• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Marcipánové torty. Rady a postupy

@daducha tortičky krásne, Pingu je super, môj manžel stále spomína na tú pre moju malú ako na najobľúbenejšiu :slight_smile:
28. júl 2012 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha si macher, krásna svadobná
28. júl 2012 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša svadobná, mnou urobená :slight_smile:
28. júl 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (51)
Ahojte , idem akurat robit psika , no a nemam ani kusocek ciernej hmoty , ani cierne uhlie :grinning: , aby som mala na nostek - nufak psikovi a ocka ,,psik bude hnedy , tu ciernu asi nicim nenahradim , ze ? Bol by nejaky napad ?
28. júl 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katmi kraaaaasna torticka , oplatilo sa uz len koli nej vydavat :wink: :grinning:
28. júl 2012 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daducha je naaadherna a podla toho co pises bude aj super jedla , taku by som veru mohla ...
@lawli ako vzdy tvoje torticky ---krasne a napadite ...
28. júl 2012 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 :grinning: tak to ano hehe... dakujem krasne..
28. júl 2012 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,pridam skromne moju jedinu tohtotyzdnovu...teda okrem zakuskov aj tie dali zabrat :slight_smile:
28. júl 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (46)
@daducha Prekrasna :slight_smile:
@lawli krasna :slight_smile:
28. júl 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne mam cas vlozit aj sem k vam holky , ja len jednu neplánovanú , a teda lalie v tomto pocasi :rolling_eyes: snad ich doviezli celé :rolling_eyes:
28. júl 2012 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (49)
@mima1311 nemas doma pendrek, kavove zrno alebo nieco cim by si to mohla nahradit
28. júl 2012 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulkamartinko je velmi pekna :wink: :wink:
@pristela ako vzdy uzasna , uz sa ti podarilo aj nieco dovrzat ako normalnemu smrtelnikovi ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Baby ziadna rada ? nemam ciernu , aky nufak mam dat psovi ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oci ...
28. júl 2012 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela no veru nic z toho :unamused:
28. júl 2012 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela teraz ma napadlo cierne a nove korenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2012 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mima1311 jaaj :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jasnee, este je toho stale vela čo pobabrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale moooc dakujem :dizzy_face:

pocuj nafarby čumák ciernou fixou alebo normal temperou a povedz nech ho nejedia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2012 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@pristela no je to torta pre nas , tak to ustriehnem :grinning: a uz som vymyslela , miesto nufaka bude nove korenie :grinning: ....a psa zje povinne manzel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
inak holky , ja som mala tentokrat MMf tak urobene, total ako smarflex vypadala na dotyk a valkala som ho uuuuplne bez cukru absolut sa nelepilo, normalne mi az sanka padla a chutnala som ci to nemam smarflex :grinning:
28. júl 2012 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@pipka nemala som od toho daleko, mala len stastie, ze neprisla apotom nevzala, ale len napisala smsm :frowning2:
@mates22 mi hovor, veru, este sa mi to nestalo, tak ma ani nenapadlo pytat zalohu, uz som jej robila, tak som neratala s takouto reakciou... :unamused:
@simasa prekrasna a tu ruzu si ako robila, lebo je prekrasna, mne vzdy vyjde taka divne vysoka a potom musim zrezavat a uz to tak pekne nevyzera... :wink: a na tych bokoch su len akoze lupene? :slight_smile:
uz som ju predala, ale teda nie za plnu cenu samozrejme.... a cislo budem prepisovat....
@lokalistin to nie je drzost to je uz chrapunstvo...
@daducha dakujem ako som uz pisala, predala som ju ale uz nie za plnu cenu, ale aspon naklady sa mi vratia... :unamused:
28. júl 2012 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 Dakujem. Ano, na bokoch su len lupene. A ruzu, no neviem, to asi tazko opisem... Ale urobim ten stredovy kuzel a k tomu potom primeriavam lupene a postupne ich zvacsujem. Skoda, ze nemozes prist na to stretko, tam by nam to daducha alebo este jedna kocka ide (co bola na kurze s Juliou) ukazali. Ja som na to velmi zvedava, ta Juliina ruza je nadherna.
28. júl 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miciatko 70 za 7,5 kg, lebo sme sa bavili, ze cca +- 6 kg, tak som jej nedala ani plnu sumu co davam dostala zlavu :frowning2:
@daducha nadherna....
@lawli suprova...
@vlada111 tak ja som chodila ako lev v klietke... mi ver ...
28. júl 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@simasa jaj kedy to presne je to stretko? lae idem robit uz tento tyzden, tak musim trenovat a ten kuzel urobis a nechas vyschnut a male priliepas len na vrchu toho kubela a postupne priliepas dalsie...?
28. júl 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 nas hnedy ma aj nufak hnedy...
28. júl 2012 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 aj oci ?
28. júl 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mima1311 cierna fixka&?
28. júl 2012 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. júl 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ocima hnede, ale tie by som urobila ciernou fixkou...
28. júl 2012 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bzucinka2 diiiik , no uvidim ked ho dosulkam , mam total mäkky mmf tak ho ,,tuhnem,, v chladnicke , lebo som urobila trup a lahol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2012 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kto mate zaujem este o floral, asi najlepsia cena, co som zatial videla http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=14462064&tab=0
28. júl 2012 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte, pridavam moje dve, tretiu az vecer...rozsirila som vozovy park o autobus, uz len polnohospodarske stroje mi chybaju :grinning: a pastelová s krížovkou
28. júl 2012 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (52)
@ajka82 to je skvela cena, hned som si aj objednala, dakujem za tip :slight_smile:
28. júl 2012 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok