• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. septembra 2017 
@mariann2 ten štvorlístok je krááááásny
11. júl 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka my sa nesťažujeme, len koštatujeme ako "dobre" nás tí naši chlapi poznajú :grinning:, že vždy sa stafia do toho, po čom my tak veľmi "túžime" :grinning:
11. júl 2012 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela
@ajka82 dakujeeeem kočky , ste zlaté, ja som nič pekné nenašla....už len aby sa darilo :wink:
11. júl 2012 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps nooo to ano to ano :grinning: :grinning: :grinning:

moj sa trafil dokonale :angry: :grinning: a pritom som sa systematicky od septembra stazovala, co by som vsetko straaasne potrebovala :angry: :sweat_smile: :sweat_smile:
tak potom po novom roku zatavi...ze sak teraz su vypredaje, chod si kupit :angry: :rolling_eyes: no romantika jak svina...vam poviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. júl 2012 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka no zlaty chlap:slight_smile:
11. júl 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps to si pekne napísala......mne keď muž asi pred 8 rokmi kúpil na narodky chladničku do auta :grinning: :grinning: ,že však som hundrala,že nemáme /mali sme ísť akurát na dovolenku/.......tak som mu vtedy vyčistila žaludok,no zapamatal si,odvtedy takú blbosť nekúpil :slight_smile: ......akože bola nám treba a moje narodky mu prišli vhod :angry:
11. júl 2012 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka no podstatné je, že sa strafili do výberu svojich manželiek :grinning:, veď im je s nami tak dobre :grinning:
11. júl 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@pipka hehe, ja ked nieco, takk mne povie, ze sak si kup aj hned ja ti dam peniaze... a ze ked chcem na sviatok alebo na vianoce tak nevadi, mozem pouzivat hned a on mi zabali krabicu...lenze on popri praci, nema kedy behat po obchodoch a kupovat...takze kupovanie darcekov celej rodine a podobnych veci je moja robota :unamused:
jaaaj a este ma niekedy psrdne, ze preco si vyberam najlacnejsie veci, ze co si aj drahsie nekupim...ale ked mi je to nanic tie drahe a funkcie maju co ja nevyuzijem... a lacnejsie mi staci... :zipper_mouth:
11. júl 2012 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lucula73 no máme doma praktických chlapov :grinning:
11. júl 2012 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby este jednu radu si prosim...tie co ste robili pivovy krigel, aky priemer najmensi torty ste mali a aka vaha vam z neho vysla? dakujem
12. júl 2012 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja som mala priemer formy 22cm a váha? fúúúha zabudla som prevážiť, ale 4kg mal určite, bola to dvojposchodovka, 23cm vysoká :slight_smile:
12. júl 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci @florentina @jakelina @dm1 @aduskatt @anibas @eliska22 @dadka212 @ajka82 @daducha @pipka @pristela Babule, tak som volala ohladom tejto chaty a ak by sme boli ochotne zaplatit 12 eur/noc, tak nam ju prenajmu aj len na jednu noc. Prosim, dajte mi rychlo vediet, ci suhlasite, bude treba zaplatit zalohu.
Ostatne cukrarky - ak mate zaujem, prihlaste sa, je tam kapacita az 20 lozok!
http://www.ubytko.sk/chata-pre-20-osob-horne-povazie-1483/#contact_popup
12. júl 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ja som ochotná tolko zaplatiť :slight_smile:
12. júl 2012 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa já taky :wink:
12. júl 2012 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 - prepac, na Teba som zabudla - pozri prispevok vyssie
12. júl 2012 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa ozi neviem niektoré chodia viac na FB možno to tu ani nepostrehli....nedáš info aj do FB skupiny?
12. júl 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa v pohode :wink:
12. júl 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 Ale zasa na FB chodia aj baby, ktore sem nie. Ci nevadi? Berieme vsetkych zaujemcov? Mne je to jedno, ak je to aj Vam jedno :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa az teraz kukam ze sak to je ine ubytko ake si vtedy davala tam sa nedalo? :slight_smile:
12. júl 2012 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa viem ze este zuzka zuba chcela ist som jej to spominala ona sem chodievala teraz uz menej
12. júl 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa nemam problem... ak nebude problem, ze ak bude moja mladsia este prisavka, ze by tam bola s nami...ale uz zacinam pracovat na tom aby sa odnaucila :wink:
12. júl 2012 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 Ja si zubu pamatam. Ale inak, mne je to ozaj jedno, moze ist ktokolvek, kto ma zaujem, ak s tym nemate ani Vy problem. Mam to dat teda este aj na ten FB?

@ajka82 Deticky su vitane :slight_smile:
12. júl 2012 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bol iba návrh :wink: napríklad lusilka sem už nejako nechodí na FB si to môže prečítať aj kopa iných čo sem chodili často a teraz ich tu už nevidno....možno by sa niekto pridal :slight_smile:
12. júl 2012 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa pre mna v pohode :wink: aj cena aj chata :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky :slight_smile:
potřebuju radu, když otevřu smartflex jak ho mám zchovávat, v ledničce? a jak dlouho mi vydrží otevřený, děkuji :slight_smile:
12. júl 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@makinka2 nedávaj ho do chladničky, skladuj ho v tom kýbliku v ktorom ti prišiel, normálne ho zabal do toho igelitu a nechaj v kýbliku v kuchyni alebo niekde kde ti nezavadzá
12. júl 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@makinka2 ja ho nemam v chladnicke, ak je dobre zavrety ten igelit, tak v pohode aj v izbe alebo v spajzi ho mam kym ho cely neminiem :wink:
12. júl 2012 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyy...otazka :confused: :grinning:

tie vystuze do poschodky...pred potahom..ci po...? :confused: :sweat_smile:
ako tie podlozky jasne az na potiahnutu..ale tie slamky a spajle...pred ci po? :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka po potiahnutí dávam :wink:
12. júl 2012 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
@pipka děkuji :wink: já jsem si říkala, jak bych ho potom z toho kyblíku dostávala :grinning: , až by mi v ledničce ztuhnul. jsem si zapoměla oddělat trochu světlýho marcipánu na oška a pusinku medvídkovi a mléčnej už nemám, tak ho musím použít, no co apon to vyzkouším, už s ním aj dort potáhnu, třeba to půjde úplně samo a na mléčnej se už vyprdnu. :slight_smile:
12. júl 2012 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok