• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@pipka tak zohnala som vačšiu nerez misku ako som mala,tak idem len polovicu tejj lopty robiť a ak stihnem bude aj sieť,ak nie nebude :grinning: :wink:
10. júl 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 hehe som to asi zle napisala. 13 teho mam narodeniny :grinning: uz 37 :unamused:
10. júl 2012 o 21:10  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina nneee 13 teho mam narodeniny sak to mam aj v nicku :grinning: 1307
10. júl 2012 o 21:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daniz
@dm1 ja mám takýto recept uložený .. ale ešte som nerobila :sweat_smile:

citrónová plnka
1 šlahačka,1pochuťková smotana.Smotanu zmiešame s 3lyžicami práškového cukru a šťavou z 2 citronov.A toto zmiešame s vyšlahanou šlahačkou.Pripravíme plátkovú želatínu podla návodu a spojiť s tou šlahačkou.Nechať pol hodky v chladničke a ked začne tuhnúť možno aj skôr.tak natrieť.Fakt ku kakaovému korpusu jak zrodené.
10. júl 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka hm čo k tomu dodať? Mne keby toto povedal, tak ma asi trafí. Resp. nevedela by som, či mám plakať, alebo ho nakopať do zadku bez večere :angry: :angry: :angry:
10. júl 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makinka2 nádhera @miika krásna @mia114 nádherná. ja som si myslela, že je to látková hračka. krásna práca @ajka82 krásna @battole krásne sú
10. júl 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
.....kočky......nejakú tortičku s ružami a kalami nemáte???
a prosím vas.......ako namiešam bordovú? :confused:
10. júl 2012 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 presne taka nejaka bola aj moja reakcia :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veceru si spravil sam..aj detom..jedine jeho stastie :angry: :grinning: :grinning:
10. júl 2012 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dada2007 ale len v bielom
10. júl 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@dada2007 ja len takúto... ale sú tam aj iné kvietky
10. júl 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@bambula1307 asi si musis zmenit nick na bambula1975 aby to bolo pochopitelnejsie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt @maca77 díky moc kočky....nemám nič také uložené.....tak som vdačná za každú jednu :wink: .......niečo dám z toho dokopy :wink:
10. júl 2012 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka no neviem neviem ci sa da menit nick..skor asi nie.. musela by som sa znova registrovat..a to sa mi nemchce :sunglasses:
Sak uz viete co to znamena, takze v piatok ocakavam gratulacie :grinning: :grinning: :grinning:
len by som chcela mat o 10 rokov menej :wink:
10. júl 2012 o 21:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
Ahoj holky :slight_smile:

Mám velkou prosbu, ještě jsem to tady snad u žádné zvás neviděla, nemáte někdo uložený dort z prasátkem peppou a nebo lepší nějakej fotopostup, moooooooooc děkuji :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. júl 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@dada2007 ja by som bordovú namiešala z červenej a čiernej, ale ešte som neskúšala, tak neručím za výsledok :slight_smile:
10. júl 2012 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 jééééééééé těch tam je :grinning: :grinning: a já se kámošce vymlouvám, že jsem s peppou ještě nevidělal, že se to nedělá :grinning: :grinning: mě se totiž tááááák nelíbí, jsem čekala kittinku :dizzy_face:
10. júl 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 moooc děkuji, :wink: když já jsem právě ještě nedělala ty placatý, vůbec nechápu jak se to dělá. :frowning2: to si nějak překreslýte obrázek a ten vezmete kde, ? si ho namalujete, já moc kreslit teda neumím :grinning: :grinning: díky :wink:
10. júl 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dievčence idem sa Vám aj ja pochváliť, aby to nevyzeralo, že nič nerobím :grinning:, dnes som zavarila až 9 pohárov uhoriek :grinning: :grinning: :grinning: a ako inak potrebujem od Vás poradiť. Idem robiť tortu pre chalana - téma Vesmír :grinning:. Mám takú predstavu, že urobím klasickú okrúhlu tortu a na nej planétu, tú chcem urobiť guľu, ako keď robím futbalovú loptu na tortu. Len ma nič nenapadá, ako zamaskovať ten spoj medzi planétou a tortou. Trávu tam dať ako pri futbalke nemôžem :grinning: :grinning: :grinning:. Ak máte niejaké napady, budem im veľmi rada.
10. júl 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps zamaskovala by som to mozno oblacikmi.............
10. júl 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ale vo vesmíre oblaky nie sú, je to pre 8-ročného chalana
10. júl 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps take tie gulickove oblaciky co tu mamina1978 davala..to by nebolo zle...ci? :wink:
10. júl 2012 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps ja viem, ze nie su, ale prechod do vesmiru, ako vrchna vrstva zeme, atmosfera a tam su:slight_smile:.ja som to myslela len na ten prechod....... :slight_smile: presne ako pise pipka, tie som mala na mysli ( btw z fyziky mam celkom slusne znalosti :grinning: :grinning: :grinning: )
10. júl 2012 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps alebo tam daj cierny predel...akoze cierna diera :grinning: :grinning: :sweat_smile:
10. júl 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps no ze by nejake akoze prstence? su planety ktore ich maju okolo seba viac tak mozno by sa to tak nejak dalo
10. júl 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka len aby ta diera aj tortu potom nezozrala:slight_smile:
@lamps alebo ostru oranzovu ako slnecnu koronu:slight_smile:
10. júl 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka
@aduskatt
@pralinka25 :grinning: :grinning:
@pralinka25 tie prstence mi navrhoval aj môj syn - znalec vesmírnej problematiky, tak asi ostanem pri nich :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a veľmi ďakujem za tipy,
10. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps alebo hviezdicky:slight_smile:
10. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ja by som dala ten prstenec akurat okolo torty :wink:
10. júl 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok