• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

21. januára 2017 
@symoona - nemám skúsenosť, nepoznám túto hmotu :unamused:
6. júl 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 :frowning2: skoda...nikde nemozem najst nic..len ze je to skvela hmota na modelovanie a potahovanie, ale tak to pisu skoro pri vsetkych hmotaach...
6. júl 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky kto skusal uz duhovy kolac?
6. júl 2012 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face: veľmi ma to teší :slight_smile:

@mia1111 moja ani sa nedivím mne našťastie teraz objednávajú torty obdeň resp dva tzn. nemám veľa naraz ale poviem Ti 22 hod a ja začínam robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@symoona nepoznám a ani som o nej nepočula :frowning2:
6. júl 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@symoona nepocula som, nepoznam:frowning2:
6. júl 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nikulqa mam to v plane v blizkej buducnosti piest:slight_smile:
6. júl 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci vy tam mate tiez radost s tym pocasim....my sme vcera zdrhali z kupaliska, ale nakoniec ani kvapka nepadla
6. júl 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 to je v albume Moje hobby III. skôr ku koncu torta cca č. 110 :wink:
6. júl 2012 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h úžasná tortičk :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak už sme doma - tu je horúúúúúúúúúúúúúco - :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.chcem skúsiť upiecť 2 torty.chcela by som poradiť,aký korpus alebo plnka by sa hodila.jedna má byť klasická okrúhla.rozmýšľala som nad obyčajným bielym korpusom,citronovym kremom a nasekane mandarinky.podla vas by to bolo chutovo ok?
a druha ma byt barbie babika.rozmyslam,ze spravim 2 korpusy v babovkovej forme.jeden čokoládový a druhý orechový.na orechový by som dala aj džem-neviem aký by ste odporučili a neviem akú plnku.pribináková alebo taká nejaká by bola dobrá?netuším,keďže som zatiaľ robila len jednu tortu.budem vďačná za každú radu :wink:
6. júl 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry: :angry: :angry: to sú extrémy tento rok !!!!!!!!!!!!!! U nás tiež -od začiatku roka silné mrazy, tak silné vetry, tak horúco ....
6. júl 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas vitaaaaaaaaaaaaaaaaj drahááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: no no poď k nám sa topiť :grinning:
6. júl 2012 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@huxy k ořechovému korpusu je výborný i karamelový krém, :wink: nebo nějaký čokoládový
6. júl 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@huxy ja som na orechový dávala marhulový džem a plnku kávovočokoládovu a vraj to bolo mnamky,aj mne chutila,ale tak radšej čakám čo na to druhí...a oni si chválili velmi
6. júl 2012 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h krásna,vidím že máme v inšpiráciách uloženu asi tu istu tortičku :grinning: :grinning:
6. júl 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
žienky práve ma napadlo pistáciovú by ste ako robili???
6. júl 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 máme a ja ju robím už druhý krát vybrali si ju páčila sa im prvá :slight_smile:
6. júl 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 juj moja krásna a veru idem robiť aj ja kittinku takže sa asi dovolím inšpirovať :grinning: :grinning:
6. júl 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt akurat sa mi pecie tak som zvedava:D
6. júl 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ženy, můžu se vás zase na něco zeptat? strašně se mi líbí ty vaše housenky :dizzy_face: a píšete o miskách z ikey, to jsou skleněné? já mám nerezové, dalo by s v tom péct? bohužel na tom není žádný symbol a mám je už dlouho, tak obal se symbolama není.
díky moc

@huxy ty jova, to je dobrý s tou bábovkou a barbie (to určitě místní cukrářky znají, ale pro mě je to novinka :sweat_smile: )

a dovolím si teda ještě jeden dotaz. na mramorový korpus byste puřili jakou náplň, čoko by byla dobrá, že? minule jsem dělala bebe řezy a udělala do toho tu pudingovou (puding, máslo, cukr a pak do půlky kakao), to by taky šlo, že?
6. júl 2012 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. júl 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@symoona taky nevím, nezkoušela jsem a ani nebudu, definitivně zůstávám u smartflexu
6. júl 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizala79 mozes aj nerezove a k mramoraku akakolvek plnka.aj cokoladova je fajn:slight_smile:
6. júl 2012 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22
no ja ako zaciatocnik, neviem poriadne ofarbit hmotu..pouzivam vacsinou mmf..a nikdy ju neofarbim tako ako by som chcela...tak som skusila tie RENSHAW..su pekne farebne..tak som zvedava ako to s nimi pojde :confused:
6. júl 2012 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@symoona tak nám sem pak hoď zkušenosti, třeba černá by se mi šikla, tu úplně nesnáším barvit :wink:
6. júl 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela a co tak spravit im torzo s janosikovskym opaskom? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
6. júl 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte kočky, tak pre zmenu si dáme húsenicu keby vám náhodou chýbala :grinning:
6. júl 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
takto som vyriešila tú tortu na 60 pre milovníka historie a kvetín :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. júl 2012 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (45)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok