• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@alenv sak mam chut tam napisat, ze ci ta cukrarka ma vyucny list na vysokozdvizny vozik alebo cukrarku:slight_smile:to ja si trufam na krajsie postavicky:slight_smile: a nie som cukrarka
14. júl 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt mám čas do septembra.... :slight_smile:
14. júl 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv ten druhy koment je tam tvoj?:slight_smile:
14. júl 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 já sú začááááátočník.....ja sa piplem.....ty si macherka, máš to zachvílku :sunglasses:
14. júl 2012 o 22:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lolko_lenka tak studuj, studuj a potom sa kludne pytaj:slight_smile:))))pripadne este je tu temy marcipanove torty ozdoby a tretia marcipanove torty korpusy a kremy:slight_smile:) takze mas co citat:slight_smile:
14. júl 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@levandulka3 uvidím čo z toho stvorím ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa teším, čo mi z toho vzíde :slight_smile: ak to zvládnem, tak to sem vycapnem... nech sa pobavíte :slight_smile: som čítala, že je lepšie ho piecť v dvoch formách, práve kôli tomu, že sa ťažšie prekrajuje, alebo dávajú trik, že dať ho do fólie po vychladnutí a do chladničky cez noc, vraj sa potom lepšie krája, tak uvidím, potom dám vedieť ako to dopadlo v reále :slight_smile:
14. júl 2012 o 22:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007 :grinning: no ja už sa v tom tolko nevyžívam :grinning:
14. júl 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt skončila som :grinning: ale nieeee,možno sa na to dám, len keby toho nebolo toľko :slight_smile:
14. júl 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lolko_lenka tu je návod:
http://www.speckledfreckle.com.au/blog/?p=748
ale ja som na špilku napichla marcipánovú hmotu Dr. Oetker - aby mi tá punčovina držala lepšie, dala som schladiť do chladu a tak polievala čoko :wink: :wink:
14. júl 2012 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lolko_lenka sak si este ani nezacala:slight_smile:))nie je to zasa az tak zlozite, len to chce trochu cviku......kazdou dalsou tortickou to bude lepsie a lepsie
14. júl 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja viem ako to nakoniec skončí :slight_smile: naštudujem si aj nemožné a nakoniec spravím klasiku... korpus, puding alebo krém, ovocie a želatina :slight_smile:
14. júl 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv ako by som povedala ja sme še pobaveľi :grinning: to je asi omyl :grinning: nemá tam byť o jednu nulu menej?
14. júl 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@alenv mna by teraz celkom zaujimalo vyjadrenie tej cukrarky k figurkam po tych komentoch.......
14. júl 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@alenv hrozné...postavičky zbúchané za pár minút z formičky a také oči a pery dokáže nakresliť aj moj 5 ročný syn....a 1200,-kč :confused: no ja neviem asi preklep lebo za tú cenu mám celú tortu alebo postavičky gina freehile či ako sa to píše :sweat_smile:
14. júl 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@janula.h sak daj dotaz do hodnoteni, ci sa nepomylili..sak za 6 hodin to aj zozerem, nelen spravim.....ja mym za dve hodky hotovych oboch mysiakov mickey a to nie som cukrarka a su viac k svetu ako tie dve opachy tam...a to sa nechcem vychvalovat, ale hento keby mi dali na tortu, tak asi placem...............ale nie dojatim
14. júl 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 ved ja sa nevyžívam....ale mne to dlho trvááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. júl 2012 o 22:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv tak tieto marcipánové figúrky ani zadarmo !!!! :grinning: :grinning:
14. júl 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dada2007 ahá :grinning: šak sa vycvičíš :wink:
14. júl 2012 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
14. júl 2012 o 23:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ale všimni si názov toho eshopu to by som fakt musela byť šalena aby som si toto kúpila :grinning:
14. júl 2012 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt .... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: to by aj mňa zaujímalo kde sú fotečky...najprv som mala problém ich nahrať a keď sa mi to už na neviem ktorýx podarilo ,tak tu niesú :unamused: idem nato ešte raz :rolling_eyes:
14. júl 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h krásna, neskutočne sa mi páči :dizzy_face: :dizzy_face:
14. júl 2012 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas perfektné, torta je bozska a normalne mam chut kusnut do popsov :grinning: .aku puncovinu si do nich robila ?
14. júl 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
14. júl 2012 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (37)
@aduskatt my máme aj tretiu tému - krémy a korpusy? A ja o nej neviem utekám hľadať :grinning: to si nemôžem nechať ujsť, ďakujem za info :grinning: zas som nebola v obraze :grinning:
14. júl 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaak prvá tortička s čokohmotou hotová, no tak super, robila som s medom a dalo sa fajn s tým robiť :slight_smile: prikladám foto :slight_smile:
14. júl 2012 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (24)
@pristela to si ma ukľudnila, že všetko stíham :grinning:, ale ja zo seba ten pocit nemám :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2012 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jasneeee, mame:slight_smile:))
14. júl 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt a nemôžem ju nájsť :grinning: aký je jej presný názov, no takže @pristelka nestíham všetko :grinning:
14. júl 2012 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok