• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

2. decembra 2016 
@eliska22
@jakelina ale kočky čo plašíte. No je pravda, že sa doľuje zla, na to máme manželov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Treba ho mať v kuchyni pred poťahovaním nejaké tie dve hoďky a ja ho pred valkaním rozpracujem v rukách a ide to super. Robila som MMF a teda už by som sa k nemu nevrátila. SMV je pohodlnejší.
12. júl 2012 o 22:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abriela ....posílám hodně pozitivní energie a síly...držte se!

@jakelina já ti samozřejmě nemůžu kecat do tvé cenové politiky, ale nepodceňuj se a zdraž! Zaprvé tvé dortíky jsou krásné, za druhé lidi budou kvůli ceně remcat vždycky, za třetí přece nebudeš dělat, za téměr odbornou práci /kterou tím, že si děláš vše od A do Z sama, děláš/, za míň než pomocná síla /to se nechci nikoho dotknout/, ale musí se ti to prostě vyplatit a při ceně 200/kilo tomu moc nevěřím....

@jakelina chápu, já si také vše beru, ale takovýhle lidi za to prostě nestojej....
12. júl 2012 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@wera.g že? aj ja som s ňou spoko :wink:
12. júl 2012 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@vlada111 tak ja mm nemám vždy poruke bohužiaľ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže v tomto si musím sama pomôcť, ale aspoň kartóny mi vždy narežie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tak v rukách som si to nahriala a vaľkala a fakt mi to šlo ťažko, a teda to vieš po 2 rokoch čo robím z mmf sa ťažko presedláva :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@janula.h :grinning: ejha, noooo tak dúfam, že to nedobabrem, kurnik to by bol prúúúúser :grinning:
12. júl 2012 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 ja to robim presne ako @aduskatt normalne kyblik hore dnom, pobucham a ono mi to vypadne cele, potom zrolujem igelit a odkrajujem si...a staci trosku pomagat v rukach a hned to mam makke...najma v lete je to super rychle :wink:
12. júl 2012 o 22:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 ja som z MMF presedlala velmi rychlo, xixi
12. júl 2012 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janula.h úúúplne, robila som z nej to pivko a úplná paráda, aj sa super farbí a vôbec sa netopí :slight_smile: predtým som robila z K2 a to je des v porovnaní s touto :slight_smile:
12. júl 2012 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@eliska22 - ja smartflex vyberám z kýblika absolútne bez násilia :grinning: . Vrchnák dám preč, položím kýblik na stôl hore dnom a zatlačím na dno tak v strede. Hmota sa uvoľní, už len príborovým nožíkom vyberiem zo sáčku koľko potrebujem a hotovo. A miesim po troche, tak to nie je také hrozné a potom zmäknutú hmotu len spojím dokopy, premiesim a hotovo :wink:. Vyvaľkať už ide potom vpohode :wink:
12. júl 2012 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@pipka tak ma napadlo, že mi to v tom septembri môžeš ukázať :grinning: :grinning: :grinning: ale nie srandu si robím :slight_smile:
ja tak rozmýšľam kočky, že čo by som Vám ja tak mohla ukázať v tom septembri na stretku a tak ma napadlo zarábanie MMF :grinning: :grinning: :grinning: aj červené ak by ste chceli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
@wera.g neboj to dáš aj ja dám len musím potrénovať :wink:
12. júl 2012 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@eliska22 len si este najdi tu obet, co to potom poupratuje:slight_smile:) ja si MMF zarabam v pohode, akurat mam problem s tym, ze mam okolo stola praskovy cukor:slight_smile:
12. júl 2012 o 23:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mia1111 ok tak to doľovanie nechám na mm, ale pst to ešte nievie a to vaľkanie zajtra skúsim riadne v rukách nahriať
aby ste ma kočky zle nepochopili, ja som nechcela plašiť a zatratiť smartflex, veď ja ho chcem tiež :grinning:, len som napísala svoje prvé dojmy :sweat_smile:
12. júl 2012 o 23:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@janula.h a ako robíš? 200g čoko a 4 pl kukuričného sirupu? ja som ešte nerobila a kurnik ani neviem, dúfam že zajtra zoženiem ten sirup :slight_smile: lebo som čítala na tortyodmamy že aj s medom sa dá a je to super..
12. júl 2012 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 ukazem ti ukazem..co len budes chciet :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@eliska22 já můžu ukazovat jak se jí dorty, kdyby to chtěl někdo vidět. Mně budou moooooooooooooooc chutnat a budu jíst s chutí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (8)
@aduskatt keby som mala bordel len v kuchyni, tak v pohode už som si zvykla, ale keby si videla, čo moja mladšia dokáže povyvádzať, celý dom hore nohami, keď ja pečiem, dnes prišla moja krstná a pýta sa ma, to čorobíte, že máš odtiahnutý gauč a ja že nič, to odtiahla Eliška :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom prišla sesternica a hovorí mi, vieš o tom, že máš cestoviny aj na gauči??? ja len s kľudom hej viem, to nie sú varené :grinning: a tak by som mohla pokračovať............
12. júl 2012 o 23:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@wera.g ja vôbec nevieeeeeeeem ja som to nikdy nerobila :grinning: viem iba recept ani neviem kde sa dá kúpiť taký sirup :grinning:
12. júl 2012 o 23:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no s bozou pomocou mam 4 torty potiahnute..uz tuhnu, tak zajtra to naskladam na seba, a modliiim sa, aby sa mi to nezrutilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

uz nech je sobota a nech si tie opachy beru...sak plnu chladnicku mam a jedlo ziadne...hladniiiii sme :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2012 o 23:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to (5)
baby potrebujem tortu na 28/7/2012 tu na Zahori okres Senica , ale mm ide v piatok 27/7/2012 z BA tak by pripadne mohla byt aj v piatok vecer. Mala by to byt torta na troj oslavu a tak som vybrala stonozku a kazda gulicka bude mat svojho oslavenca . Urobite mi to niektora sikukla z VAs?
dakujem
nieco taketo
12. júl 2012 o 23:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@jakelina no ja dnes spominala mojmu stretko a ze uplne uzasnew holky budu aj ukazovat co vedia a ja ze teda jedine co mi zostane budem ukazovať ako sa pije :sweat_smile: jeho reakcia, že na zbohom :sweat_smile: jasne , ze pije nealko !!!! tak to budeme dobra dvojka spolu :dizzy_face:
12. júl 2012 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@eliska22 taaaak som rada, ked toto citam... :grinning: :grinning: :grinning: ze nie som jedina matka, co ma byt hore nohami 5 minut po kompletnom vygruntovani :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

ja som dnes mala nektarinky po gauci...a na balkone v umelej travicke zaslapane rozžužlane kukuricne chrumky....straaasne dobre sa to cistilo :rolling_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2012 o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
@pipka nič v zlom, ale aj ja som rada, že som v tom nie sama :grinning:
12. júl 2012 o 23:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@vecernicci no jasně, počítám s tebou i s @jakelina a pokud tedy pojede, tak i s @evvina...jen to holky musíme nějak doladit. Teď když je známé místo určení, tak jsem koukala na mapu a cestu. No a z Prahy je jednoznačně nejlepší jet opravdu přes to Brno /neb ubytování je pak zhurba ve stejné výšce mapy pořád dál, cesta docela dobrá/. No, tak evvině je to jedno, ta by jela případně se mnou už z Prahy, ale vám holky to asi úplně nevyhovuje....tak a teď otázka na tělo, jak jste tedy na tom s řízením cizího motorového vozidla? Situace se má tak, že nejkratší cesta pro mne je přes to Brno a je to 361km a cca 4hodiny. Přes Hradec a Olomouc by to sice bylo jen o cca 30km delší, ale díky cestám už to dělá cca 5apůl hodiny. A vzhledem k tomu, že se tu bavíme o tom, že budu muset vyjíždět brzo ráno, abychom nějak rozumně dorazily a druhý den zase zpět, tak i přes to, že řídím ráda a často, tak se docela bojím únavy, takhle dlouhá cesta bude dost náročná a mimo to, že chci na setkání k něčemu být, tak nás hlavně nechci ohrozit na životě....takže já to vidím tak, rozhodně s vámi počítám, ale pokud budu řídit sama, tak pojedu určitě přes Brno, takže bych vás mohla nabrat kdekoli na D1 v CZ či v Brně apod., dle dohody. Pokud by jste se chtěly do řízení zapojit, tak bych byla ochotná to vzít přes ten Hradec a Olomouc, s tím, že by jsme se prostě vystřídaly, abych aspoň tu hodinu a půl navíc nemusela odřídit /a myslím si, že ono to bude trochu víc, když připočítám bloudění po městech a hledání kde vás naberu/. Ale nechci vás do ničeho rozhodně nutit, auto nikomu sice normálně nepůjčuji, ale neměla bych s tím problém, ale musely by jste se na to cítit. Protože vím, že pro spoustu lidí, i těch co normálně řídí, je problém řídit cizí auto a natož vlastně i cizí ženské :wink: a prostě zase jde o naše bezpečí, aby jsme všechny hlavně v pořádku dojely...tak dejte vědět jak to vidíte, každopádně se těším, že se poznáme..../ťuk ťuk....to jen aby nám to nějaká nemoc nepřekazila/
12. júl 2012 o 23:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@cigaretka5 no na tieto husenicky je tu @dadka212 :wink: tak jedine ze by ona nemohla, tak by som ti spravila :wink:
ale nechcem jej brat jej "patent" :grinning: :grinning:
12. júl 2012 o 23:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@evvina ten příspěvek ode mne, tu nad tímto, je určen i tobě, jen jsem nějak zkazila ten tvůj nick, tak si ho také prosím přečti
12. júl 2012 o 23:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 moje prve dojmy zo SV boli rovnake, ono to chce prax a pojde to uz potom rychlo...ja veru tolko valcekom tlacit nemusim, ked ho valkam... uz to ude akosi samo :wink:
12. júl 2012 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@eliska22 pri prvom kýbliku som mala taký ,,pocit" ako ty-že ruky dovidopo.......ale teraz už mi to ide, ako baby písali-povytiahnuť, v rukách pomiesiť a valkanie tiež už nie je problém.....krásne sa so SMV robí a ja ho veru nevymeníííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. júl 2012 o 23:36  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja si davam za ulohu rozmyslat ,co by som ukazala ja...aby som sa nemusela len k ochutnavacom a pijucim mojitko pridruzit :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :grinning:
12. júl 2012 o 23:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tk ma napada.stravu si zabezpecujeme sami?
12. júl 2012 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok