• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@janula.h ano je v postupoch na prvej strane od @stankapk :wink: len keď bol redší minule nepridala som creme-olé ale želatinovy stužovač aby to nezmenilo chuť :wink:
21. júl 2012 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina saakris a mám :grinning: :grinning: nevedela si mi to napísat ráno ? :grinning: :grinning: :grinning: ale uz je odovzdana a asi aj zjedena :confused:
21. júl 2012 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@peroli tak tak,moderná doba:slight_smile:
21. júl 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 prosim ta ako vyberas korpusy z tych malych misiek? ide ti to v pohode ked len vymastis a vysypes mukou? kujem :slight_smile:
21. júl 2012 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajka82 ja takým tenkým nožíkom oddelím kraje lebo su nalepené na miske a potom tým nožom ak to nejde von pichám po okraji misky až ku dnu, neviem či chápeš :sweat_smile: ale väčšinou mi to ide v pohode
21. júl 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela ja že je to naschvál naopak :grinning:
21. júl 2012 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 chapem, dakujem
21. júl 2012 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@njonja ale určite bola rada. @pristela má rada dobrodružstvo, či? :grinning:
21. júl 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: aby se to N někomu nešprajclo v žaludku :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 ta osviezujuca tvaroh plnka a mascarpone?
21. júl 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212
@jakelina :grinning: :grinning: :grinning: tak predpokladam ze oslavenec sa povodne vola Vlado a Vladan je len prezívka čižee, to N jasne ze som dala "nárocky" naopak :grinning: :grinning: :grinning: ja som uz velakrat dala naopak ale cisla :sweat_smile: ale vzdy som na to dosla po fotení :sweat_smile:

@vlada111 jasne, ja som pre vsetku srandu :grinning: a veruže nam bolo dobre :dizzy_face: :dizzy_face: som zvedava na bududcu sobotu a na ten kurzik a hlavne ci pride ten chlap co sa mi nahlasil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ale tu je dnes veselo :grinning: ja nemám tortu tento týždeň, tak si pečiem na zajtra sama sebe :grinning: ale len tak šáhnuto do marcipánu, to len aby ma ruky nesvrbeli :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2012 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela a nemáš náhodou opačne aj tie farby? :grinning: :grinning: :grinning: ja som minulý týždeň robila takúto tortu a v ľavo bola modrá a v pravo červená :grinning: :grinning: :grinning: teraz neviem, či som to ja mala naopak :grinning:
21. júl 2012 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pristela tak teraz som si ten znak vygooglila a teda oni sami nevedia ako to je, raz to majú tak a raz tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2012 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žena ty ma nehnevaj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som bezala mrk ted aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ale ne, oni to maju aj tak aj tak , ja tuto robila podla jednej americkej torticky a tam boli farby takto, ma ani nenapadlo porovnavat abo skumat to nejak viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. júl 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eliska22 ja som robila farby na ten dres podla ich dresov a je zozadu otoceny...takze podla toho z ktorej strany to beres, alebo podla rukava to maju farebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze pristelka to ma isto dobre :wink:
21. júl 2012 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela my ti nedáme pokoj co chudě. Ještě se ti o tom dortu bude i zdát, že ho máš opačně a dala jsi podložku místo dolů z vrchu :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2012 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@pristela ja nič, len som bežala si to skontrolovať, či som to ja nemala opačne :grinning: to už moja deformácia.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. júl 2012 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
moja stresová, prišli si pre ňu tesne pred sobášom-už som si myslela, že budeme mať ku káve my
21. júl 2012 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (38)
@ajka82 ooo, dakujem dobra vila :sweat_smile: mna tiez napadlo ze ak mam zle tak to mam asi zo zadu dres :grinning: :grinning: :grinning:

@jakelina ako ono by ma to mozno aj trapilo, keby ma ted viac netrapi ten Thomas :rolling_eyes: kaslat na nejaky znak ale ako obalit toto monštrum v celku??? :confused:
21. júl 2012 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja včerajšia krstinová :wink:
21. júl 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@anibas ďakujem za pochvalu, od teba ma to zvlášť teší, dúfam, že po stretku a tvojej predvádzačke budú tie kvety ešte krajšie
21. júl 2012 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
žienky skúšala som gaštanovú plnku v 300 ml mlieka som uvarila Zlatý klas,a zvlášť som dala 3/4 masla, 1 kocku gašt.pyré,3pl práš. cukru a potom do toho som vmiešala puding vychladený a trochu rumu :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňamka je to dala som to na tmavý korpus na to džemík na to plnku a nato šľahačku :slight_smile:
21. júl 2012 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahoj babenky tu su moje vytvori.fodbalova korpus coko,plnka mascarpone+maliny,vaha4kg,mmf,babika korpus coko,plnka karamel+dzem,mmf, vaha2,7kg.
21. júl 2012 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
dnešné superrýchlovky
21. júl 2012 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (28)
@mariann2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nemyslím, že mám čo ukazovať - mnohé tu máte oveľa krajšie kvietočky - a to je holá skutočnosť !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
21. júl 2012 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence dufam ze nepeciete vsetky :wink: potrebovala by som poradit, mam robit tuto torticku o nejake 3 tyzdne ale chcela by som ten kvet nahradit nejakym inym, len neviem cim....farba nebude fialova ale staroruzova, rozmyslala som nad pivonkou, alebo mozno nieco ine ? neviem...
21. júl 2012 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@anibas joj moja, nebuď skromná, ja sa teším na tie tvoje ruže, že ma naučíš
21. júl 2012 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@maya30 mňa tiež hneď napadla pivonka :wink:
21. júl 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@maya30 asi tu pivoňku bych tam viděla
21. júl 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok