• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@janula.h je pospajana spajdlami krizom aj v kolesach a zapichnuta do torty
19. júl 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na dnes posledna..svetly korpus, karamelovy krem bezmaslovy, 2 kg
19. júl 2012 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@mamina1978 nádherná tortička, šikulka . S tým rafaelo krémom a nektarinkami musela aj chutiť. Hneď by so si dala :slight_smile: :wink:
Aj ja by som to chcela dokázať, len mám obe ruky ľavé. No čo už ...
19. júl 2012 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hokly, cim to je, ze ne pokazde mi korpus krasne vyjede. Treba ted posledne cokoladovy mi nevyskocil. :frowning2:
19. júl 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucka_o kočky ti dali krásne inšpirácie, tak ti asi iné neporadím. Ja si pozerám vždycky internet, nemám uložené inšpirácie a potom si nejakú urobím podľa seba. Ale už ti odpovedám neskoro, ale taká kvetinkovo lienková by bola super.
19. júl 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 - moja zlatá, ešte ma napadlo, keď čítam, že tam majú toho stále ešte kopec, náhodou klasické vykrajovačky hortenzie si tam nezbadala? Takéto dačo: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/hortenzia-sada-3-modecor/
19. júl 2012 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 nemam vobec, len aby bol podklad ruzovy.....
19. júl 2012 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 dakujeeeeeeeeeeeeeemmmmmm
19. júl 2012 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps ako si ho robila, ak smiem vediet???? je nieco ako mascarpone????dakujem!
19. júl 2012 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 tie hortenzie tam maju :wink:
19. júl 2012 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucka_o ak myslíš ako som robila krém, recept som dávala na predošlej strane. Mne osobne tento jogurtovo-šľahačkový krém chutí lepšie ako krém s mascarpone a bielej čoko :sweat_smile:
19. júl 2012 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobrý večer přeji¨

potřebovala bych malou radu, sestra si na mě vymyslela dort pro neteř s motivem Hello Kitty a moc se mi líbí tenhle ozdobný lem z kytiček........ale vůbec nevím, jak na to, aby to bylo takhle pěkné.........neporadila byste mi některá? díky moc¨
19. júl 2012 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (7)
@lencza ten horny je robeny kliestikmi, ten dole vyzera, ze potahovka je odkrojena dalej od spodu torty a na to poprilepovane vykrojene kvietky gulate http://www.tortickovo.com/tortickovo-cukrarskepomocky/eshop/6-1-Vykrajovace-a-vypichovace/0/5/225-Vypichovac-Kvet-gulaty-4ks ...listu na to som taku nevidela... :wink: ...teraz citam z kvetiniek...tak ten spodny :wink:
20. júl 2012 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 aha, takže vlastně všechny ty červené kytičky jsou nalepené až na ten okraj.............díky moc
20. júl 2012 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza ano a na vacsich mas nalepene biele mensie a v tom malu "perlicku" vtlacenu- tie gulicky sa daju zohnat aj v potravinach(u nas isto)
20. júl 2012 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ty bílý už bych věděla, jen jsem si říkala, jak na ty červený :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nebyla mi jasná ta technika, jsem si říkala, že to asi nevykrájím přímo v tom okraji
20. júl 2012 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dasa capkova je podla mna uzasna ta jej robota je total, ze waw mam skoro vsetky jej torty ulozene
20. júl 2012 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lencza neee, tie cervene niesu nalepene, potahovku vyhladis az na podlozku obrezes okolo torty a pak vezmes kvietok vykrajovacku a otlacas na kraj, z vonkajsej strany zatlacis silnejsie a tym to vlastne orezes a strana blizsie k torte sa len otlaci, neprereže
20. júl 2012 o 00:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela super, děkuju..........no budu si to muset vyzkoušet předem, aby to nějak vypadalo....takže vlastně nahnout tu vykrajovačku trošku na stranu a na vnější straně dotisknout až na podložku, aby se odkrojil zbytek potahovky
20. júl 2012 o 00:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lencza jo jo presne tak :wink:
20. júl 2012 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no inak z tvojich mam tiez uz veeela ulozenych ani o tom nevies :wink: to hrozno je bozske od nej
@maya30 nadherna
@lamps krasna
20. júl 2012 o 00:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin jee, a to fakt , az potahovka mi padla na kolenááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: vsak to že aká česť , kujeeem :dizzy_face: no ja ako nemam rada Kitty torty tak tu jej v albumoch žeriem aj som si ju ulozila, uplne fantasticka a vela ostatnych torticiek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2012 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela moja ved preco asi chcem ist k tebe na skolenie urcite nie,ze to co robis nevies :grinning: ,ale ze ta zeriemskoda,ze mi to zas nevyslo mam aj darek pre teba.Inak z akej vykrajovacky sa robi frezia?
20. júl 2012 o 01:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamina1978 ked tam davas tie nektarinky davas ich aj so supkou?
20. júl 2012 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mia1111 ano aj tei hortenzie su tam
20. júl 2012 o 01:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mizulienka veru netusim ci to ma na plny uvazok ale myslim ze nie obcas na nu natrafim na dortomanii na diskusiach tiez uz hodne dlho obdivujem jej torty a nadherne stencily na nich
20. júl 2012 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin ano , ale krajam na malicke kusky.Mesiaciky a kazdy na 3 krat prekrojim. Je to take chutnejsie :wink: :slight_smile:
20. júl 2012 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin http://tortyodmamy.sme.sk//frezia-pomocou-vykrajovacky

teda holky , zeby som bola ocarena smartlexom na potahovanie :rolling_eyes: nemooožem povedať :rolling_eyes: sice jedina vyhoda dal sa vyvalkat a potiahnut na hrubku papiera :sweat_smile: ale s MMF sa mi robi oooovela lepsie , nuž snad to chce len cvik :grinning:
20. júl 2012 o 01:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela zvyk je holt zvyk :slight_smile: a ty děláš s MMF úplné zázraky...........ale upřímně, i když já nedám na smartflex dopustit, teď mi přišla várka a moc mi nevoní, přijde mi, že je cítit trochu po česneku. Tuhle sem někde četla, že se hrozně liší jednotlivá balení, že jim kolísá kvalita :frowning2:
20. júl 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mates22 nooo a nebol taky nazltnuty miestami? lebo kamoske sa normalne pokazil v zaruke a ked sme boli na predvadzacke v dubnici tak dalsia vyrala smartflex flower kyblik este v zaruke a ked sme ho tam otvorili tak bol pokazeny tiez aj jej ho vymenili. ale clovek ked objedna a poslu mu toto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok