• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

16. januára 2017 
@vlada111 nádhera jako vždycky, asi bych se do orchidejí nezakousla, spíš bych cpala do vázy, že jsou jako živé :slight_smile:
22. júl 2012 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps tak to ťa nemusí mrzieť :wink: už je len polka torty a určite sa spapká :grinning: len teda viacej nám chutia také bezmaslové torty :wink:
22. júl 2012 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps jaaaaaaa???? :confused: :confused: :confused: si robila dnes nejaky korpus polievany alkoholom ? :confused: :confused: :confused: :confused: ja ani len netusim ako sa robia orchidee :grinning: :grinning: :grinning: pockam pokial sa ty naucis a pak prídem :grinning: :grinning: :grinning:

@marci2305 sme to preberali na Fb :sweat_smile: vsak kolesá ušiť a žehličkou vies co sa na potahovke robí :grinning: :grinning: :grinning:

Holky este raz veelmi pekne dakujem za paci sa mi aj pismenka, ste úúúúúžasnéééééé !!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. júl 2012 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@eliska22 och, to som rada, že nemáš na mňa ťažké srdce :sweat_smile: mne už torty nechutia vôbec :grinning:, keď robím novú plnku len ju trošku okoštujem a som najedená tých sladkých výparov. Hlavný koštunkér u nás je mm a najstarší syn :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela noooo tak to máme obe dosť problém, ja tiež netuším, ale podstatné je, že budeme mať doma obe formičky :grinning: :grinning: :grinning: a okolo alkoholu som dnes ani neprešla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps u nás koštujú všetci povinne čo prídu gratulovať :grinning: :grinning: :grinning: a nesťažujú sa :sunglasses: ani dnes sa nesťažovali, len hovorili, že je taká maslovejšia a že pribináčik je lepší, ale taniere ostali prázdne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. júl 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 mám vykrajovaciu lištu, už mám šulkania plné zuby, tak som si pomohla :slight_smile:
22. júl 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
22. júl 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anibas veď je krááásny
22. júl 2012 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anibas dortík je nádherný a malá jaká šikulka :wink:
22. júl 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela :grinning: :grinning: :grinning: sikulka!!!!! Ja to tou striekackou neviem:frowning2: daco robim zle, lebo to nevladzem vytlacit:frowning2:
a ano:slight_smile: Ital stal modelom, on je tak zamilovany do seba, ze by si neverila!!!!Ked nabuduce sa bude chystat nieco take, si viiitana! A darujeme ti taliana a este aj zaplatime, ked si ho vezmes k sebe:slight_smile:)))
22. júl 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja dej i s tou stříkačkou do mikrovlnky a půjde to dobře :wink:
22. júl 2012 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps
@pristela kočky mám presne túto vykrajovačku http://www.tortickovo.com/tortickovo-cukrarskepomocky/eshop/6-1-Vykrajovace-a-vypichovace/0/5/265-Orchidea-Cymbidium
som s ňou veeeeľmi spokojná. Kúpila som v sikovnamama.sk za 3 EUR, ale teraz ju nemajú. Je veľmi ostrá, krásne reže a kvety sú akurát, vôbec nie sú veľké, ani malé. Tak do toho šikovnice :wink:
22. júl 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@njonja nne to tiež nejde s tou striekačkou, myslím, že to sú čarodejnice tu niektoré, ale tak mne nejde tá hmota ani vaľkať nieto ešte striekať :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina DAKUJEM!! :slight_smile: :slight_smile: aha! Tak v tom bude ten pes zakopany! Ja nemam mikrovlnku:frowning2: Ale skusim to dat do truby, mozno sa mi to nepripecie:slight_smile:
22. júl 2012 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a znovu bielo-zelená
22. júl 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (30)
@jakelina zas tá mikrovlnka :grinning:
22. júl 2012 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@njonja nebo v sáčku do hrnce s horkou vodou
22. júl 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vlada111 jéééj ďakujem aj za @pristelku :sweat_smile: a prepáč, že som taká otravná, ale ja by som rada vedela aj to akú formičku máš na tie ornamenty po boku torty?
22. júl 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@iwulka23 krasnej. Ted blba otazka, to cim tvarujes je puncovina?
22. júl 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eliska22 co bychom bez ní dělaly co :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2012 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps já nevím jestli je to ona, ale já ji mám a přijde mi to podobné. Myslím tu formičku co má vlada111 na tom dortu.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=46734010&tab=11
Taky jsem to dávala z boku na dort.
22. júl 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dakujem:slight_smile: To sa mi zda ekonomickejsie, ako zapinat celu trubu:slight_smile:))By ma to nenapadlo! Ste macherky, baby!
22. júl 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babyyy, tak my sme doma..ale asi nemam moc sancu vas docitat za ten tyzden :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. júl 2012 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sisix punčovina je korpus rozmačkaný s krémem, rumem, marmeládou nebo čokoládou, co má kdo rád. Takového něco jako hmota na rumové kuličky. :wink:
22. júl 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 tak jsme se shodly na čase i odkaze :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111
@jakelina babuľky ďakujem, lne škoda, že to je z Čiech :frowning2:
22. júl 2012 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111
@jakelina babuľky ďakujem, len škoda, že to je z Čiech :frowning2:
22. júl 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vlada111 su dokonale!!!!! uzasne!
22. júl 2012 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok