Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
lamps
20. júl 2012
@maya30 áno malé jogurty :-N
rapunzel1
20. júl 2012
Moja dnešná dokončená, pani si mala prísť pre ňu zajtra večer a že si ju môže prísť zobrať aj dnes... no ešte že som na nej do 3tej v noci makala a chýbal už len nápis a kvietky okolo a deti spali 🙂
mrka2
20. júl 2012
caute dievcence, ako sa mate? 🙂 pridavam svoju torticku.. clovece, to auto mi dalo zabrat...neznasam robit auta ]-( :-p a aj tak vyzera :-p moj prvy pokus o toto auto mi manzel zhodnotil,ze vyzera ako bicykel,ale ze toto uz je lepsie 8-( no este ze ho mam 😃 to je auto z transformers.. bumblebee
aduskatt
20. júl 2012
@lussy23 dakujem
pipka
20. júl 2012
@simasa moooja ja len na rychlo uplne ze odveci z chalupy...nemam cas vsetko citat, takze sa absolutne neorientujerm....ale akoze suhlasim so vsetkym, nema problema s nicim, aj do "banku" dam co len poviete ale odtial tiez chcem len nieco KRAAAAAASNE 😃 😃 😃

a co sa menoviek tyka kludne vyrobim, len mi do IP potom napiste mena a ja vas onalepkujem ak sa uz niekto iny medzicasom neponukol 😃 😉
dadka212
20. júl 2012
@lussy23 ďakujem moja 🙂 a ano babika je ozajstná barbie, je strčená do torty a šatky má z poťahovky
dm1
20. júl 2012
kocky lucim sa na tyzden ideme na dovolenku do demanovskej doliny tak vam tu aspon po tych dievcenych inspiraciach supnem par pre chlapcov 😃 . Nech vam to dobre pecie kocky x-)
dm1
20. júl 2012
ej sa mi tam zamotala aj dievcenska. ale kukam ze som vam to riadne vytapetovala mate co listovat 😃
maca77
20. júl 2012
@dm1 jéj krásne inšpirácie ... my odchádzame zajtra do Lipt. Jána :-N
levandulka3
20. júl 2012
@daducha čo je to ten celshapes? :-S
ajka82
20. júl 2012
@mizulienka dakujem 🙂
dakujem baby za paci sa mi...uz len dve tento vikend, futbalove... jedna sa chladi, len musim konecne baby odpratat do postele 8-(
pristela
20. júl 2012
babyyyyy 😞 ak z tohto bude 3D Thomas , ktory sa bude podobat a nerozpadne sa =-) a ak sa trafím aj do váhy =-) tak vám už urobím do swapu absolutne vsetko dla vasko zelania 😃 😃 😃 umíííram :-N
dm1
20. júl 2012
@levandulka3 to su take plastove formy rozne vzory ja mam tuto aj daducha a bojujem s nou statocne a zatial odolava :-x http://www.sugarart.sk/forma-ornamenty-scrolls-...
dm1
20. júl 2012
@pristela neboj zvladnes to verime ti 🙂
dadka212
20. júl 2012
@pristela no ja práve robím agenta finn mcmissile a teda nepodobá sa ešte vôbec, som zvedavá keď ho potiahnem :-p ja proste milujem automobily, vlaky, lietadlá a iné torty pre chlapcov :-p
dm1
20. júl 2012
jej baby aha ake krasne stare pismo na nejaku knihu este som nevidela take v listach len patchwork http://www.sugarart.sk/lista-vykrajovacia-abece...
pristela
20. júl 2012
@dm1 ooo , to vypada super, ma aj male? len ta cena :-S ked si vezmem zeby som chcela aj male :-S
@dadka212 joj nieco hovor, ja taky tak , zboznujem mechanicke torty 😞 drzim palce !!!
dm1
20. júl 2012
@pristela no on ma dost drahy e-shop.... je to novinka tak mozno preto ta cena a male som tam nevidela
dadka212
20. júl 2012
@pristela dík aj ja tebe 😃
dadka212
20. júl 2012
pristela
20. júl 2012
@dadka212 oo, to znie uz lepsieeee :-N :-N :-N
dm1
20. júl 2012
@dadka212 super nechapem ze som na to este nikde nenatrafila sak ja dost brazdim e-shopy ze co nove 😃
dm1
20. júl 2012
kocky mate niekto tortomaniu u vas v meste a idete na stretko? by som nieco asi vzala
dadka212
20. júl 2012
@dm1 ja som to asi pred 2-3 týždňami videla v tortomanii dali novinky na FB, len akosi sa mi to nehodí na torty čo robievam, asi by som to ani nevedela prečítať 😃
dadka212
20. júl 2012
@dm1 mne tam chodieva sestra brať, ak chceš písni mi kúpim 😉
dm1
20. júl 2012
@dadka212 sak ani mne sa to nehodi ale co ked raz 😃 😃 😃. a super pokukam co by som chcela a potom napisem pred stretkom 🙂
broucek2
20. júl 2012
dnes jsem si udělala radost a koupila tyto krásné knihy http://www.dortisimo.cz/eshop/literatura/1992-k... a http://www.dortisimo.cz/eshop/literatura/2063-k...
Jsou fakt super i s postupy
dadka212
20. júl 2012
@dm1 oki potom písni ak niečo budeš chcieť 😉
levandulka3
20. júl 2012
@dm1 ďakujem za vysvetlenie, ozaj pidi vzory x-) x-)
ajka82
20. júl 2012
@dm1 napis mi co potrebujes, ja pojdem isto este aj teraz do tortomanie, lebo potahovka dochadza 😉 takze kludne mozem doniest, dokonca este v auguste ti to mozem, lebo pojdeme este na tyzden na prazdniny k nasim 😉 a mam pre teba male srdiecka 😉