• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

11. decembra 2017 
@mrka2 v pohodě, když je v akci jen tak 30%, tak jí vezmu a i pařížák byl vždycky v pohodě :wink:
@jakelina člověče, vy jich máte doma jako smetí :grinning: :grinning: :grinning:
@njonja to bylo myšleno obrazně, většinou dělám od čtvrtka do soboty, někdy odpolko, když si děcka hrají, někdy po večerech a do toho chodím do práce, vařím chlapům na druhý den, je to docela masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dortíky jsou moje úchylka, baví mě to, tak skousnu i to, že jsem večer utahaná jako kotě :wink:
24. júl 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
24. júl 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212 super recepty :slight_smile: ináč presne takto aj ja robím jogurtový krém, ale dávala som ho len na cesto a na to iba ovocie. Medzi dva korpusy som to ešte nedávala, nabudúce skúsim.
24. júl 2012 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim sa opytat este raz dievcence z kolkych vajec peciete piskotu vo forme 28 cm? ja potrebujem 4 platy a neviem ci to upiect naraz alebo radsej na 2x. sa bojim aby som to nemala v strede nedopecene a po krajoch zhorete keby som to dala vsetko naraz a rozrezala na 4 platy. aj ked na dva krat sa mi to moc nechchce vypekat ale dam si poradit. ako by ste to robili?
24. júl 2012 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne torticky baby ste sem dali ..
24. júl 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vecernicci kolko torticiek , ja ziram, sikula
24. júl 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 ja pečiem radšej na 2x urobila by som mramorový korpus asi zo 4 vajec a to by som rozrezala na polovicu a upiekla 2x
24. júl 2012 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pralinka25 radsej na dvakrat:slight_smile:
24. júl 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 @aduskatt dakujem aj som si to myslela ale radsej som sa chcela poradit so skusenejsimi
24. júl 2012 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 ano ano,už mi napísala baba,že nemusí byť diera,stačí len naznačiť :wink: .ďakujem...

a ešte som chcela .......ak má byť torta "mokrá orechová"................akú by ste urobili?poradte mi prosím.....ja teda neviem,ale ovocie mi nejde žiadne k tomu a plnku akú,aby to nebolo suché :confused: :confused: korpus tiež orechový

vďaka :slight_smile:
24. júl 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lucula73 urob orechovokavovu a korpus zvlhci kavou:slight_smile:)
24. júl 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lucula73 ja orechovú polejem pokvvapkám troškou kávy alebo ak chcú džem tak ho rozrobím s rumom a dodá tomu výbornú chuť....inak recept ktorý robievam je v téme o receptoch kávovo-orechovú plnku aj korpus
24. júl 2012 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@dadka212 ďakujem idem kuk.......ale ten džem s rumom je super nápad,jupíí :slight_smile:
ešte musím zistiť či tie osmičky budú pre chlapa či ženu :confused: :confused:
24. júl 2012 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No teraz na stred týždna som robila toto :grinning: ..že kosačka :grinning: malinká je..len taka rýchlovečka..pre 3 ročného chlapca,ktorý miluje kosačky :grinning: no kto by to bol povedal :grinning: :grinning:
24. júl 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (26)
@muffinka8 do Pribinakoveho ide kysla smotana a Creme ole sa vsype do vymiesanej slahacky, tvarohu a smotany, teda rovno do hmoty
24. júl 2012 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby trosku vas tu citam a zbieram rady a ifosky tiez som sa dala na pecenie popri materskej kamoska chce tortu v tvare flase presne tatransky caj 72 to by som nejako zvladla upeciem si platy a budem davat na seba potom to zrezem ale problem mam v inej veci a bola by som vdacna za vsetky rady chce presne podla flase tie ornamenty a neviem ako to spravit dneska som si kupila strieborny sprej len teraz vaham ci to spravit tak ze si vyrezem sablonu do vykresu a iba postriekam alebo si spravit s hmoty vsetky ornamenty a potom postriekat a preniest na tortu. chce ju totiz mrazit a tak prenasat tak sa strasne bojim je to moja prva torta za peniaze inak som vsetko darovala. Tuto som robila pre moju dcerenku k prvemu rocku minuly tyzden dakujem za vsetky rady
24. júl 2012 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@mariann2 krásna @vecernicci nádherné výtvory @muffinka8 nádherné, vôbec nevyzerajú ko prvé, sú profesionálne @levandulka3 krásne tortičky aj Muffinky. @hanula11 krásna tortička @sonka_d krásna @sisix krásnučká tortička @dadka212 krásna @mates22 krásne tortičky @katulkaaaaaa krásne @monciqe krásna tortička, dcéra mala ísť za cukrárku
24. júl 2012 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nika1985 krásna tortička
@iwulka23 krásne
24. júl 2012 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 jeeej, dakujem za pochvalu :slight_smile: ale ked vidim ostatne krasy je to pre mna velka vyzva skusat a ucit sa. Teraz sa chystam na poschodovu cez vikend tak som zvedava ako sa podari.
24. júl 2012 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lussy23 dakujem to bola moja prva jednotka a si aj posledna nevedela som tam strcit ruku a potiahnut to
24. júl 2012 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt vdaka za upozornenie. A ked budem mat nejake otazky k tym receptom kde sa mam pytat, tu?
24. júl 2012 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muffinka8 jasne, vsetko tu.........su tri temy, tato, potom na fotopostupy a tretia na kremy..v tych dvoch si najdes, co potrebujes a potom vhupnes sem k nam a mozes mat moooore otazok:slight_smile:)
24. júl 2012 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@aduskatt prosim ta ked robis tu tortu s parizskou pravou slahackou ako dlho ju nechavas chladit pred potahovanim?
24. júl 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pralinka25 ked je uz naplnena a potreta maslovym kremom, tak take dve hodky, kym ten maslovy nestuhne...........ak si sa teda pytala na to
24. júl 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ja mám takú jednu mooore otázku :grinning: kúpila som si abecedu a raz za pána mi to nejde :angry: :angry: :angry: skúšala som aj s foliou aj bez folie a teraz abecedu čaká už len pobyt v smetnom koši :angry: :angry: :angry: akú si mám kúpiť, tú silikonovú, či vypichovaciu? už mi je do plaču :frowning2:
24. júl 2012 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 aku abecedu mas? moja bola tiez odsudena do kosa a ako som sa naucila robit s nou, mam ju rada:slight_smile:))
24. júl 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 skus miesto folie pouzit mikrofonovy sacok :grinning: :grinning: :grinning: nie igelit
24. júl 2012 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petraxy6 a nechej si tu hmotu hodně na tenko vyválenou obeschnout, pak ti to půjde.
24. júl 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@aduskatt túto: http://www.cukrarskysvet.sk/cukrarskysvet/eshop/0/3/5/500-Abeceda na lište a fakt nemám nerves s ňou spolupracovať :frowning2:
24. júl 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina ahááá :sweat_smile: to som neskúšala :confused:
@aduskatt už som skúsila asi všetko :wink:
24. júl 2012 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok