• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@maya30 áno malé jogurty :sweat_smile:
20. júl 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešná dokončená, pani si mala prísť pre ňu zajtra večer a že si ju môže prísť zobrať aj dnes... no ešte že som na nej do 3tej v noci makala a chýbal už len nápis a kvietky okolo a deti spali :slight_smile:
20. júl 2012 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
caute dievcence, ako sa mate? :slight_smile: pridavam svoju torticku.. clovece, to auto mi dalo zabrat...neznasam robit auta :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a aj tak vyzera :stuck_out_tongue_closed_eyes: moj prvy pokus o toto auto mi manzel zhodnotil,ze vyzera ako bicykel,ale ze toto uz je lepsie :rolling_eyes: no este ze ho mam :grinning: to je auto z transformers.. bumblebee
20. júl 2012 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
@lussy23 dakujem
20. júl 2012 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa moooja ja len na rychlo uplne ze odveci z chalupy...nemam cas vsetko citat, takze sa absolutne neorientujerm....ale akoze suhlasim so vsetkym, nema problema s nicim, aj do "banku" dam co len poviete ale odtial tiez chcem len nieco KRAAAAAASNE :grinning: :grinning: :grinning:

a co sa menoviek tyka kludne vyrobim, len mi do IP potom napiste mena a ja vas onalepkujem ak sa uz niekto iny medzicasom neponukol :grinning: :wink:
20. júl 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 ďakujem moja :slight_smile: a ano babika je ozajstná barbie, je strčená do torty a šatky má z poťahovky
20. júl 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky lucim sa na tyzden ideme na dovolenku do demanovskej doliny tak vam tu aspon po tych dievcenych inspiraciach supnem par pre chlapcov :grinning: . Nech vam to dobre pecie kocky :dizzy_face:
20. júl 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
ej sa mi tam zamotala aj dievcenska. ale kukam ze som vam to riadne vytapetovala mate co listovat :grinning:
20. júl 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@dm1 jéj krásne inšpirácie ... my odchádzame zajtra do Lipt. Jána :sweat_smile:
20. júl 2012 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha čo je to ten celshapes? :confounded:
20. júl 2012 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mizulienka dakujem :slight_smile:
dakujem baby za paci sa mi...uz len dve tento vikend, futbalove... jedna sa chladi, len musim konecne baby odpratat do postele :rolling_eyes:
20. júl 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy :frowning2: ak z tohto bude 3D Thomas , ktory sa bude podobat a nerozpadne sa :confused: a ak sa trafím aj do váhy :confused: tak vám už urobím do swapu absolutne vsetko dla vasko zelania :grinning: :grinning: :grinning: umíííram :sweat_smile:
20. júl 2012 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@levandulka3 to su take plastove formy rozne vzory ja mam tuto aj daducha a bojujem s nou statocne a zatial odolava :zipper_mouth: http://www.sugarart.sk/forma-ornamenty-scrolls-cm19
20. júl 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela neboj zvladnes to verime ti :slight_smile:
20. júl 2012 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no ja práve robím agenta finn mcmissile a teda nepodobá sa ešte vôbec, som zvedavá keď ho potiahnem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja proste milujem automobily, vlaky, lietadlá a iné torty pre chlapcov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
jej baby aha ake krasne stare pismo na nejaku knihu este som nevidela take v listach len patchwork http://www.sugarart.sk/lista-vykrajovacia-abeceda-velkacisla-old-english
20. júl 2012 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ooo , to vypada super, ma aj male? len ta cena :confounded: ked si vezmem zeby som chcela aj male :confounded:
@dadka212 joj nieco hovor, ja taky tak , zboznujem mechanicke torty :frowning2: drzim palce !!!
20. júl 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela no on ma dost drahy e-shop.... je to novinka tak mozno preto ta cena a male som tam nevidela
20. júl 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela dík aj ja tebe :grinning:
20. júl 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 oo, to znie uz lepsieeee :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. júl 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 super nechapem ze som na to este nikde nenatrafila sak ja dost brazdim e-shopy ze co nove :grinning:
20. júl 2012 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kocky mate niekto tortomaniu u vas v meste a idete na stretko? by som nieco asi vzala
20. júl 2012 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 ja som to asi pred 2-3 týždňami videla v tortomanii dali novinky na FB, len akosi sa mi to nehodí na torty čo robievam, asi by som to ani nevedela prečítať :grinning:
20. júl 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 mne tam chodieva sestra brať, ak chceš písni mi kúpim :wink:
20. júl 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 sak ani mne sa to nehodi ale co ked raz :grinning: :grinning: :grinning:. a super pokukam co by som chcela a potom napisem pred stretkom :slight_smile:
20. júl 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 oki potom písni ak niečo budeš chcieť :wink:
20. júl 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dm1 ďakujem za vysvetlenie, ozaj pidi vzory :dizzy_face: :dizzy_face:
20. júl 2012 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dm1 napis mi co potrebujes, ja pojdem isto este aj teraz do tortomanie, lebo potahovka dochadza :wink: takze kludne mozem doniest, dokonca este v auguste ti to mozem, lebo pojdeme este na tyzden na prazdniny k nasim :wink: a mam pre teba male srdiecka :wink:
20. júl 2012 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok