• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

dakujem pekne
10. júl 2012 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ano ja som asi prehliadla, tiez som tam bola v piatok ..ale nestiham vas citat., bo je sucho..polievam a domacnost ma zamestnava moc..uf..pecenie mi teraz nehrozi..aj ked mam 13 narodeniny a urcite si len taku jednoduchu spravim, nech mam co ponuknut a aj mlskat :grinning:
10. júl 2012 o 19:59  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@bambula1307 ty jsi taková mladice, je ti teprve 13 :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bambula1307 to si sa s detmi akosi mooooc ponahlala :grinning:
10. júl 2012 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tak moja rychlovka braskovi k promociam... okolo torty je napis "I am The Engineer. But please, call me Roman." co mal napisane v statuse na FB :sweat_smile:
10. júl 2012 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (27)
@ajka82 to je super a originalne ;)
10. júl 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela myslíš tohle srdce?
10. júl 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@mamina1978 neboj, zrovna dneska jsem dělala jednoho Timmyho, mám toho teď dost, z práce rovnou do kuchyně, do toho děcka, ale dá se to zvládnout, i kávičku stihnu :grinning: až přijdu na to, jak stáhnout fotky z mobilu, tak je sem hodím, mám je tam za poslední měsíc :wink:
10. júl 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vecernicci uz to pristelke nasla dadka a je to ono :wink:

a ta praca pre cukraren ti padla teraz mas inu? drzim palce
10. júl 2012 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 já už jsem koukala, že jdu s křížkem po funuse, já teď nestíhám dočítat
tu kavárnu jsem nevzala, tady mám aspoň trochu jistotu, práce v pohodě, ráno přijdem do práce, dáme si kafíčko a snídani, až pak se začíná dělat :grinning: a z slušný peníze a není to žádná dřina, takže spokojenost :wink:
10. júl 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
...a ja som bola dnes v IKEAAAAAAAAAAAAAAAAA:slight_smile:))))
10. júl 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 bombova je ta torta..aj ten status :grinning: :grinning: :wink: ja milujem ked niekto niekoho vola pan inzinier, alebo pan magister :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: to moj otec zo zasady odmieta niekoho tak volat..a raz este daaavno za sociku mu to sef vytkol..ze on je inzinier :sweat_smile: :rolling_eyes: a moj otec pohotovo...ze sak ale Machalek ste tiez..ci nie? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
odvtedy ho moj otec ako jediny na oddeleni nevolal titulom ale menom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@aduskatt a co si nakupila? chval sa a prehanaj :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
10. júl 2012 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka ja bracha teraz volam Vasa MAGNIFICENCIA:slight_smile:) den po promociach uz drzal ten ony, na ktory prisahali dalsi promovani:slight_smile:
10. júl 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ach jaj musím sa vám posťažovať :frowning2: kúpila som si čokotransfery na tortičku čo mám robiť na sobotu, preterigala som sa cez celú BA aby som sa tam dostala... a kým som prišla domov, tak sa mi roztopili a akurát do koša boli vhodné :frowning2:(( kurnik, neviem či to bolo tým, že boli v rulke zabalené všetky do seba zamotané, v aute až tak teplo nebolo, mala som tam aj drobca a ani spotený nebol, tak nechápem :frowning2: kurnik a teraz neviem čo na tú tortu... :cry:
10. júl 2012 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka misku a misku a misku a misku, uz mozem robit husenicu...dreveny otocny stojan, box s vrchnakom na farby, stetce a spreje a druhy vacsi na vykrajovacky, podlozky atd...hned som si to poukladala a v sufliku mam tym padom miesto, teda mala som, lebo som tam zo stola nasupala kybliky s hmotami:slight_smile:...........sa tesiiiiiim:slight_smile:
10. júl 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@aduskatt a kde, v BA? lebo aj myyyy :grinning: ale mali tam taký bordel neskutočný a drobec bol hladný, že nákup malinkýýý, pod kočík sa mi zmestil :grinning:
10. júl 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g ano, vcera sme boli odviezt krpca mojim rodicom na prazdniny a sme tam prespali, cestou domov som znasilnila poloviiaka na IKEU, sme tam boli okolo jednej:slight_smile:
10. júl 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy ja mam dnes den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: a to este ani piatok trinasteho nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak na obed som si napiekla tie korpusy, dala vychladit na kuchynsky stol...a dojdeme z vonku a kym som veci ukladala, tak decka mi ten vacsi uplne rozmrvili a dorypali... :angry: :rolling_eyes: neprajte si ma vidiet, co som tu stvarala :rolling_eyes: taaak som isla hned novy robit...a ja kravka som zle pod rafik zatlacila ten alobal a ono mi to cesto kooomplet vytieklo na plech :angry: :rolling_eyes:
nastastie som si to vsimla hned..tak som to stierkou zliala do misy a nanovo vsetko umyla a upevnila ten rafil, vliala cesto a dala piect...a neviem ktory dobrak mi otocil kolieskom na teplotu a nastavil mi tam miesto 140 ..max 22 :rolling_eyes: 0°C :angry: :angry: :rolling_eyes: takze kopec prasknuty a mozem zrezavat :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ako ked som to zistila, rychle som to stisila nazad..ale uz bol prasknuty :rolling_eyes: ...az potom sa upiekol...mna asi slahne

tato torta bude inak potom a krvou vykupena :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
10. júl 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka aj toto je dôvod, prečo vás tu kočky obdivujem. Ja by som si nahnala žalúdočné vredy, keby som mala pri malej piecť a to je dobré dieťa. A samozrejme by mi asi aj vadilo, že ju musím zabávať telkou a pod.
10. júl 2012 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka takyto podobny den som mala pred nedavnom aj ja.......tak drzim paklce, aby si tu tortu dobojovala uz v pohodke
10. júl 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 co vredy..ja som nemala daleko od mozgovej mrtvice :sweat_smile:

mm dosiel domov, tak sa mu tu stazujem...a on akoze tuha pohoda..ze sak chcela si mat deti nie? :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: no diiiky brona..si ma podrzal reku :rolling_eyes:
10. júl 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt aj my presne, medzi 12:45 a 13:30 :grinning: to sme sa tam museli niekde míňať :grinning:
10. júl 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka :grinning: mne sa to našťastie nikdy nestalo, deti vedia, že nemôžu ja niekedy urobím aj viac cesta a urobím im brumíka :grinning: tak sa tešia, že majú tortičku aj im dám marcipán aj vykrajovačky a môžu si to ozdobiť :wink:
10. júl 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@wera.g urcite, lebo my sme tesne pred druhou odtiel odchadzali :slight_smile:
10. júl 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak ja podobne, robím na plný úväzok nepretržite, ešte do pôrodnice mi volali, ale teda mám doma len jednu :wink:
10. júl 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jaaaj no a zlaty kliniec dna..som zabudla...idem varit krem..teda slahacky..otvorim 4 a vsetky kysle..akoze trvanlivost do 3.8. a rovno isli do kosa :angry: :confounded: :rolling_eyes:

takze dnes sa mi dari :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
10. júl 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 no ved aj ja..z toho isteho cesta tu maju v malych babovkovych formickach kolaciky..ale to neeee...to nie je take zaujimave ako rozpichat mame vidlickou korpus :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
10. júl 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas tak to máte Sabi teraz medové týždne :grinning:
10. júl 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no pekne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok