• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

no to jsem toho dala :grinning: :grinning: :grinning: tak ještě jednou, snad to zase neodešlu dřív než něco přihodím.. :grinning:
je možný že je něco odsud ale co.. opakování je matka moudrosti, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2012 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@artepf na straně 3 http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/marcipanove-torty-2-fotopostupy-recepty/?page=3 je kdyžtak jeden fígl jak na jezírko.. je to někde těsně za polovinou té stránky.. :wink: třeba ti to pomůže.. :wink:
18. júl 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@artepf ja robim vodu z roztopenych gumennych medvedikov vacsinou bielych, zltych a oranzovych a ofarbim jemne gelovkou modrou. podklad davam kludne aj zeleny a nevadi. piping gel sa da tiez zafarbit
18. júl 2012 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha Este su 3 miesta volne. Tak sa nemusis bat. Ak by sa to nahodu zacalo zaplnat, tak dam vediet (ked by bolo uz len posledne-snad to uz vtedy bude jasne, ale bola by som rada, keby si isla).
18. júl 2012 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina krásnučké
18. júl 2012 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa myslim ze ak by aj chcel ist este niekto naviac nemal by byt problem tu jednu noc prespat aj na nafukovacej posteli hadam by to ujovi nevadilo :slight_smile:

super kocky tesim sa ze sa nas tolko nazbieralo :dizzy_face:

@daducha keby si sla mohla by si nam ukazat tu krasnu rozkvitnutu ruzu podla julie?
18. júl 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@jakelina ju moja mama sa hodlá robiť tento čaj,čaj je to že? len nejako stále nevie ako na to a ja nemám času jej to vygoogliť:slight_smile:
18. júl 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dajna11 nakrájí na plech, dá skořici, hřebíček a může i badyán. Já ještě vždycky vymačkám dva citrony nebo pomeranče a na kilo ovoce dávám asi půl kila cukru. Peče se to na 180 stupňů asi 40 minut. Nakonec tam dám trochu rumu. Záleží i kolik toho bude mít, občas promíchám . Na ten plech vejdou dvě kila ovoce, ale když je nějaký vyšší i možná víc. Horké honem naplnit do suchých sklenic a otočit jako marmeládu víčkem dolů. Po pěti minutách vrátit a je hotovo.
18. júl 2012 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@simasa a pokoje jsou po kolika??? Já si myslím, že klidně může být i víc lidí, však většinou někdo nakonec odpadne, protože třeba onemocní. Na nikoho nic nepřivolávám. :wink: To ne.
18. júl 2012 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina a potom sa to z toho pohara papa len tak? ci sa to v zime zalieva vodou a chlipka?
18. júl 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt dáš tři lžičky do hrnku a zaliješ horkou vodou jak čaj a piješ :wink:
18. júl 2012 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt já to mám strašně ráda, je to takové voňavé, akurát pro vánoční atmosféru, ten hřebíček a skořice a rum to je taková podobná vůně jako nějaký punč. Hodně to dělám jak se vracíme z nějakých vánočních trhů, vždycky tam na to dostanu chuť :grinning: :grinning: :grinning: a jak je člověk zmrzlý, tak to zahřeje. Jenom pozor na tu trochu alkoholu. Raději ne řidiči. :wink:
18. júl 2012 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je tu niekto s okolia myjavy, nove mnesto nad vahom, vrbove, piestany potrebujem tortu spdremanna suprne :wink: a ja sama si na to netrufam
18. júl 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ja milujem vonu skorice.uplne najviac na svete:slight_smile:) no, mozno by som este na rovnaku uroven dala aj vanilku:slight_smile:) tak toto si urobiiiim:slight_smile:)
18. júl 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina ja tam ten rum nahradim vanilkovym luskom............ty blaaaaho, ja sa tesiiiim, tak toto musim mat doma a velaaaaaaaaaaaaaaaaaa:slight_smile:
18. júl 2012 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt však zkus, nejde na tom nic pokazit a každý si tam dá to co má rád. :wink:
18. júl 2012 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina no ved to...................este ma napadlo, toto v zime otvorit, pol pohara zaliat cervenym sumivym a mas takmer sangriu:slight_smile:)
18. júl 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojky, tak jsem dostala tip, že pro švagra až v říjnu dort "činka". Našla jsem tenhle, ale můžete mi poradit, co je to za barvu??? Perleťová stříbrná, sprej? :confounded: :confounded:

http://dorty.artmama.cz/node/55596
18. júl 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina moc moc dakujem
18. júl 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tohle mi teda hlava nebere, teda mně moc neberou ani ty penisy a prsa, ale tohle je fakt přes čáru (aspoň tu mojí) http://ukocurka.blogspot.cz/2008/05/dort-no-coment-o_08.html a pak ještě s takovým nápisem, mi řekněte, kdo si to nechá udělat?????? http://ukocurka.blogspot.cz/2011/01/prirozeni.html
18. júl 2012 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 :confounded: :confounded: :rolling_eyes: no coment, neurobila by som take, a keby som bola nutena nieco take urobit(co nebudem) tak by som to isto nevystavila na net :zipper_mouth: :unamused: :confused:
18. júl 2012 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nebude torta -krabica vyzerat divne ked bude nizucka?... nechcela som robit nejaku velku a mama ma len 28cm priemer okruhlu formu, takze bude mozno 5cm na vysku :confused:
18. júl 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 ty kokso.........hnus
18. júl 2012 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 a keby si upiekla v hrnci s mensim priemerom?
18. júl 2012 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 tak upec na dva krat :wink:
18. júl 2012 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby takze zapisujem termin stretka , upeciem marlenku bez valkania, predvediem vam krabicu hranatu , pripadne ozdobím ju stencilom, to tiez mozno niekoho zaujme, a je to najrychlejsie zdobenie ake znam :grinning: a este postavu nejakej zenskej, vaaac ani nehnu brvou len lyzickou a poharikom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: bo aby som stihla vidiet aj ja , chem obkukat vseeeeetky kvety co sa tam budu robit :sweat_smile: :sweat_smile:

a holky snad sa to nebude predvadzat vsetko naraz bo to pak nic neuvidim :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a ja uz mam stretko uzavrete, uz ani slovo o nom nedam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: budem len striehnut na com predvádzačskom sa dohodnete a tešííííííť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. júl 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pralinka25 to som tiez kukala, len neviem co by urobili tie "plastove" usi na hrnci :confounded: a viac sa asi nepoje, kedze my odovzdame tortu na navsteve a potom ficime domov a bude nas tam 7 plus moje 2 male baby...
18. júl 2012 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 aha no s plastovymi usami veru nie :frowning2: ja mam kovove to sa da ale plastove fakt nie. skoda
18. júl 2012 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a este jedna kontrolna otazka... dali by ste ten rafaelo krem pod potah? dost mi este asi zsotane :confused:
18. júl 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dam kontrolnu:slight_smile:)) davali ste pod potah cisto dzem?
18. júl 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok