• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@eliska22 Diky zlata
13. júl 2012 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ale jasne, vydrzi, neboj.......tvarohova aj mascarpone mi vydrzuala 5 dni v pohode, mozno y vydrzala aj dlhsie, ale zjedla sa:slight_smile:
13. júl 2012 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak konecne dokoncene, pocasie mi celkom prialo, pridavam vytvory za 2 tyzdne :slight_smile:
13. júl 2012 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak hotovo...moja prvá &kitty na svete :grinning: :grinning:
13. júl 2012 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (33)
13. júl 2012 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@anibas a prosím, jak se ta oplatka stočí? to se musí asi namočit, že?
13. júl 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 nad parou trosku podrzis, ona zmakne:slight_smile:
13. júl 2012 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 predbehla ma @aduskatt - áno nad vracou konvicou stáčam - pozor na ruky :wink:
13. júl 2012 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
holky, POMOOC, nejaky napad na Harryho Pottera
13. júl 2012 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ďakujem za odpoveď, si ma potešila, že to nie je s tou trvanlivosťou až tak hrozné :slight_smile:
13. júl 2012 o 16:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Ďakujem, tak to odskúšam aj ja s tým ovocím aj plnkami :wink:
13. júl 2012 o 16:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps tak to máme doma asi stejný klon chlapa, ten můj je taky úplně suprový, ale na dárečky a kytičky si moc nepotrpí, protože by musel jít nakupovat a to on fakt nemusííí :grinning:
13. júl 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@rapunzel1 neboj, je to uplne v pohode:slight_smile:
13. júl 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci aj ja mam podobny klon:slight_smile:)ale na sviatok kvetinka je:slight_smile: aj Rafaello:slight_smile:
13. júl 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa pizza v pohodě, ale já sním asi všechno kromě segedínu a zelňačky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a předvést můžu leda tak 3D drotík třeba psa, nebo Timmyho :wink:
@florentina jestli by jsi byla táááák moc hodná a vyzvedla mě v Hradci, tak to klidně k @jakelina odjedu, to by snad neměl být problém a jak říká tchán, dobrý řidič si za 20 minut zvykne na jakékoli auto :wink: :dizzy_face:
13. júl 2012 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sisix já dávám do šlehačkové plňky radši želatinový ztužovač když mám, když ne tak smetafix...osobně mi víc vadí ta chuť se smetafixem, někomu zase víc vadí ten želatinový :frowning2:
13. júl 2012 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a jeste nejaky napad na dosr pro predskolaka? Diky za pomoc
13. júl 2012 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ale prdelku má Bárt krásnou :grinning: :grinning: :grinning:
@simasa já si korpus na to zvíře přivezu nenaplněný, aby bylo vidět, jak to ořezávám, naplním až na místě :wink:
13. júl 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eliska22 tak já měla v lednici zbytek falešnýho pařížáku od minulé soboty, dneska jsem do něj vrazila zobák a už bude pryč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: a je pořád mooooc dobrej :wink:
13. júl 2012 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@sisix asi podle zájmů, co třeba něco jakože s lízátkama a bonbónkama, to je takový univerzální
13. júl 2012 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 asi udelam neco jako pastelky ... nevis jak se kouknout na inspiraci?
13. júl 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sisix ................inspiracia z internetu ............................. :wink: :slight_smile:
13. júl 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sisix a tuto mam este ulozenu....... ta sa mi najviac paci..................... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink:
http://www.flickr.com/photos/mossys_masterpiece_cake__cupcakes/4665953790/in/photostream/
13. júl 2012 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt ďakujem :wink:
13. júl 2012 o 17:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci takže tímto se pasuješ do role dobrého řidiče :wink:, pochopila jsem to správně :sunglasses: ...jako pokud budeš kus řídit, třeba do té Olomouce /na cestě tam i zpět/...tak to vezmu přes Hradec, co bych pro tebe a tvé modelované zvířátko neudělala :grinning: ....jinak nevím, kde přesně bydlí @jakelina....ale z toho Hradce pojedeme přes Olomouc, ale samozřejmě i nějaká jiná města /Mohelnice, Přerov, Zlín atd./, tak pak ještě napiš, co by ti nejvíce vyhovovalo, pokud ti to tedy nějak pomůže a dej vědět, kde se pro tebe máme stavit. Do Brna ale tedy touto cestou nepojedeme. Nejlépe si na mapách seznamu.cz zadej plánování z Hradce do Belušské Slatiny a ono ti to vyjede trasu...navigace hodí možná něco jiného, ale bude to podobné a dej pak vědět....

@sisix vydrží to, ale někdo už ti odpověděl

....já se tu ještě dnes budu asi chvíli vyskytovat....musím totiž ještě dodělat nějakou práci, na kterou jsem zapomněla :sweat_smile: a balení se odkládá zase na noc :confounded: ....holky já jedu na pobyt maminek s dětmi a vážně celou dobu tam hodlám chodit spát s dcerou, ať doženu ten deficit....asi nebudu teda nejlepší společnice...no ale co....
13. júl 2012 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ....prosím ten příspěvek výše je pro tebe, já zase zmastila nik
13. júl 2012 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina jasně, pochopila jsem, tak do Olomouce se klidně dostanu :wink:
13. júl 2012 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina pch , to uz mozes aj po mna dojst na slovensko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jedno mesto navyse, hore dole :grinning: :grinning: :grinning:
@jakelina v Olomouci ked mrknete na barmana tak aj uz hotove mojitko vám vezme z baru a urobí na novo tak ako správne má chutiť :grinning: a ked počujú ľubozvučnú slovenčinu a @Lusil2005 Lusilkinu z "blaváčtinu" :sweat_smile: ani tringelt nepýtajú :grinning: :grinning: a taxikári tiež sto bodov plus :wink:

a tu moj Nemo, dnes by som mala robit este tu baletku ,a le vsak noc je este dlha , casu dost hadam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. júl 2012 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@florentina no to bych si nedovolila se chlubit, že jsem dobrý řidič, ale jezdím už 18 let a řidičák mám ještě o dva roky dýl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ono to nějak dopadne a myslím, že @jakelina by to měla do Olomouce určitě blíž než do Brna :wink:
13. júl 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok