• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

20. októbra 2017 
@alionuska Ahojky,mohla bych poprosit o radu,chtěla bych upéct malýmu dort k narozkám ,tvar nafukovací míč,a chtěla bych radu v čem péct abych co nejlépe docílila tvaru koule :slight_smile: ,eventuelně nějakej osvědčenej recept na korpus,ale asi klasický piškot by měl stačit ne? předem moc děkuji Gábina
15. júl 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už je nachystaná a čeká až si pro ní paní dojede
15. júl 2012 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@zuzana124 nádherná a super je i ta plastová tyčka u ní, ale tu u nás mají za 72,- Kč, takže by mi dort značně prodražila, tak jsem omotala bambusovou tyčku floristickou páskou
15. júl 2012 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 děkuju moc, jojo je to ručně, posadila sem před sebe barbínu :grinning: , dort mi kámoška odložila až na srpen, tak doufám, že nebude na kámen - oni jsou zrovna rodina, co jedí i potahovku i figurky do posledního a děsně si pochutnávaj :slight_smile:
15. júl 2012 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 je krásná. Jakou máš vykrajovačku na orchidej???
15. júl 2012 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj holky, potřebovala bych pomoc..:slight_smile: Nevíte, pod čím mám hledat inspiraci na dorty na stojanech? Jde mi hlavně o třípatrové stojany, mám takovou objednávku na svatbu a chtějí poslat nějaké inspirace... A já vím prd, jak to hledat... Kdbyste i něco měly poukládané, tak sem s tím..:slight_smile: Chtějí něco jmeného, základ bílý, dekor ve světle zelené..:slight_smile: Ale klidně hažte i jiné barvy, to se dá změnit..:slight_smile: Děkuji!!! :dizzy_face:
15. júl 2012 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@broucek2 nádhera, tak tohle je pro mě vyšší dívčí :slight_smile:, vypadá jak pravá
15. júl 2012 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 úžasná, k tomuhle asi nedojdu nikdy :slight_smile:
15. júl 2012 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 zvládneš to, taky dělám dorty chvíli a hlavně na ně nemám čas
15. júl 2012 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. júl 2012 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 tak to zavři do plastové krabice, to vadrží vláčnější
15. júl 2012 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv boooze to je strasneeeee...ze dvorna cukrarka :rolling_eyes:
mne keby doniesli tortu s takymito figurkami, tak sa ani nevydam :grinning: :grinning: :sweat_smile:
15. júl 2012 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@gabulle najlepsie asi v nerezovej miske
15. júl 2012 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv taaak ale ten druhy link na tie torty....ty brdooooooooo...som normalne ze cvrkla do textilu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to si dovolim nesebakriticky povedat, ze moja prvotina mala potom hodnotu zlata a bola asi tak o 1000% lepsia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. júl 2012 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
no kraasne kraaasne kraasne ste zas porobili :sunglasses:
tie orchidejky su nadherne, obidve :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

babulky lucim sa ja s vami, odchadzame na tyzden k babke na dedinu...nech si deti uziju aj prirodu :grinning: :grinning:
takze na nete budem sporadicky, ak by cokolvek ohladom stretka...tak IP alebo tak...paaaaaa. :wink:

a nepiste tak vela, lebo to potom po tyzdni nemam sancu docitat :sweat_smile: :grinning:
15. júl 2012 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@broucek2 už to tam je :slight_smile: a ještě ve folii :grinning:
15. júl 2012 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipka paaaaaaa a uzi si to:slight_smile:
15. júl 2012 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mamina1978 neviem ci ti toto pomoze, dnes som skusala... hadam sa @lamps vlasy nezjezia na hlave ked uvidi vysledok :sweat_smile: :wink:
vykrojene 2ks...ja som dala jednu vacsiu druhu mansiu, stensila okraje kosticou tmavu gulicku rozcapla a "nabodkovala" a zlepila dokopy... hadam sa to aspon podoba... je aspon odfotene vsetko co som pouzila, kedze ma to skor nenapadlo a mam len mobil so sebou a malinko veci na modelovanie u nasich...
15. júl 2012 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (11)
@broucek2 aj tvoja orchidea je nádhernááááá :slight_smile: , ja som tú svoju dávala za seba ako darček ku narodeninám mojej tete, tak som si kúpila tú tyčku ku orchidei aby to vyzeralo reálnejšie, u nás to stálo tuším okolo 2 eur
15. júl 2012 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alenv no zarážajúca je hlavne cena....ok niekomu sa to možno páči, ale proste keby tam dala cenu 120-kč za pár tak si to nikto nevšimne :grinning:
a ten druhý link s tortami to je des...to si aj moj muž všimol, že je to otrasne potiahnuté, čo on inak nerieši takéto veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. júl 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anibas krásná garden party, s dovolením si ukládám dortík pro inspiraci :slight_smile:
15. júl 2012 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 ja som si tiež myslela že to určite nezvládnem a pozri :slight_smile: ... treba to fakt skúsiť, nie je to až také zložité. Ja mám túto vykrajovačku http://www.sugarart.sk/forma-cattleya-orchid-set-large-orchidea-cattleya-velka dobre sa mi s ňou robilo, pekne ti to aj ožilkuje :slight_smile:
15. júl 2012 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzana124 děkuju za podporu a důvěru, já ještě nejsem ve fázi drátkování, zatím se ještě učím klasiku a až se mi bude zdát, že to jsem jakž takž zvládla, přejdu i na drátky :grinning: ....a nebo až to bude někdo požadovat, ale peču jen pro rodinu a kamarády za podmínky, že téma dají oni a ostatní nechaj na mě :wink:
15. júl 2012 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja dnešná rýchlovka, sestra ide blahoželať, tak samozrejme ako by to bolo bez torty na poslednú chvílu :grinning:
15. júl 2012 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (35)
ahojte
tak konečne sa našla "obeť",mohla som vyskúšať húseničku :slight_smile:
@dadka212 dík za super postup :wink:
@pipka dík za super mištičky :wink:
15. júl 2012 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (42)
@lucula73 krásne sa ti podarila :dizzy_face:
15. júl 2012 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja pridavam moj sposob susenia kaly, mozno niekomu pomoze........."susiak" som si vyrobila s tvrdeho papiera a kancelarskych spiniek:slight_smile:
15. júl 2012 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (9)
samozrejme "z" tvrdeho papiera.jujuj, ale davam tej slovencine na frak
15. júl 2012 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lawli nádherná krstinová - taká jemná, elegantná :dizzy_face: :dizzy_face:
@daducha obyčajné zbytky korpusov, sirup, džem, maslový čoko krém - keby pre dospelých tak tam vylejem aj rum :grinning: :grinning:
15. júl 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dalsia baletková odovzdaná :wink:
15. júl 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok