• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

24. septembra 2017 
@pipka já dělám na pátek taky jednu, ale jednoduchou co už jsem dělala.
6. júl 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky pridavam moje dnesne som myslela ze skapem v kuchyni :-/
6. júl 2012 o 21:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@levandulka3 to je krásné
6. júl 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
6. júl 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
tak pridavam dnesnu, bol to boj na dlhu trat, ale zvladla som:slight_smile:.holt, v kuchyni som mala 32 stupnov.........
6. júl 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@jakelina ďakujem, mám to na takej konštrukcii z vodovodnej trubky a ten holubník sa dá dať aj dolu aby sa zmestil do chladničky, trošku som sa zahrala na Báječné dorty, ale dúfam že táto bude aj jedlá :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@levandulka3 no šikulka jsi. :wink:
6. júl 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
holky postup na draka, chci ho dat na vez hradu.Diky
6. júl 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@levandulka3 :grinning: ja som robila krk pštrosa z vodovodnej trubky a každý z toho pštrosa odpadával, že je úplne úžasný :grinning: no ako dobre je mať doma muža-majstra čo mi to poradil :grinning:
6. júl 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dievčatá veľmi pekne vám ďakujem za všetky páčitká :dizzy_face: toľko som ich teda ešte nemala :dizzy_face: :dizzy_face: dnes je môj šťastný deň :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
prosím prosím vás o radu.. Suseda by chcela pre jej dcérku tortu, ale nemá byť z marcipánu, ideálne čokoládová, ale na vrchu môže byť nejaká postavička z marcipánu.. a že má byť ovocná... hmm a teraz, čítala som kdesi o čokopoťahu, chutí naozaj čokoládovo? Viem si ho aj ja spraviť? A nechutí ako poťahovky? Resp. nemáte nejaký nápad, čo za tortičku spraviť? Lebo čokoládovú s marcipánovou figúrkou si naozaj neviem dosť predstaviť :-/
Ďakujem moc :wink:
6. júl 2012 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix na dvojce dávala mamina1978 dráčka, možná i na dřívější stránce, ale to si nepamatuju http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/?page=9&post=last
6. júl 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g uf v tomto teple čokoládovú? držím palce, ja by som sa na to nedala....asi by som spravila tortu hore by som vysypala kokos na zeleno nejaké kvetinky z marcipánu, figúrku a okolo piškoty alebo trubičky a nejakú krásnu mašlu.....
6. júl 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lauraaaaaa dakujem vsetkým babenkám
6. júl 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g no prodává se čokoplastelína, chutná opravdu jako čokoláda, ale nepracuje se s ní nijak moc dobře :frowning2: ...a co čokotransfer, nahoru ovoce a na to nějakou figurku....ale musela by se posadit těsně před, jednu takovou sem dělala a šlo to dobře, kdyžtak to mám v albu
6. júl 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz dlho vas tu citam, tak sa odhodlam aj ja pridat svoj prvy potahovkovy pokus robeny na oslavu pre dceru a jej kamosku... postavicky su kupene, ale na ostatnom som sa tiez celkom zapotila v tyxto horucavax...nebyt tejto temy, asi by som sa do toho nepustila ani...a na 20tku uz snad bude dokonala, ako tie vase :grinning:
6. júl 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
na doplnenie: spodne poschodia Pribinakova s jahodami, stred cokoladovocokoladova, vrch pribinakova s bananom, korpusy klasika piskot vlhcene cukrovym rozvarom so sirupom s ciernych ribezli
6. júl 2012 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prosím o radu. Potrebujem zafarbiť hmotu a mám len prášk.fabu (ten odtieň mali len v práškovej). Prvý krát s tým idem robiť. Mám tam dať kúsok alkoholu, rozmiešať a vmiešať do hmoty, či ako? :sweat_smile: Lebo je to bez efektu zatiaľ :frowning2: A dnes sa mi strááášne ťažko robí s SF :angry: :angry: :angry:
6. júl 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A zabudla som...kráááááásne tortičky ste porobili :wink: :wink: :wink: :wink: Aj ja keď budem veľká, tak také budem mať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. júl 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mia1111 prosim kde si kupila tieto sady kvietkov, dakujem
6. júl 2012 o 23:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 ano ak pouzivas praskovu farbu tak ja v kvapke vodky rozmiesam a potom pridam do hmoty..len asi viac jej musis dat aby si dosiahla ten odtien co chces.. :wink: ja som teraz praskovu pouzivala na ruze a veru skoro celu tu krabicku som pouzila na to male vedierko SF :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 ano, presne tak........rozmiesat v alkohole, dat do stredu hmoty a farbit ako klasicky gelovkou:slight_smile:
6. júl 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka @aduskatt ďakujem vám :wink: idem sa pariť v pekle a tvoriť, aj keď si myslím, že to hodím o chvíľu o stenu :angry:
6. júl 2012 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje prve potahovane...
dvojposchodova svadobna so zivym kvetom a motylom-sponkou - netrufam si este modelovat
druha pre baby- podakovanie
obe mramorovy korpus, cucoriedky, jahody a dzem, pribinak
6. júl 2012 o 23:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@luciahromadkova fúúú SUPER!!! :wink:
6. júl 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mysiatkoo vitaj medzi nami :sweat_smile: :sweat_smile: a tortička je veľmi milá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Dievčatá ja som dokončila tortu, ráno dám foto, inak vážne uvažujem, že si budem kupovať hmotu, dnes moja MMF skončila v koši :stuck_out_tongue_closed_eyes: a musela som zarábať novú, asi je to tým teplom, mala som ju stále akúsi divnú :frowning2: .Mne by ani nevadilo to zarábanie, ale ten neporiadok v kuchyni mi teda dosť vadí :confounded:, rozmýšľam, že si kúpim túto hotovú: http://www.pravacokolada.sk/sk/potahovacie-modelovacie-hmoty-a-ine/1568-marshmallow-potahovacia-hmota-25-kg.html, neskúšali ste ju niektorá?
6. júl 2012 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps mne tiez vadi ten cukor vsade:frowning2:
6. júl 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... prosim prosim, da niekto recept alebo link na puncovu tortu? vyskusany overeny dobry? dakujeeeeem :slight_smile:
6. júl 2012 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 dakujem, ma este chyby... ale snad to bude skusanim lepsie.... :wink:
6. júl 2012 o 23:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja pridam svoju tohtorocnu pre dceru ... s vasimi nadherami, ktorymi sa tu kocham, sa to neda porovnat, ale myslim, ze sa mi celkom podarila a hlavne mala bola spokojna, ze bola ruzova :slight_smile:
6. júl 2012 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (40)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok