• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

25. septembra 2017 
@dadka212 :grinning: tak u mii som si nebola ista ci su tam 3 alebo 4 jednotky preto som nedala radsej zavinac pred meno :grinning: a vladku som mala o prispevok vyssie :slight_smile:
12. júl 2012 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 Jaaj ja som celkom zabudla... Pekne si to napis do pasu, lebo ma tu maties :grinning: Program este nie je celkom isty - Sabinka- kvety, Danka-cokolada, Zanetka-uz neviem co takto na rychlo... Uz sme sa tu dohadovali, ale to este upresnime. A kludne, ked sa budes dobre citit, tak nas pridi pozriet. Inak ta chata je super prave v tom, ze je blizko dialnice a preto som sa aj snazila majitela ukecat.
12. júl 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 :grinning: no je tu ešte jedna mia ale tuším s 5 jednotkami tak to ma zabíja pamätať si :grinning:
12. júl 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čo to tu máme za zmeny :unamused: nejak mi to tu nepasuje po novom...
Žienky konečne torta :grinning: :slight_smile: :wink: som sa vytešovala :grinning: toto som potrebovala .Pridávam fotečky.Urobená už dnes lebo zajtra od rána smer ako stále na vyšetrenia .
12. júl 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (32)
@mariann2 Ved to by si nasadla len na rychlik smer Bratislava - aj @anibas pojde tym istym. A keby ste vystupili napr. v Trencine (aby som nemusela zachadzat az do Puchova), tak odtial by som Vas zobrala autom.
12. júl 2012 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 dakujeeeem:slight_smile:
12. júl 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa a termin ostal ten septembrovy?
12. júl 2012 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa pre mna tiez cena dobra...ma napadlo, ako sa to poriesi v pripade zaplatenej zalohy, ked sa potom nieco vyskytne. Vratia tu zalohu? Inak, na stranke ta chata vyzera fajnovo:slight_smile:
12. júl 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa já takyyyyyy, sice vás nestíhám číst, ale jedu takyyy :grinning:
12. júl 2012 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja idem z BA..potrebuje niekto odviezt? teda @dadka212 s tebou ratam..a este niekto to chcel zviezt...ale uz mi pamat nesluuzi :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
12. júl 2012 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka no ak by nebol problem, ja by som sa v Trnave pridala k vam, ak budete mal volne miestecko:slight_smile:
12. júl 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som to povedala mm, ze aby sa radsej uz teraz zariadil..ze bude mat deti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a on truhlik...ze jeeej to je super, take stretko...poslem vam tam Markizu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: no vtipnyyyy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. júl 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@aduskatt ano ano, v pohode....mam tri miesta..resp. aj 4 okrem mna, ak sa vzadu 3 potlacia :wink: mame pomerne velke auto, tak by nemal byt problem :wink:
12. júl 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len nesmiem zabudnut vyhodit autosedacky zozadu :grinning: :grinning: :grinning::sweat_smile:
@florentina sím sím, nabrala bys mě někde na to stretko? Na benzín samozřejmě přidám, protože jet tak daleko vlakem si netroufnu, je fakt, že já vlakem jela asi dvakrát v životě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@simasa oki, tak ja by som prišla, keď budem ok.
12. júl 2012 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
babyyyyyy pomoc zákazníčka si namiesto torty s jahodami vybrala čokotortu s čokoružami a tie ja neviem :frowning2: ako na to hlavne že po tortu príde zajtra :frowning2: neznášam vydumnice :frowning2:
12. júl 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka a ja mam este zatial pomerne malu rit:slight_smile:)takze sa hlasim ako dalsia vtierka na odvoz:slight_smile:
12. júl 2012 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h v tomto teple cokoladu? no nezavidim
12. júl 2012 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ani nemáš čo lebo ja s čoko neviem robiť takže neviem čo bude
12. júl 2012 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka ved som ti tam dala link,kde mas adresu :confused: Nevies, kde je Dom kultury? to je oproti alianzu a tatra banka tam tusim je.. tak oproti. Ked vojdes dnu,tak si najdi c..dveri 80, je to vraj na konci chodby,ale je tam aj ujo na informaciach,keby si nevedela,ale isto to najdes. :slight_smile:
12. júl 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ja sa chystam na cokotransfer, ale urcite az ked nebude take teplo
12. júl 2012 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt super moja...takze sa aj do sedacky zmestis? :grinning: :grinning: nemam ju teda demontovat? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h čo si vybrala ??? je normálna ? urob hranatú a boky takto :
http://www.tortyodmamy.sk/?q=content/jahodovo-cokoladova-torta#comment-747885
a čokoruže takto:
12. júl 2012 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@simasa to by bolo super do Trenčína :wink: :wink:
12. júl 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pipka a tak to zasa asi hej:slight_smile:
12. júl 2012 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h já dělám čokorůže jako ty normální z potahovky- jen si skládám ty kolečka na sebe do řady a pak to smotám najednou, nevkládám po jednom lístku - a je to v pohodě
12. júl 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 z Popradu máš R 602 Čingov o 7:22 v Trenčíne bude o 10:30
12. júl 2012 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas som pozerala ten postup, no veru asi aj ja vyskusam taku cokinovu, vyzera to jednoducho a pritem efektne....takze len odhadnut spravnu teplotu cokiny a bude to:slight_smile:
12. júl 2012 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no ja by som to isto odmietla. phce.. no ja uz nemam slov na niektorych vymyslancov :rolling_eyes:
12. júl 2012 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok