• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. októbra 2017 
@aduskatt to hej ,šak ja som to ani tak nemyslela ,len ma zaráža ta cena za kilo ,ja beriem 9 € a to už na mňa kukaju krivo... :rolling_eyes:
15. júl 2012 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli aj ja beriem 9 a je mi jedno ako na mna pozeraju:slight_smile:.ale je fakt, ze veeeelmi dobrym znamym cenu urobim
15. júl 2012 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps zlatý...požičiaš mi ho ?? len aby mi to aspoň raz povedal...vrátim nepoužitého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2012 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@alenv to ťažko nesieme každá, oni sú väčšinou nespokojní kvôli cene troty :frowning2: si myslia, že suroviny máme zadara, elektriku, vodu tiež a robota? Aká? Veď to máme šup-šup :angry:
15. júl 2012 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli na zlavomate teraz bolo, ze torta z cukrarne v TT po 50% zlave 9,90....a torta ma kilo........a na nas bude niekto pozerat za 9 eur?
15. júl 2012 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
15. júl 2012 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt to aj ja ,niekedy pečiem iba za material ani energie nepočítam :sweat_smile:
15. júl 2012 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt preto som si tieto linky uložila a keď niekto cekne tak mu odporúčim tuto cukráreň :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2012 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli tak ja energie ano...svoju robotu venujem:slight_smile:
15. júl 2012 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli dobryyyyyy naaapadisko:slight_smile: tak ja ich poslem do tej cukrarne, co bola v zlavomate:slight_smile:
15. júl 2012 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps jo takhle tak já v tom nepolevuju.. jakmile něco brebtaj tak jim to třeknu jak s věci mají a kolik dám jen z amateriál a jestli nechtějí tak at jdou do cukrárny :sweat_smile: :sweat_smile: není mi blbé kolik si beru ted už ne. Mě by spíš mrzelo kdyby brebtali kvůli práci, že se jim to nelíbí :frowning2: :frowning2:
15. júl 2012 o 00:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps presne si to vystihla ,že aká robota ,šak torta je šup šup...dnes zavolám a zajtra mám...akoby som mavol čarovným prútikom... :unamused: mám osobnú skúsenosť asi s tromi zákaznikmi :angry: a potom keď si vypytaš peniaze ,tak na teba čumí ,že koľko to dalo asi páce ,keď to tak narýchlo....
15. júl 2012 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak... zákazníčka sa ozvala, zamatová torta je pre ňu čoko korpus s bielou a tmavou plnkou ako je klasická roláda, chcú ju až na jar, tak mám ešte veeeľa času, ale ten red velvet si aj tak odskúšam na vlastnej koži :slight_smile: ďakujem všetkým, ktorí mi poradili díky :slight_smile:
15. júl 2012 o 00:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@lawli no nech si to vyskusaju..............ja na torte robim minimalne 6 hodin............a to neratam chladenie v chladnicke................nehovoriac o tom, ked si zarabam MMF .to je este viac.............a neratala som vysavanie cukru po kuchyni a umyvanie dlazky potom, aby sme sa neprilepili na tu zem............uz ma zasda napadaju moje oblubene nakrajane horalky:slight_smile:to maju rychlo, lacno a bez prace:slight_smile:
15. júl 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rapunzel1 no este ze sa to vyjasnilo, uz by bol pruuuuuser na svete
15. júl 2012 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja som to už jednej zákazničke urobila...tak neveim či sa aj neurazila...no kukala na tortu čo si vybrala podľa obrázka a pýta sa taketo listočky mate ?? ja : nie ,podobné... ona . a taketo ružiky mi spravíte ?? ja: áno...ona : a to sú z formičky ?? ja : nie...ona : a ako viete že taketo spravíte ???

ďalší obrázok ,ten prvý pustila k vode lebo jej nedám záruku ,že bude presne taká istá...klieštiky mate .nie nepoužívam...a tuto bordúru ?? ja : nie podobnú ona . tato sa mi páči ,prečo si ju nekupíte ?? ja :lôebo je drahá a už jednu mám, tak mi netreba....ona : ale je pekná ,tak investovať sa oplatí....ja : ticho

tretí obrázok....a tuto by ste mi spravili presne ako je na obrázku ?? to ma už prešla trpezlivosť a hovorím "jedine cez kopírku, presne takáto určite nebude ,len sa budem snažiť jej čo najviac priblížiť.... " ohrnula nos a hovorí : dobre a koľko by mavyšla...keď som povedala cenu ,tak sa zháčila a to koľko beriete za kilo (očividne trochu sa v tom vyznala) ..keď som povedala 9 € ...že TAAAK VEĽA ??? ....po tomto som jej ukázala tuto stránku a teraz čakám či ta tortička na 27.7. bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. júl 2012 o 00:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@lawli supeeeer:slight_smile:) inak, ja som uz tiez povedala, ze nie som kopirka:slight_smile: ale to sa stretlo s pochopenim.....takze nakoniec bola dohoda, ze tematicky ostaneme v istej oblasti, ale mozem si to urobit podla seba....a nakoniec bola velka spokojnost:slight_smile:
15. júl 2012 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli mna vcera svrbeli prsty.ktosi sa tu pytal, ze kto by upiekol v okoli kosic.nadhernu a za bezkonkurencnu cenu...najskor som chcela napisat, ze ci za bezkonkurencne vysoku :grinning: :grinning: :grinning: a potom, ze nech sa rozhodne, ci chce lacnu, alebo kraaaaasnu:slight_smile:) ale nakoniec som nenapisala nic
15. júl 2012 o 00:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@aduskatt dúfam ,že aj my dospejeme k nejakej dohode a neskôr k spokojnosti...zatiaľ sa pani neozvala a vtedy sme si nedohdli ani to aká ta torta ma vlastne byť ,myslím vnútri...takže zatiaľ to neberiem ako zakazku... :confused: tak sa lúčim a prajem dobrú noc...mňa už láka posteľ :dizzy_face:
15. júl 2012 o 00:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lawli dobru noc:slight_smile:aj ja pomaly pojdem:slight_smile: ale fakt pomaly
15. júl 2012 o 00:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt no práve, som jej opísala tri možnosti, čo si pod tým možno predstavovať 1.red velvet, 2.táto, čo si vybrala a ešte možnosť urobiť to ako točenú tortu, aj to sa jej pozdávalo, tak že potom sa stretneme a všetko doladíme. :slight_smile:
15. júl 2012 o 00:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 :slight_smile:hlavne, ze ste sa dohodli......aka je ta tocena torta?
15. júl 2012 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt napríklad: pečené 2 korpusy, tmavý a biely, jeden len rozrežeš na polovicu, dáš si ho na spodok tortovej formy,plnku a potom si narežeš ten druhý korpus na pásy, uložíš si ich vedľa seba a potrieš buď lekvárom, a potom plnkou, stáčaš potom ako slimáka od stredu tortovej formy, jeden pás za druhým, až ku koncu formy, potom plnka, a na koniec uzavrieš tým druhým odloženým plátomA plnku vždy kontrastnú k točenému pásu, k bielemu tmavú..... Necháš dobre vychladiť, dáš dolu prstenec z formy, potrieš a klasicky dozdobíš. http://varecha.pravda.sk/recepty/tocena-cokoladova-torta-fotorecept/12905-recept.html
15. júl 2012 o 00:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel1 ahaa, uz viem,videla som tak puncovu:slight_smile:
15. júl 2012 o 00:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za paci sa mi :slight_smile: moc vas uz nestiham ked pracujem,ale aspon obrazky som pozrela a na facb som zbadala tie marcipanove figurky za 1200kc a pise tam podla fotografii robi no hruza to nebolo podla niakeho hororu :grinning: tie figurky na niaku hororovu svadobnu tortu by sa hodili ako sa cudujem,ze to tam dali akurat tak 120kc su hodne :grinning: to keby tam dali od pristeli figurky to by bola ina krasa a nie taketo obludy idu predavat to pochybujem,ze to ktosi kupi
15. júl 2012 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf moc krrrrrááááááásne
15. júl 2012 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja momentálne už neberiem žiadne objednávky lebo v septembri už nastupujem do práce a chcem si ešte trošku užiť rodinku, takže už len tak príležitostne pečiem. Pridávam moju prvú orchideu :slight_smile:
15. júl 2012 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (50)
@zuzana124 krása
15. júl 2012 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rapunzel1 ten milujuju ja, jeuzasnej. A vsechny kamaradky fo taky maji moc radi. Jen jak uz bylo psane misto sody davam kyp.pacek. A nebavim ho, pijde mi to zbytecny, jedli to s nami i deti.
15. júl 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 tak ten je uzasnej
15. júl 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok