Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
10. júl 2012

@bambula1307 to byla sranda, jenom mě to pobavilo jak jsem to četla. 😀 😀 😀 No třeba na 13 vypadáš 😀 😀 😉

lamps
10. júl 2012

@aduskatt hviezdy by mali "lietať" v povetrí, taká je moja predstava. Uvidím, ako sa mi ju podarí zhmotniť na torte.
Veď Vám ju tu potom ukážem, ako som to zmontovala do kopy

aduskatt
10. júl 2012

@lamps no tesim sa uz teraz🙂

jakelina
10. júl 2012

@lamps třeba nebudeš muset nic maskovat a necháš to tak. Uvidíš, jak to půjde potáhnout.

lamps
10. júl 2012

@jakelina no to by bolo úplne najlepšie, len neviem ako sa mi podarí potiahnuť planétu, tak potrebujem mať nejaké riešenie pre prípad, že to nebude pekne vyzerať

jakelina
10. júl 2012

@lamps jsi šikulka, to zvládneš. 😉

lucula73
10. júl 2012

@makinka2 neviem ako to robia iné dievčatá,ale ja si nájdem obrázok,ktorý chcem dať na tortu,vytlačím si ho v požadovanej veľkosti,potom ten obrázok postrihám podľa farieb,vyrežem jednotlivé časti a nakoniec ho poskladám tak,ako má byť 😉

pralinka25
10. júl 2012
mates22
10. júl 2012

holky, takovej dotaz - myslíte, že by šlo šoupnout na odlehčení burizony do PDT? Nějak se mi do těch pěnovek nechce 😒

lamps
10. júl 2012

@jakelina ďakujem za dôveru, nič iné mi ani neostáva, ale celkom sa na túto tortičku teším 😅
@pralinka25 ďakujem za tip 😅

A takto vyzerajú obyvatelia planéty, ktorá bude na torte 😀 😀 😀

lamps
10. júl 2012

@mates22 to netuším, ale s tými penovými cukríkami to išlo bez problémov 😅

pipka
10. júl 2012

@lamps bezkonkurencni su 😀 normalne ze na zjedenie 😝 😵 😵 😵 😵

pralinka25
10. júl 2012

@lamps su neskutocne perfektnyyyyyyyyy

aduskatt
10. júl 2012

@lamps fesaci🙂

mamina1978
10. júl 2012

@lamps Ja mam takuto ulozenu, lebo moj najstarsi sa tiez zaujima o vesmir & Co 😉 🙂
Ale ty urcite vytvoris krajsiu a budem mat potom do zbierky dve......uz sa tesiiiim 😉

lamps
10. júl 2012

@pipka
@pralinka25
@aduskatt ďakujem, dúfam, že ma s nimi mladý niekam nepošle, je totiž dosť premúdrovaný 😀 😀 😀

janula.h
10. júl 2012

@lamps neviem a keby bola celá torta ako zemeguľa? do gule a okolo by lietali planéty? a bolo by to na podložke čiernej s bielymi bodkami?

mamina1978
10. júl 2012

@lamps Tvoji martankovia su naaadherny........ 😵 😵 😵

pralinka25
10. júl 2012

@lamps alebo taketo len s tymi tvojimi postavickami mieto tych co tam su http://www.flickr.com/photos/59490201@N03/71244...

wera.g
10. júl 2012

prosím vás, stále čítam o mmf hmote 🙂 môžem vás poprosiť o recept, rada by som vyskúšala, keď sú teraz v lidli tie cukríky 😀 Ďakujem 😉

lamps
10. júl 2012

@janula.h ďakujem za tip, ale bude mu musieť stačiť jedna planéta 😀 . A nechcem farbiť hmotu na čierno, mám potom otrasné ruky 😀 😀 😀 a keď vidím, koľko farby tam dám... 😝. A musím sa vmestiť do 4 kg

lamps
10. júl 2012

@wera.g recept je hneď na prvej strane tejto diskusie 😅

wera.g
10. júl 2012

@lamps jeeeej nádherní sú 😉 a čo takto takéto niečo? http://3.bp.blogspot.com/_BErWWxhYo2U/TLEV8bYur... 😉

mamina1978
10. júl 2012
janula.h
10. júl 2012

@lamps už teraz sa na ňu teším 🙂

pipka
10. júl 2012

@lamps aha aj tu su nejake

wera.g
10. júl 2012

@lamps jeeeej ďakujem 😀 som sa minule preklikávala, ale nehľadala som ju, bola som spokojná s k2, ale keď tu čítam ako ju veľa z vás ospevuje, tak že vyskúšam, prinajhoršom skončí v koši pri mojej šikovnosti 🙂 😀

lamps
10. júl 2012

@janula.h ešte sa neteš, sama neviem ako to celé dopadne

A ďakujem Vám za pomoc, čo by som ja bez Vás robila? 😅

lamps
10. júl 2012

@wera.g no prvýkrát skončila v koši aj moja MMF a keby si videla s akými nervami som ju tam praskla 😠, ale chce to cvik. Cukor dávam od oka, ruky si mastím maslom, aby sa mi nelepila 😅.

janula.h
10. júl 2012

@lamps no ako ako ako vždy perfektne 🙂