Marcipánové torty. Rady a postupy

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........
romea
28. júl 2012
Kocky pomooc robim marcipanovu tortu a rafa by som vedela ked ju spravim ze ci moze byt do zajtra v chladnicke ci sa ma tak spravne skladovat alebo ako? Aby som to nedokafrala. Dakujem
monika76
28. júl 2012
@dajna11 krásna
dajna11
28. júl 2012
@monika76 dakujem 😃
daducha
28. júl 2012
Ahojte, tak moje prve dve ,bielo-zlta bola na zelanie,Pingu chceli v dievcenskej verzii 😃
miciatko
28. júl 2012
tak moje konecne dokoncene, torzo som robila 1 krat . .. . a mam vikend, juchuuu 😃 😃 😃 😃 😃
mrka2
28. júl 2012
@simasa naaadherna!!!!! x-) x-) x-)
miciatko
28. júl 2012
@bzucinka2 tak to by ma svihlo a kolko si si pytala za tortu??, hadam si nemyslela ze to bude mat za 20cku :-| , skus dat na net ci sa niekto neozve, cislo by mozno slo zmyt, ja tak robim a zotieram alkoholom,alebo tam das motyla, alebo ta cosi napadne
janulkamartinko
28. júl 2012
@romea jasne nic tym nepokazis,potom hod foto na inspiraciu 🙂
janulkamartinko
28. júl 2012
@mariann2 Tie kozičky nemaju chybu 😃 aj všetky ostatne krasa 🙂
janulkamartinko
28. júl 2012
@eliska22 ved je super pre porovnanie kukni moju robila som nedavno taku istu a este len to bola hroza 😞 tiez som vravela ze som mala oblatku objednat 🙂
pipka
28. júl 2012
@simasa dokonala je ta svadobna...normalne ze odpadavam =-) 🙂 🙂 🙂
pipka
28. júl 2012
@simasa no parada...bereme ho za zaťa 😃 😃
romea
28. júl 2012
Moja prva ozajstna marcipanova torta 🙂
miciatko
28. júl 2012
@mariann2 pocuj sak ty mozes nohy vylozit ,takeho sikulu mas doma . . .
romea
28. júl 2012
romea
28. júl 2012
Kocky ten marcipan nebude vlhnut v chladnicke? Sa mi zda ze je trosku mokry aby mi nepadla alwbo co bojim sa o nu 🙂
daducha
28. júl 2012
Tak a moja prva hlavna svadobna poschodova.Hortenzie su zive 😉 .Brali ju teraz a ja sa modlim, aby to v tom teple prezila 😞 .Mala 9 kg, vanilka-maliny, pribinacik-lesne plody ,kakao korpus
mariann2
28. júl 2012
@daducha tá dievčenská pingu je krásna, vôbec tam tá ružová nepôsobí rušivo, krásne to oživila 😉
mariann2
28. júl 2012
@daducha krásna svadobná, taká americká, ja sa pribináka teraz v lete bojím do svadobných dávať, všelijak ich odhováram ak chcú a akú hmotu si dávala na vrch?
simasa
28. júl 2012
@pristela ďakujeeeem 🙂
@dajna11 krásna tortička. Stuha Ti nenavlhla? Ja som sa bala, ze zostane mokra, tak som pod nu dala rovnako siroky pasik igelitu :-N
simasa
28. júl 2012
@daducha prekrásna je! x-)
daducha
28. júl 2012
@mariann2 dakujem, ja mam rada take ine torty 😃 .Pribinaka chceli do dvoch poschodi, dala som iba hore, ta torta v tom teple neviem ci by drzala tvar 😞 .Ta vanilkova je super pevna.Cela je so Smartflexu, ale aj s nim sa teraz brutal zle robi,take ze lepidlo absolutne netreba, lepim rovno na tortu,zle sa vyhladzuje,az teraz na fotke vidno ze to nie je dokonale rovne a poriadne ma to stve ]-( .Robit hladke jednoduche torty je horsie ,nemam cim maskovat :-p
mates22
28. júl 2012
@romea normálně by nevlhnul, lepší je dát ho dolů a kdyžtak dozadu karton, ale v tomhle počasí :-S , mě se rosí dort, jen otevřu lednici 😞
mates22
28. júl 2012
@daducha krásnej svatební :-o
dajna11
28. júl 2012
@simasa a trošku mala sem tam od vlhkosti fliačik,v chadničke to zmizlo...ked ju vystavia na stôl i tak zasa bude celá orosená 😃
jakelina
28. júl 2012
Holky samé nádhery jste sem přidaly, jenom klikám to se mi líbí. Moc jste šikovné všechny a v tom horku fakt makačka. Já tento týden nemám nic, naštěstí. Mám práci s okurkama a trochu jsem uklidila doma, když peču, tak dva dny nežehlím a neuklízím a pak je to vidět. :-p :-p :-p
lawli
28. júl 2012
moja dnešná... 🙂
vlada111
28. júl 2012
@bzucinka2 uf, ľudia sú svine, chce sa mi normálne vracať z tejto spoločnosti ]-(
vlada111
28. júl 2012
@simasa juj, pani torta 😉
vlada111
28. júl 2012
@levandulka3 máš krásne orchidejky 🙂