• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

18. októbra 2017 
@eliska22 no ja neviem mne občas pomohlo zašlahať do masla, ale nebolo to úplne zgrcnuté len začínalo....ale skoro vždy som to vyhodila a urobila od začiatku, lebo nepomohlo nič....
12. júl 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt áno prevarená
12. júl 2012 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ale ja nemám už doma toľko šľahačiek ma picne z toho :angry:
12. júl 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 tak trosicku zahriat, shcladit a preslahat.ak nepomoze, tak pridat rozpustenu cokoladu a maslo a tak vyslahat
@eliska22 no jedine skús do masla len to už nebude pravý parížak....
@aduskatt dík skúsim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@eliska22 pripadne daj na mierny ohnik a slahaj na ohniku:slight_smile:
12. júl 2012 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 alebo po malilinkych troskach cokoladovy &Creme Ole a na nizuckych otackach slahat.aj to pomoze
12. júl 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aach holky :angry: dnes mám den :angry: rýpu do mna svagrine na Fb :angry: k tomu ten mixer, a ted idem plnit korpus , citam v pisanke ci fakt chcu jahody +maliny, aby som nieco nedoplietla :grinning: a tam ze svetly korpus :confused: napisané , saaakris , tak idem rychlo pict svetly korpus , mojaaa nerva /ja k pribinaku automaticky upiekla kakaový :sweat_smile:
12. júl 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@abriela jejda, koukám, že se vám zadařilo, tak hlavně se šetři a všechno bude ok :wink: držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eliska22 ja zial neporadim , neviem , netusim , na stastie sa mi to nestalo , ale mooooc drzim palcoky!!!!
12. júl 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 já jsem do toho šlehla trochu rozehřátého másla a spravilo se to :wink: ale vždycky je to pokus omyl :zipper_mouth:
12. júl 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa no pozerala som na mapu a to je straaasne daleko,to ani s prckom by som nemohla tak daleko cestovat. skodaaaa, rada by som vas spoznala :cry:
12. júl 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci dakujem velmi pekne. A uz sa tesim, az zacnem naplno piect :grinning:
12. júl 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@abriela tfuj tfuj budem na Teba myslieť silnooooo držte sa :wink:
12. júl 2012 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mariann2 - ďakujem za inšpirácie, nakoniec tú tortičku robiť nebudem, lebo v tom čase ideme k našim na týždeň, tak som si uložila Tvoje inšpirácie, ešte sa mi určite zídu :wink: :dizzy_face:
12. júl 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janula.h Jani - ta ty si aká čarodejka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kráááásna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. júl 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa no ja na oba dni určite nebudem môcť ísť, hoci by som tááák rada :frowning2: a cestovať na otočku autobusom ráno a poobede spať nie je asi nič moc. Jedine ak by niektorá z vás z týchto našich končín išla tiež na jeden deň mohla by som ísť s ňou a prispieť jej na benzín.
12. júl 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps aach to je taka skoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: sme mohli ist spolu :frowning2:
12. júl 2012 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina čítam tvoju super skúsenosť :confounded: , ja som mala dnes podobnú. Kamoške robím tortu - tú s vesmírnou tematikou, vždy si dávala u mňa robiť tortu tak okolo 4,5 kg. Teraz sa jej pýtam, že či chce takú istú veľkú a ona že no maximálne 4 kg a jej muž, že či by som tam na tú tortu nemohla tú planétu radšej namaľovať, aby bola torta ľahšia, veď im stačí aj 3 kg. Pritom videla, keď som predčasom poťahovala 3 kg tortu, práve prišla a skonštatovala, že to je aká malá torta. Mala som z nich divný pocit, ale povedala som si, že im ju urobím tak, aby mala 3,5 kg, ale aby vyzerala tak, že z nej padnú na riť :grinning: Lebo mňa vie neskutočne vytočiť takáto vypočítavosť :angry:. Planéta už tuhne v chlacničke, momozemšťankovia netrpezlivo čakajú, kedy sa budú môcť do nej nasťahovať, zajtra tortu plním a zdobím, ak sa mi podarí pekne ju odforiť, hodím zajtra večer foto.
12. júl 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (13)
@pristela ty ideš na oba dni?
12. júl 2012 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas Sabiiiii to vďaka Tebe :wink: a aj @bianca :wink: :dizzy_face: ĎAKUJEM ZA POMOC
12. júl 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina je fain slyšet, že se máte i po letech tak rádi. My máme také takové štěstí a já jsem za to moooc vděčná....a ty kytky, to je spíš taková legrace....já pak dostanu kytku třeba pár dní po, jakože jen tak :wink: ...a jak už tu zaznělo od @vlada111 je mi také někdy smutno z toho, jak někteří manželé "fungují"....
12. júl 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Dievčence, aby ste tú našu debatu o darčekoch nepochopili zle, Ja toho môjho mužíčka stále ľúbim aj on mňa a ani by som iného nechcela. A tiež mi stále hovorí ako ma ľúbi a aký je do mňa stále zaľúbený. Len v oblasti darčekov nie je práve najdokonalejší, ale to neva, je dokonalý v tých ostatných :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (10)
@lamps jo na oba dni by som chcela ist
12. júl 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix super, ja tiež niekedy neviem, čo na čo použiť, preto sme tu, aby sme si aj takto pomáhali :grinning:
12. júl 2012 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela tak to máš super, práve pozerám nejaké spoje ako by som sa dostala za vami, ale to je des. Takže asi budem sedieť doma :cry:
12. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps měla jsi jim říct, že kdyby jsi tu planetu udělala velkou jak tenisový míček a dort pod tím ze dvou vajec, tak by se vešli do kila. :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina každému přeju ať je v manželství nebo vztahu šťastný, to se všechno co nás v životě potká špatného snáší líp. :wink:
12. júl 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci v mojom prípade omyl, šľahačka je už v kýbli :confounded: mm som povedala, že zajtra o 6 stej stojí prvý v obchode :grinning:
12. júl 2012 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok