• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@dadka212 ty ich snad klonujes moja :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

prekraasne :wink: to uz ma nove oci? ci? sak hviezdickove sme tu uz videli :sunglasses:
6. júl 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizala79 ja mám tu na MK v albume postup na tú húsenicu a robím ju v miskách z ikei :wink: k mramorovému cestu sa hodí akákolvek plnka
6. júl 2012 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: sa mi tie nové oči nehodili k nej :frowning2: ale má gombíky nové :grinning:
6. júl 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 máš ju krásnu, nebuď taká kritická :wink:
6. júl 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas už so videla, @dadka212 ma usmernila :grinning:
6. júl 2012 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo a toto mali byť moje posledné, ale tak sme pozvaní na dvojoslavu tak musím každému tortu, bratova frajerka chce, takže idem piecť :stuck_out_tongue_closed_eyes: no zrazu si nikto nevie predstaviť oslavu bez mojich toriet doteraz im stačila pizza :grinning:
6. júl 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@dadka212 krásne tortičky, tá tvoja zelená farba je geniálna :slight_smile:
6. júl 2012 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. júl 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ano ano, gombiky som si vsimla :sunglasses: aj ja mam take a akurat som uvazovala, kde ich capnem...tak uz vieeeeeeeeeem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

mozes jej gombikove oci spravit nabuduce :grinning:
6. júl 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka tie oči neviem či by mi prešli, všetci chcú takéto velké kukadlá :grinning:
6. júl 2012 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 a ake mas tie nove? sak ich capni niekomu inemu...nech vidime :wink:
sak ja uz zvedavostou ani nedycham :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. júl 2012 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka takéto som chcela dať
6. júl 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Baby torty mate neskutocne, az sa ani verit nechce ze sa do nich da zahryznut :slight_smile: ..ja uplne zasnem ake ste sikovne, to teda moje vytvory sa ani zdaleka na vas nechytaju :fearful: ..ale mnohe z vas su tu uz tak povediac proficky :wink: :wink:
dadka, prosim ta, z akou formickou robis perly? mas silikonovu ci umelu? pytam sa,lebo ja som si kupila taku umelu co sa jedna strana zaklopi do druhej a nejako mi to s tym nejde, ani to pekne do seba nezapada a teda netusim ako s tym robit :frowning2: ..tie perlicky mas nadherne,take ciste ziadne zvysky hmoty :wink:
6. júl 2012 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 megaparaadne...tie aj lienke mozes capnut :dizzy_face: :wink: aj ponikovi :slight_smile:
6. júl 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
levandulka, torta je uzasna, ja keby som take nieco dostala,tak padnem na zadok :slight_smile: ...na milion percent bude mat uspech :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2012 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dadka a to mas ake misky z ikey? umele ci sklenene? nevies ako sa volaju? diky mooooc za infosku :wink:
6. júl 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lailaveve mám silikonovú :wink: http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/eshop/7-1-Pomocky-na-marcipan/50-2-Silikonove-formicky/5/1614-Bordura-perly
@pipka no šak to musím to dnes nejako urobiť aby to vyzeralo dobre, už ma tieto gulaté otravujú :grinning:
6. júl 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lailaveve to sú nerezové kuk tu mám v albume postup na húsenicu :slight_smile: tam mám aj tie misky odfotené majú priemer 12cm
6. júl 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 děkuju, od tebe to těší dvojnásob :slight_smile:.... no já jsem klasická panna, nic mi není úplně dobré, potřebuju mít všechno tip ťop, chudák i MM si se mnou užije v tomhle směru
6. júl 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
6. júl 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka nevies, ci maju aj mensie ako 12ky?.dik
6. júl 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Dadka si ma inšpirovala .Malí bude mať meninky tak niečo také ako je tvoja preslávená húsenička bude to pravé :slight_smile: :wink:
6. júl 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 můžu se zeptat na velikost těch misek? na průměr?
6. júl 2012 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt potom majú už len priemer tuším 5cm ale to sú také pidi ako na vajcia tieto nie sú velké pozri ako vyzerajú na plechu
6. júl 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. júl 2012 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 som dnes okrajovala z 14ky na osmicku, aj tak som sa len tak tak trafila...no co uz...ale pojdem si aspon tie dvanaastky zobrat...........
6. júl 2012 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 díky, na obrázku vypadají větší. :grinning:
6. júl 2012 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt maju, ale to su take uplne pidi..ako stamperliky, to maju tusim po 4ks balene, to je tusim 4cm priemer len :wink:
6. júl 2012 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka to zasa take nechcem:slight_smile:) desiatky som chcela.tea okrem dvanastok........no neva, dakujem za infosky, hadam tam nieco vhodne vyberiem:slight_smile:
6. júl 2012 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt toto su tie malinke, len ono to z foto nevidno, ale v skutocnosti su fakt jak drzaky na vajicka :sweat_smile:

ale na susenie kvetov by mozno boli dobre :grinning:
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/90112772/
6. júl 2012 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok