• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

17. januára 2017 
@janula.h :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: mi riadne spolu s @jakelina veríš :sweat_smile:
10. júl 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ženy nedá mi :grinning: "Aký je rozdiel medzi slovenskou a indickou kravou?
Indická krava je posvätná a slovenská vie upratovať a variť."
10. júl 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
@lamps aj ja ti verim , a uz sa hodne tesim a isto ukladám :grinning:
10. júl 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela och, a teraz mám z toho vážne obavy, aby som nesklamala tvoju a Vašu dôveru, čo by si si potom uložila? Nepodarok? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2012 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps už si urobila nejaky nepodarok ? :confused: :confused: :confused: tí mimozemšťankovia vypadajú suprovo , tak som si istá, že i ostatok bude :wink: :wink:
10. júl 2012 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no z môjho pohľadu áno :confused:, našťastie som to väčšinou videla len ja. Ono mne keď sa torta nepodarí presne, ako chcem som z toho dosť zlá :frowning2:
10. júl 2012 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem
11. júl 2012 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Dadi moja, mam na teba prosbu....neupiekla by si krstinovu tortu pre chlapca na 14.7. ja dnes odchadzam k nasim a pani je uz zufala nikoho nevedia najst
dikes

alebo baby z BA, ak by ste boli ochotne urobit tu tortu napiste mi prosim, DAKUJEM :wink:
11. júl 2012 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela alebo ine sikovne kocky,prosim pomoct,jedna mamina chce pre syna na 27 rokov knihu :unamused: .....no ako by sa dala vyzdobiť aby to nevyzeralo ako pre stareho pána ??! ja by som ju najradsej prehovorila na cosi iné.......chcela najskor podkovu,ale takú formu nemám,takže teda knihu :unamused: .......obidve mi prídu také komunistické, ona asi nevidela peknú tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. júl 2012 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ja som tiez mimo BA :unamused: , inak by som upiekla :frowning2:
11. júl 2012 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@larah tak mu tam bechni list marjánky a bude odvaz :grinning: :grinning:
11. júl 2012 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@larah knihu chalanovi? a vies ake ma konicky alebo cosi co sa mu paci?...lebo klasicke kvetinove knihy...neviem takej vekovej kategorii :unamused:
11. júl 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina :grinning: si zabila :grinning:
11. júl 2012 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ďakujem, nooo a prosím ťa ako dlho ju nechávaš v mikrovlnke? tam je písané, že len chvíľku.. hmmm, nevybuchne mi tam? :grinning:
11. júl 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze trochu mimo temu :unamused: ale ja som sa tesila, ze aspon teraz na promocie pojdeme braskovi (prve ked mal k Bc. som sa dozvedela az po, lebo nasi nevedeli, ze moj brat bol taky ohladuplny, ze ma nechcel s detmi do Brna prehanat :sweat_smile: ) a moja drnda mladsia v noci ze 38,6-neviem ci z kupaliska, alebo cosi ine... tak mi tu este obe baby spia a ostatni uz na ceste do Brna :frowning2: ak by sme museli utekat domov nahodou, tak by som este aj tu krstinovu tortu od mizulienka zbuchla :zipper_mouth:
11. júl 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g cukríky si daj do misky vymastenej maslom, pridaj vodu a daj ich do mikrovlnky len pokiaľ sa ti na nich začne robiť taká pena, ony sa začnú púšťať, ale ešte stále majú svoj tvar. Keď som ich tam nechala úplne rozpustiť, tak sa mi potom zle robilo s hmotou, nebola taká vláčna.
11. júl 2012 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina mojaaaaaaaaaa ta to už aká paráda by bola :grinning:
11. júl 2012 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 jej, to je nepříjemné, držím palce ať je malá v pořádku, naše malá už dva dny horečkuje přes 39 a jinak jí nic není, jen zimnici má a hodně spinká......
11. júl 2012 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina
@ajka82 práveže o nom nič neviem, ked to má byt od maminy,tak asi nič bláznivé, ale kniha.........aby chalan nepovedal,že som zmenila číslice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...že bola prichystaná pre dedka
11. júl 2012 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@larah dík za tip na maximo.....kúpila som si tam brečtan 3ks za 1,50 a také lupene 3ks za 1,5....škoda že tam toho nemajú viac.....aj som sa pýtala, či budú ešte niečo mať, ale že nevie.
11. júl 2012 o 09:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ajka82 moja, to je smola..... :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: škoda, že si nemohla deti nechať s manželom....alebo svokrou a ísť na otočku do Brna......
11. júl 2012 o 09:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wera.g ja robim tak ze dam do mikrovlnky na 30 sekund vyberiem, premiesam a zase na 30 sekund a premiesat az kym sa nerozpustia
11. júl 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 u nas maju toho kopu vsetky tie vypichovacky ak by si chcela by som ti nieco vzala a poslala :wink:
11. júl 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby, mozno hlupa otazka, ale musim :slight_smile: Ked chcem kvoli surovinam na korpus odmrat objem tortovej formy srdce ako to spravim? Lebo mam recept na kruh 26cm a neviem ako mi to vyjde v tom srdiecku. Dakujem :slight_smile:
11. júl 2012 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 ešte u toho číňana oproti obuvi Imperator,tak tam majú vypichovačky,aj kostice aj valček s náhradnými kolieskami tuším za 6,80eur.
11. júl 2012 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. kocky moje prisla som si po radu... robili ste niekto pudingovu plnku pod potahovku?? pripadne pudingovo-slahackovu,????? a ked, tak mozete mi poskytnut recept?? dakujem :slight_smile:
11. júl 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi taka pod potah nesmie ist. pod potah ak pudingova tak jedine taka kde je maslo a mlieko 1:1 teda na pol litra mlieka pol kila masla
11. júl 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chanella nevím jak máš velké srdce, když ti náhodou trocha těsta zbude, tak dej do nějaké malé mističky a upeč s korpusem.
11. júl 2012 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok