• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@lamps tak ti koupím a přivezu na sraz. Už mám toho víc od jiných holek ze Slovenska, tak to není problém
22. júl 2012 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holciny uz dvno mi doslo na mail, ak chcete hor sa do tohooooo :grinning: : http://www.aldoska.estranky.cz/clanky/letni-dortova-soutez.html
22. júl 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina jéééjho ty si taká dobrá duša :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:, no len ak mi to nevíde prísť Vás pozrieť, potrebovala by som, aby mi to ďalšia dobrá duša @pristelka zobrala a ja by som si to nejako od nej vyzdvihla. Peniažky ti pošlem ako?
22. júl 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps @jakelina a keby ti to priniesla Majka na to stretko a potom ti to niektorá poslala poštou. Neviem, či ideš na to stretko.
22. júl 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lamps peníze až tam a kdyby ti to nevyšlo a nemohla jsi přijet, tak ti to zůstane u pristely a ty se s ní nějak domluvíš ano. :wink:
22. júl 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina @lamps no nejako nám ide rovnako písať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lamps prostě musíš přijet, abys měla takové pěkné lišty na dorty :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina dobre Majka dohodnuté :sweat_smile: ja by som veľmi rada prišla v nedeľu Vás tam pozrieť :sweat_smile: uvidím, či sa to podarí. Škoda, že PE je tak od veci a nemáte to cestou, aj kávičku by som Vám (myslím teba a spoločníčky spolujazdkyne) uvarila aj napapať a zamaškrtiť by som Vám dala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak mi to nevíde prísť za vami :frowning2:
22. júl 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lamps určitě se podaří a uděláš si malý výlet. :wink: Musíš se řídit heslem, kterým se řídím celý život já. UDĚLAT NĚCO TĚŽKÉHO TRVÁ DLOUHO A UDĚLAT NĚCO NEMOŽNÉHO TRVÁ JENOM O TROCHU DÝL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. júl 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina no napíšem si to heslo na chladničku a budem si ho čítať vždy, keď do nej pôjdem :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela dokonaly Tomas
@daducha nadherne vsetky do jednej
@anibas perfektna ovecka Timmy a mala nadherna, krasne ocka ma :wink:
@vlada111 Vladi uz som obdivovala na FB neskutocne krasna torta, kazda tvoja torta ma dusu, nadhera :wink: :wink: :wink:
@artepf perfektne, krasne, mali museli mat obrovsku radost :wink:
ake velke boli? to ste mali asi velku oslavu, ked si robila dve torty :wink: :wink:
22. júl 2012 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@florentina já si je objednávám přes net, když objednávám barvičky, tak ty časáky můžu vzít s sebu, když mě stejně povezeš :wink: a naten papír ti taky mrknu u nás v kiku až se tam dostanu :slight_smile:
a mrkni tady https://www.google.cz/search?q=dort+pro+v%C4%8Dela%C5%99e&hl=cs&client=firefox-a&hs=TxN&rls=org.mozilla:cs:official&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=9FcMUJPBHob04QSl3a3KCg&ved=0CEgQ_AUoAQ&biw=1016&bih=629
22. júl 2012 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mates22 dík moc a oslava se vydařila, ale potom začalo stejně pršet, naštěstí jsme byli pod střechou, jen ten menší oslavenec nemohl lozit po zahradě :frowning2:
22. júl 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vlada111
@mrka2
@anibas holky moc díky za pochvalu :dizzy_face:
22. júl 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moja prvá tortička po dovolenke...strašne sa mi nechcelo..ale keďže to bolo pre moju už 8ročnú slečnu tak som sa premohla :slight_smile: ...vymyslela si to ešte v Chorvátsku...a stále ju chcela...asi ju ešte tiež drží dovolenková nálada :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (43)
@vlada111 jéé tu lištu mám taky a ještě jsem ji nikdy nepoužila, tak už vím jak a na co :grinning: :grinning: :grinning: jinak dortík je úúúúžasný jako vždycky, jsi mooooc velká šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lamps když tak ti ji můžu koupit u nás u vietnamců a vzít ti ji s sebou :wink:
22. júl 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lokalistin moc díky a ti dinosauři jsou modelovaní, jsem ráda, že jde poznat, co to je :grinning:
22. júl 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fodorka díky, já jsem vyhrabala z hraček dětí ty, které by se mi asi nejlíp dělaly a hlavně teda, které jsou nejpopulárnější a měla jsem úspěch :grinning:
22. júl 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lussy23 moc dík za pochvalu, jo jo, dinosauři jsou z marcipánu :slight_smile:
22. júl 2012 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@florentina ježíši, ten google je s prominutím debil, mi hází jiný odkazy, než chci, prostě si zadej dort pro včelaře a vyjedou ti dortíky i s normálními úly na včely :wink:
22. júl 2012 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mizulienka díky díky, radost byla, jen jsme měli hodně lidí na oslavě, tak to bylo trošku v rychlosti a nemáme žádnou pořádnou fotku kluků u dortů, což mě moc mrzí :frowning2: A dorty měly průměr 25 a 17 cm, co se nesnědlo na oslavě, tak jsme rozdělili všem domů :slight_smile: .
22. júl 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak jsem si zrovna prohlídla všechny dorty a opravdu všechny moc krásné, už je to jako moje závislost tady, jednou za den to projet, kdo co krásného a originálního sem přidal :dizzy_face: :grinning:
22. júl 2012 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci tak pokud tu lištu pro lamps budou mít, tak ji vem u vás, zase mám toho na cestu trochu míň. :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@artepf oba dorty byly úžasné, nějak jsem zapomněla pochválit, vždycky se sem dostanu na chvilku a než dočtu, tak zapomenu co jsem chtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
22. júl 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@reruna už jsem si říkala, že jsem tě tu dlouho neviděla .... děkuji za pěkný rozbor ohledně kaštanů...jak to tu čtu /z více zdrojů/ píšete, že je to zajímavé, ale moc to nemusíte....z toho mi vyplývá, že nebudu smutná, že to nejde sehnat :wink:

@anibas neviděla...děkuji, uložila jsem si do inspirací...
22. júl 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím o radu - dělala jsem na zítra malé občerstvení pro návštěvu (motanice z listového těsta a šunky, sladkou čokoládovou roládu, slanou sýrovou roládu, košíčky ze sýra, papriky a šunky), ještě budu zítra dělat jednohubky. Proč se ale ptám, po tom všem mém snažení mi zbyly 4bílky, chtěla jsem udělat indiánky, ale už mi usnula dcera a nerada bych ji vzbudila a ráno to už nestihnu. Poraďte co jiného udělat z bílků ted, skoro o půl 11 večer abych to stihla do hodky. Sladké i slané. Děkuji
22. júl 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmenta co kokosky?
22. júl 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evvina děkuji za tip, ale kokos ted nemám doma, nejsme kokosoví :( to bylo první co mě napadlo, protože to je věc, do které bílky uplatnuji vždy o vánocích.
22. júl 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci ty jsi zlato, děkuji za vše..
22. júl 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vecernicci aj ja by som chcela taku lištu.....ssííím :slight_smile: už budeš mat toho asi veeelký batoh
22. júl 2012 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok