• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lifinka no tak to teda netusim :astonished: :angry: ja ked dam tortu na vahu a potom ju zapnem , stlacim tlacidlo on/off tak sa mi ukaze nula a potom tortu dam prec a ukaze mi - nejake kg ...cize vahu torty ...mam tie z s lidla silver do 5 kg ...nechapem , ked tam mas to nulovanie tak by to predsa malo ist .... :frowning2:
7. júl 2012 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 nie kazda vaha co ma nulovanie ukazuje minusovu vahu... a ak tak mozno nie na vyssiu vahu...moja ukazuje napr. minusy len do 1kg, nad uz error...
ja mam vahu do 5 kg a ked mam pocit, ze vaha torty bude vacsia, tak vazim "na etapy" a zratam...
teraz mam jednu rozrobenu v chladnicke zatial sa chladi nepotiahnuta a ma 4,12kg..a aj miska na ktoru postavim tortu aby som videla cislo, nieco vazi... takze inak sa mi vazit neda ked chcem presne :wink:
7. júl 2012 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dada2007 jak se prosím dělá to půlené potáhnutí?
7. júl 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 no tak som rada ze som taku dobru kupila :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2012 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Holky nekoupila jste teď některá někde papír na podložku, co vypadá jako tráva?? Nemůžu sehnat, obešla jsem tři obchody a není nikde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 hm ale nejde, jsou tam "----" přerušované 4 čárky, ale nadstavila jsem si kyblíkem dort a je zvážený měl 3,118kg. ještě jsem to zkusila u té mojí do 2kg a tak je to tlačítko zvlášť a tam to jde....je to divné :angry:
7. júl 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka nič nevracaj - položíš vyššiu misku - zapneš - ukáže ti 0 kg a položíš tortu na tácke :wink: :wink: ja tak vážim
7. júl 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@anibas jj, už jsem to tak udělala :slight_smile: je škoda ji vrátit, když má do 10kg vážení :wink:
7. júl 2012 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lifinka mne je jedno kedy ,aj tieto boli na počkanie...šak som pri tej svadobke písala ,že som dotortovala tento týždeň ,a večer okolo 6-tej som dostala objednávku na tieto ceciky...no bola som na jarmoku ,tak piecť som začala večer ,keď som uložila detičky .....korpus putoval do trúby presne 21:33 hod. a ráno o pol 9-tej boli hotové...takže za noc ,to je ako jednodňová chirurgia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...už mám po toľkých (cecikoch) prax :dizzy_face: tuším to sú už 8-me v poradí.... :slight_smile:
7. júl 2012 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lawli :grinning: :grinning: :grinning: že jednodňová chirurgia :grinning: :grinning: :grinning: , tuším zabehnem ku tebe a dám si cecíky u teba vylepšiť, keď máš takú prax :grinning:
7. júl 2012 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lamps a budes ich mat na zozratie:slight_smile:
7. júl 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt no však to sa vždy hodí, nie?
7. júl 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence prosim vas, preposlite mi link ako vypocitat km na nejakej trase, niekde ste to sem davali, len nestiham hladat kdze este nie som doma
:frowning2:
7. júl 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps len po jednej ,po jedej kočky....pekne doradu :grinning:
7. júl 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jasneeeeeee:slight_smile:
7. júl 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 rada by som pomohla, ale voooobec netusim, co potrebujes.asi som prehriata:slight_smile:
7. júl 2012 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli a nedá sa u teba objednať na prednostné úpravy za príplatok? Mám vážny záujem :grinning: :grinning:
7. júl 2012 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bzucinka2 ja tuším, čo potrebuješ, ale tiež neviem, kde to je :frowning2:
7. júl 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps da sa moja... mňa zlomiš aj bez príplatku... :sweat_smile:
7. júl 2012 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bzucinka2 aach mojenko , ved to si das obycajny google , mas tam na liste na vyber , das mapy, vlavo ti pak vyhodi získat trasu, tak tam napises odkial kam a ukaze ti aj km aj cas a aj rozne alternativy nahradne : https://maps.google.sk/maps?hl=sk
7. júl 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina u nás ho mají v kiku :wink:
7. júl 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tam jsem taky byla a nemají. No nemusím to řešit, protože mi ten dort dnes přesunuli na neurčito, oslava se odkládá. :grinning: Jsem i ráda, v tom horku nemusím péct. :grinning:
7. júl 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ajka82 to s mýma devítikilovýma aby jsem vážila pomalu na decimálce-kdybych se ještě rozšoupla :slight_smile:
7. júl 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja som ho kupila vcera v KiK :wink:
7. júl 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka
@vecernicci my máme nějaký divný asi ten Kik nebo co :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ani trávu tam nemají :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@jakelina moja ak by si potom potrebovala kludne napis, poslem ti :wink:
7. júl 2012 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka děkuju, jsi zlatá, ale je strašné poštovné, to by se mi nevyplatilo, koupím nějaký zelený a bude. :wink:
7. júl 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina v pohode :wink:
7. júl 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata krasne torty ste porobili,ja idem robit fudbalovu loptu ale neviem vypocitat tie uholniky ,podla akeho vzorca to robite,prosimmm.DAKUJEM.
7. júl 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2012 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok