• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka na susenie mam papierove obaly od vajicok:slight_smile:)) ja to scem na pecenie:slight_smile:
6. júl 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no ved ja si spravim vylet do ikey niekedy v najblizsej dobe a dokladne sa tam poprehadzam:slight_smile:
6. júl 2012 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt tak ak pojdeš do ikei ak nemáš otočný stojan tak tam majú taký drevený za nejakých 5eur je super, máme ho tu skoro všekty :grinning:
6. júl 2012 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt teraz ikeu prerabaju za chodu..tak je tam bozie dopustenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :rolling_eyes: aj parkovisko zvacsuju aj budovu...nic nie je tam kde ma byt, vsetko som musela hladat :rolling_eyes:
ja tam pojdem az ked to bude hotove...lebo ten prach a spinu s detmi uz nemienim absolvovat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja susim tiez v papierovych od vajicok..ale myslim, ze nieco nizsie by asi bolo lepise..ako toffifee, to by bolo fajn, musim kupit, zjest a odlozit :grinning:
6. júl 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ved aj ja budem mat, len sa musim do tej ikey dopracovat:slight_smile:.ale budeme teraz chvilu bez maleho tak si pochodime:slight_smile:
6. júl 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka vzhladom k tomu, ze ja aj tak neviem, kde co maju, je mi to jedno:slight_smile:)naspoledy som bola hadam pred dvoma rokmi
6. júl 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka som si vsimla, ze prerabaju, boli sme v poslednej dobe niekolkokrat u nasich v BA, tak sme sli okolo
6. júl 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no to ano :grinning:
ale mne sa zdalo, ze skoro polovicu veci nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes: alebo mozno mali, ale niekde v skladoch pozasivane :unamused:
jedine ich stastie, ze tam maju teraz dost brigadnikov, tak sa mozes pytat na kazdom druhom kroku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no, ved ked tam uz budem, vyhradim si dost casu na pobehanie, lebo ja nakupy uuuuplne ze neznasam, tak radsej raz a nadlho ako potom kazdu chvilu:slight_smile:
6. júl 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@misky já mám něco jako tohle, nejsou tak hluboké, ale pro domácí dort mi právě přijdou dobré :slight_smile: já nepeču nějak zvlášť, ale MM má moc rád sladké, tak se chci naučit i něco jiného než perník z pytlíku na prdoper a bublaninu :slight_smile:

http://www.vetroshop.cz/5d-sada-nerezovych-misek-ok/d-57192/
6. júl 2012 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka diky moc si zlata, a robi sa ti dobre s tou silikon.formou na perly? to ako robis, natlacis tam hmotu a ono ti to ostane taketo pekne? nic ti netrci?
6. júl 2012 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lailaveve asi si chcela napisat @dadka212 ale nahodou aj ja mam silikonovu formu na perly a robi sa mi s nou super :wink: natlacim uzky pasik, poriadne to zatlacim ak nahodou nieco precnieva, tak zrezem a dam na 10 min do mrazaku a krasne sa mi to vyklopi..to este nie je take zmrznute, zeby sa to zlomilo, takze v pohode to ide a obtacam okolo torty :wink:
6. júl 2012 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @lailaveve ja najskor vnutro formy trosku prejdem stetcom namoceným v solamyle, potom tam natlacim hmotu a mozem hned vyklopit:slight_smile: nedavam ani do mrazaku
6. júl 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dobre vediet, mozem najblizsie skusit :wink:
a nezostane ti to potom z toho solamylu take biele? ci len stetcom opucujes potom?
6. júl 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka mne minule kamos doniesol zdobicku na torty a toffifee a rovno ze...sak otvor zjeme, nech mas obal :grinning:
...zas peklo v kuchyni..este ze len jedna torta aj ked na 2x lebo bude vacsia :rolling_eyes: ...rano peknych 24,5 stupnov doma(lebo som zaspala s dokoran oknami rozcapenymi a teraz ze 27,7 :rolling_eyes:
6. júl 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ty sa maaaaas :sunglasses: hod kamosa aj ku mne :grinning: :grinning: :grinning:

ja tu mam teraz 32 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: mna tu slak triafa uz v tejto vyhni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vcera sa po tom dazdi krasne schladilo, tiez som rozcapila vsetko dokoran, nech to tu prefuka..a dnes jak peče, zas tu mam saunu :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ja nechcem vidiet, jak ja budem buduci tyzden tu svadobnu robit...ja tu budem inak penit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moje dve na tento víkend :slight_smile:) s čokoládou som robila 1x :grinning:
6. júl 2012 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
@pristela
@dada2007 kočky,ked máte záujem,tak v Maxime maju lacné vypichovačky za 1.50 aj kostice
6. júl 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyyyyyyyyyyy,
tak písala mi kámoška pred chvíľou sms, že celá rodina mi vraj dáva poklonu za vynikajúca a krásnu tortičku - už je vraj aj zjedená :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:. Skoro som odpadla :sweat_smile:, juj, ale sa teším :dizzy_face:
6. júl 2012 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
Moje zoufalství, včera jsme ve 14 hodin přijeli z dovolené a za chvilku si přijdou pro dort. Je to pro známé, tak mi to snad nehodí na hlavu. Jak to není vychlazené, tak mi to tálo pod rukama. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to má být až do večera 33 stupňů, teploměr mi ukazuje ještě víc. Celá rodina je u bazénu a já blbka peču a dělám dort. Kdybych to neslíbila, tak se nakopu do řiti. Ještě navíc je to zadarmo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@mia1111 mám radost s tebou :wink:
6. júl 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka nedavam vela a ak trosicku ostane, je to len sem tam a to sa lahko da dolu:slight_smile:
6. júl 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja penim teraz, v kuchyni 30, som zvedava ako bude skladat tie tri poschodia::slight_smile:
6. júl 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah Maximo je kde????.......hm..........
6. júl 2012 o 15:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina je nádherná :wink:
6. júl 2012 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina - absolútne Ťa chápem, som si povedala, že do konca leta nepečiem žiadnu tortu, lebo včera som ju síce chladila nejakých 6 hodín pred poťahovaním, vytiahla som ju 10 sekúnd pred prenesením poťahovky a to maslo s odrezkami sa za ten čas normálne začalo v tom horku topiť :angry: :angry: :angry: . Takže som aj rada, že torta prežila a že je už aj zjedená, aspoň sa nepokazí :grinning: . Ale tá Tvoja je super, krásne sa Ti podarila :wink: :dizzy_face: A teraz šup do bazénu :wink:
6. júl 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 ja teraz robim a lepi sa ta torta straasne.som ju dala teraz do chladnicky v polke zdobenia, nech sa chudera spamata z tej horucavy, tak ju tam necham nejaku hodinku...........snad jej to pomoze
6. júl 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
@mia1111 jste hodné, já mám z toho trochu divný pocit, nerada dělám něco takhle narychlo a je to takové odfláknuté. Jdu ven, vlezu do vody a vylezu až večer :grinning: :grinning:
6. júl 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
včerajšia práca...samovražda v tomto teple :slight_smile: dufam že prežije prevoz :O
6. júl 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok