• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

kočky táto torta, to bola skoro moja smrť :angry: radšej 5 normálnych ako 1 takúto :stuck_out_tongue_closed_eyes:
som si aj chcela objednať oblátku, ale som si povedala, že veď mám len jednu tortu, tak to zvládnem, no hrešila som ako pohan :confounded: už nikdy viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2012 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (36)
@moka pravdepodobne ak budeš farbiť práškovou rozrobenou v alkohole sa ti bude hmota troška lepiť, ja odporúčam podsypávať solamylom, ja tak robím stále :wink: je to lepšie nie že vyvalkáš a niekde v strede sa ti to zalepí a nepojde odlepiť a potom znova valkať....a lepiť stačí vodou
27. júl 2012 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no ale može to byť presprejovaná dečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2012 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no neviem či ti pomôžu moje iné nemám uložené len tie čo som robila ja, teda nedávam ti všetky lebo robím ich všetky na jedno kopyto lebo chcú kopiu s tým patchworkom...
27. júl 2012 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (20)
@dadka212 vďakaaaaaaaa :slight_smile: určite si niečo požičiam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. júl 2012 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h ak by si chcela ten patchwork ti môžem požičiať by som ti ho poslala, ja ho minimálne mesiac potrebovať nebudem :grinning:
27. júl 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dadka212ja som našla niečo také myslíš že je to punčovina?
27. júl 2012 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (12)
@janula.h moze :slight_smile:.a nemusi.............ale keby bolo na mne, tak by som to asi robila prave sprejom
27. júl 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h no ja neviem, ja by som to nerobila z punčoviny, kopa ludí to nemá rado....ale asi je to robené z toho
27. júl 2012 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janula.h však můžeš upéct malé korpusky v miskách a udělat z toho :wink:
27. júl 2012 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadka212 veď ani ja myslím si že korpus by bol lepší
27. júl 2012 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@jakelina presneeeeeeee :slight_smile: dikyyyyyyy :slight_smile: chcú veľkú 5 kg tortu ta táto ma najviac zatiaľ zaujala a sú takí milunkí :grinning:
27. júl 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
moja malinka dnesna 2,2kg bledy piskot, pribinackova a jahody :slight_smile:
27. júl 2012 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (39)
@ajka82 máš barvy ve stejné doze jako já :grinning: :grinning: :grinning: Dortík je krásný :wink:
27. júl 2012 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
světlý piškot s ořechy, vanilkový máslovo-pudinkový krém, smartflex - váha 2,2 kg
27. júl 2012 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (44)
@vera_vila krásna Kitty, nerozumiem, ako sa ti podarilo urobiť ju takú ľahkú :wink:
27. júl 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mariann2 Děkuji... je malinká a jak je jen piškotový korpus s asi třetinou ořechů místo mouky, tak není ani těžká... krému tak taky moc není, nedávám velké vrstvy... od kamarádky jsem dostala super recept na korpus, je lehký a nadýchaný, krásně naskočí, tak možná je to i tím korpusem :slight_smile:
27. júl 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vera_vila krásná, tak šup s korpusem do receptů. :wink:
27. júl 2012 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jakelina tak je tam :slight_smile:
27. júl 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila krasna torticka...ten recept som skopirovala do temy c tri, kde su korpusy a kremy, ale dala som tam hned na zaciatok poznamku, ze je od teba, aby si niekto nemyslel, ze si privlastnujem cudzie recepty......ta tema, kde si davala ty je na fotopostupy prevazne:slight_smile:)tak ho mas teraz v oboch temach:slight_smile:
27. júl 2012 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Děkuji moc... se tu nějak začínám ztrácet, jak tolik nepeču...
27. júl 2012 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vera_vila v pohode..su tri temy..tato, tu riesime vsetko mozne, potom dvojka, kde su postupy a vychytavky na ozdobovanie a trojka, kde su recepty na kremy a korpusy..ale cisto recepty, aby sa nestracali v omacke...takze ak nieco potrebujes, tam si pozries a potom sup sem a debatujes:slight_smile:
27. júl 2012 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt no, tu trojku jsem teda nenašla... pošleš mi odkaz? dám si do oblíbených... děkuji
27. júl 2012 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt Děkuji...
27. júl 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Moja dnešna MINNIE ...poviem Vám že som ponadávala :grinning: minnie nieje dokonala..na 3x som ju prerábala..ale robila som ju 1x...tak :grinning:
27. júl 2012 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (31)
ahojte, tak ja pridavam svojho dalsieho Tomasa :slight_smile:
27. júl 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (34)
@anibas moc díky, jinak já přesně nevím s těma hranama, ale nažehlené, jak jsem psala, asi fakt nebudou, nejspíš to jsou ty ABS hrany, jak píšeš, protože je to fakt pěkně udělané :slight_smile:
27. júl 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marci2305 moc moc díky! :dizzy_face:
27. júl 2012 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monasek1 tak to ti přesně nepovím, lidi na svatbě jsem dneska nepočítala, ale víc než 30 nás tam určitě nebylo, takže si myslím, že by stačil i menší, z dortu zbylo celé spodní patro, ale nevěsta si přála takovýto třípatrový, takže zbytek se určitě v pohodě rozkrájí hostům domů :slight_smile:
27. júl 2012 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok