoznali a len si o tebe mysleli ze si nevedela namiesat telovu farbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jaj vsak nieco prastene ma snad napadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: by som chcela nieco divne a vtipne a mozno skusim nieco postavickove a korpus len minimum pod to :confused:
inak kto to tu daval teraz tu tortu s nemom ? si ju ted zrovna objednali na buduci vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak uz aj nemo ma dostihol :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dievcata hodia sa k mascarpone kremu cucoriedky?
5. júl 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela jasne chlapi z toho vyjdu vzdy ok, aj ten moj, vraj urob 1 tortu siestim babam ako darcek- podakovanie..., ja som v tom teple piekla, plnila, potahovala a to som začiatočník.....tak mi to trvalo hodnu chvilu, ze nech je to pekne... reakcie, ze to je kupovana... jasne, som sa trapila 2 dni v tomto teple pri mojom zivom striebre
som si povedala ze staci..., nabuduce nech im kupi po kvetine alebo po kave... :wink:
5. júl 2012 o 22:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela moja, nema som robila ja, ale veľmi ma bavil, viac ako motorka, čo ma dnes ešte čaká a tú simpsons tortu som nedarovala ja, iba som ju robila na objednávku a kdeže to ideš na tú svadbu?
5. júl 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambula1307 @dadka212 @pralinka25 @aduskatt mooooc vám ďakujem, ja som si aj myslela, že asi voda, ale tak nebola som si istá, istota je istota :grinning: zajtra ráno idem na to, juj už sa ňu teším :slight_smile:))
5. júl 2012 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luciahromadkova by som mu teda dala, aspon krpca by som mu strcila nech on tebe daruje cas a klud :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@mariann2 , no to ti verim , ze si si to uzila, snad aj ja, i ked co tam uz navymyslam , a ozaj Nemo bol cely z hmoty , či ?
Aaale to brácho sa mi žení :stuck_out_tongue_closed_eyes: 42ročný :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda o svadbe uz vieme dlho ,a le uz sa to blízi tak sme ropzmyslali aky dar, bo oni maju vsetko, maju v tatrach ale na polskej strane penzion a fakt im nic netreba a zas ja tisíce na dary nemám tak fakt neviem co, tak ma napadlo torta a že im ušijem take dve 50cm textilne babiky ale take co samé stoja a obleciem ich do tych ich svadobnych krojov- to by pak mohli vyuzit v penzione na "ozdobu" bo len torta to by bol des, musia mat nieco aj na pamiatku , ale co ? este som vravela ze im kupim u čínankou šálky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: take tie neprakticke v zlatom balene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ved darovanemu konovi na zuby nekukaj sa vraví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@luciahromadkova no ja prave nechcem davat velku svadobnu, neviem ako to tam budu mat a ani aku budu mat hlavnu a ci? netusim, mozno si budeme len oštiepky opekať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: skor rozmyslam nieco ze velke postavicky a korpus s plnkou len symbolicky :stuck_out_tongue_closed_eyes: oni su aj motorkari, lietaju aj na stvorkolkach aj na terenaku , tak by som urobila trebars motorku a na nej ich v kroji , len ci by som toto dokazala netusim, preto hladam , bo ak to aby som uz zacala modelovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no ta motorka je dobry napad, tiez mam taku blaznivu sestru a tiez zacinaju zit na liptove po prichode z anglicka, akurat som cez vikend robila svadobnu, lebo sa vzali v aprili v las vegas...,kedze sme na svadbe neboli tak dostali teraz po prichode na slovensko a tesili sa..., aj ked moja torta bola dost jednoducha, ale chutna, lebo sa zjedla... mramorovy korpus, pribinak a ovocie, a kedze na kvety si este netrufam dala som tam zivý kvet
5. júl 2012 o 23:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no ta motorka je dobry napad, tiez mam taku blaznivu sestru zacinaju zit na liptove po prichode z anglicka, akurat som cez vikend robila svadobnu, lebo sa vzali v aprili v las vegas...,kedze sme na svadbe neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dostali teraz po prichode na slovensko a tesili sa..., aj ked moja torta bola dost jednoducha, ale chutna, lebo sa zjedla... mramorovy korpus, pribinak a ovocie :grinning: , a kedze na kvety si este netrufam dala som tam zivý kvet
5. júl 2012 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lauraaaaaa juj ja už veru neviem, čo som ti písala. JA som písala niečo ohľadom zobrazenia tort v albume?
5. júl 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 nádherná
@katmi krásna tortička. vyzerá suprovo
5. júl 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@xxx.klarka nádherná tortička.
@lauraaaaaa nádhery samé
@viera6 nádherné dielko. to ako drží pokope?
@pipka nádherné ružičky
5. júl 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 krásnučká
5. júl 2012 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé žienky, práve potrebujem narodeninovú tortu pre svojho synčeka a rada by som niečo výnimočné. Sama si na to netrúfam a obdivujem všetky šikovnú ručičky. Je tu nejaké dáma z Košíc, ktorá ich robí? Ďakujem.
5. júl 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat som "dopiekla" dalsie prasa, este oblohu mu urobit...minuly vikend som jedno robila a prevcerom vecer mi volala kamoska, ci by som jej mohla urobit take iste prasa... takze bude do zbierky take 4,8kg ma teraz...plus ta obloha moze mat tak 100-130g :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a zas mam ruky jak keby som sa mesiac neumyvala...vcera mi zisla posledna farba z minuleho prasata...
6. júl 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 me teda vic jahody :slight_smile:
6. júl 2012 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Koniec baby, roztopená som celá, u nás je brutál dusno, na okolí hrmí a tu spadli 2 kvapky, takže des :angry: . WI sa mi dnes neskutočne ťahal, moje nervy, na leto len Smarflex a basta!!!. Tortička mala byť jemnejšie zdobená, ale tak musela som nedostatky trošku zamaskovať :grinning: . Fotku pridám zajtra, nevládzem už ani fotiť :frowning2:
6. júl 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby skoro mi manžel zvalcoval dverami tortu akože studený pot ma oblial pomoc ešte teraz mi srdce búcha :grinning: asi sa mi konečne topí aj môj tuk nielen poťah dúfam teda práve som dokončila a ani nepracem iba poukladám poťahovku a idem do sprchyyyyyyyyyyy fotečka zajtra papa krásne víly nech sa drí :slight_smile:
6. júl 2012 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
len tak dnesny... uz som si musela aj pri malej polezat, lebo prisla ku mne do kuchyne potichu ako duch :sweat_smile:
6. júl 2012 o 01:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@slavkaa27 ahoj na kedy to potrebujes?
6. júl 2012 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela
@mia1111 srdečná vďaka kartón zabral :slight_smile:
6. júl 2012 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pristela Kočičko, co kdybys udělala něco takového? Akorát kroj bys vyměnila..:slight_smile:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.3059433932871.2130403.1474108432&type=3
6. júl 2012 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte moja práca tento týždeň skončila ,teda s tortičkami :grinning: ale som sa potrápila poriadne 2-hé poschodie mi strašne liezlo :rolling_eyes:
6. júl 2012 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Babulky, takže pridávam foto včerajšej tortičky :wink: .
@vlada111 - zlatík, veľmi pekne Ti ďakujem za inšpiráciu, aj keby som sa neviem ako snažila, tak pekne ako Ty by som tortu nikdy neozdobila :sweat_smile: :wink: . No aspoň som sa o to pokúsila :grinning: :dizzy_face:

6. júl 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (41)
@mia1111 ta je premilena :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2012 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 - ďakujem :slight_smile:
6. júl 2012 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 však toto je nádherná tortička :slight_smile:
6. júl 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
krasny dorty
6. júl 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 tie kvietocky su uzasne , take jednoduche ale o to krajsie , aku vykrajovacku na ne mas ? a kde ich nechavas susit aby boli takto pekne vydvihnute , rozmyslala som , ale nic co mam doma ma nenapada , potrebujem dajaku fintu F :grinning:
6. júl 2012 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 - Ďakujem :dizzy_face:. Tie väčšie kvietky suším v obale od Tofiffe :grinning: . Tie menšie len kosticou upravím lupienky a oni sa takto dvihnú dohora :slight_smile: . Upravujem na takej tej mäkkej podložke z Floral sady. A najmenšie kvietočky sa vytvarujú samé, keď vytlačím jamku v strede :wink: . Používam kvietky z Floral sady, klasické guľaté kvietky a ostré kvietky.
6. júl 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok